SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

FOREX

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 68048

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 7667 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81617
Fatamorgan jest z Leeds. CZyli moj ziomal!

Tzn bylby ziomalem jakbym sluchal hip hopu.... (fail)

Fajnie jest teraz ogladac teledysk punkowy, w ktorym Giertych jest zly.
Ciekawe jak sie czuje gownazeria, ktora sie dala podpuscic?

Giertych przeciez broni syna. Wiec jest ok. Zaraz wroci do polityki.

Z tym, ze jak wroci jako PO to juz mnie nic nie zdziwi.
Poprzeczka bedzi zbyt wysoko.

Moze transfer Palikota do PiS.... Moze..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
Cutyjac klasyka:
Ciągłe doskonalenie i rozwijanie poglądów politycznych
Amerykańscy politycy w ogóle się nie rozwijają, o czym świadczy fakt, że jak już wstąpią do jakiejś partii to przynależą do niej cale życie - no chyba że ktoś przyłapie ich na kłamstwie, to wtedy są z niej usuwani. Nie to co w Polsce.

Poglądy naszych polityków ciągle ewaluują, a oni sami staja się coraz lepsi mądrzejsi, jednym słowem doskonalsi. Wystarczy przyjrzeć się ścieżce kariery liderów partii zasiadających w obecnym parlamencie. I tak:

Donald Tusk (obecnie PO) należał już do takich partii jak:
Solidarność -> Kongres Liberalno-Demokratyczny -> Unia Demokratyczna -> Unia Wolności -> Platforma Obywatelska


Jarosław Kaczyński (obecnie PIS) należał już do:
Solidarność -> Porozumienie Centrum -> Ruch Odbudowy Polski -> Akcja Wyborcza Solidarność -> Prawo i Sprawiedliwość



Leszek Miller (obecnie SLD) należał już do:
Polska Zjednoczona Partia Robotnicza -> Socjaldemokracja Rzeczypospolitej Polskiej -> Sojusz Lewicy Demokratycznej -> Lewica i Demokraci -> Samoobrona RP -> Polska Lewica -> i znowu Sojusz Lewicy Demokratycznej

Waldemar Pawlak (obecnie PSL)
Zjednoczone Stronnictwo Ludowe -> Polskie Stronnictwo Ludowe "Odrodzenie" -> Polskie Stronnictwo Ludowe

Janusz Palikot obecnie (RP)
Platforma Obywatelska -> Ruch Palikota (ale to dopiero początek jego kariery)



Ale najgorsze jest to, że ludzie w USA zamiast pochwalać to gdy jakiś polityk zmieni partie (czyli się rozwija), negują to, są wręcz wściekli. Na załączonym filmiku amerykański obywatel wyraża swoją złość, po zmianie partii przez jednego z polityków. Niestety tłumaczenie mało udane, powinno być "Republikanin który przefarbował się na Demokratę"





Wściekłość na ulicach Waszyngtonu
po zmianie partii przez jednego z polityków

Ja właśnie dlatego chce wracać (bo ja w USA teraz jestem, płytki tu kładę), aby mieć z kogo brać przykład w ciągłym rozwijaniu i udoskonalaniu samego siebie.

Zmieniony przez - leyus w dniu 2012-09-09 00:40:22

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 7667 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81617
No mowie k***a, ze nadajemy na tych samych falach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
Zajaralem sie strasznie na dzwiganie, odkad rzucilem to lata temu po dojsciu do 105 kg wagi olalem temat. Tymczasem zaczalem znowu dzwigac z miesiac temu regularnie (bo nieregularnie to dzwigalem ale raz w meisiacu to sie nie liczy) i mam zajawke jak nie wiem co. Caly dzien EliteFTS ogladam i czytam T-nation. Jechalem od miesiaca 5/3/1 ale wczoraj je polaczylem z HST i chce zoabczyc co z tego bedzie. Jest tylko jeden problem.... zwazylem sie wczorja i juzjest 106.5 kg :D tylko wiadomo po takiej przerwie od dziwgania i po zaniechaniu roweru (przed przeprowadzka 3 miesiace temu robilem 300 mil miesiecznie, teraz liczylem robie 30 mil miesiecznie :D wszedzie blisko :D) to troche fatu do spalenia jest, sadze ze wskocze na 110 i bede rzezbil, chociaz w zyciu nie rzezbilem nawet nie wiem jak to robic.

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398


“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22351 Napisanych postów 32823 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 402908
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
blase83




Konkret :D

Ale lepiej bys w spamie odpowiedzial na video ktore nagral Clint w odpowiedzi na twoj e-mail ze robisz bica zeby laski wyrywac :D

Zmieniony przez - leyus w dniu 2012-09-09 12:40:03

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22351 Napisanych postów 32823 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 402908
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22351 Napisanych postów 32823 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 402908
j**zdzidyfb.pl/obrazek/37792/niestety.html
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22351 Napisanych postów 32823 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 402908
Co mam odpowiedzieć temu przerośniętemu Sergiej Tankowi :D Alpha mail? Ja mam e-maile ze 3, a wszyscy wiedzą że te leszcze z kompani alpha nie mają startu do Echo
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Sklep komputerowy w UK

Następny temat

CBT

WHEY premium