SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

FOREX

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 68317

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


masz, w ciągu doby prawie odrobiłem straty, byłbym na plusie gdybym miał czas śledzić rynek, a musiałem zostawić otwarte i iść do pracy, stąd strata, , nawet jak stracę te 21k to i tak będę 25k do przodu w stosunku do poprzedniego dnia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
xaxaxaxaaaa 97,674 vs moje 97,839 to ty se chyba jaja robisz :D

poza tym ja mam zamknięte wszystko na weekend nawet ze stratą zamykam na godzinę przed a nie na weekend otwarte ze stratą już 21 k mistrzu inwestycji :D

i ciągle słyszę gdybym, gdybym, gdybym :D Ja mógłbym gdybym, że gdybym to pierwsze 10 tranzakcji zagrał na takim marginie jak ty to bym miał 200 000 na plusie.

dziś się zaczyna znowu wieczorem granie będziesz miał okazję się wykazać a nie gdybać :D

bo jak na razie jesteś jedyny który wyczyścił jedno konto i czyści moim skromnym zdaniem następne :D A sam ogłosiłeś konkurs na miesiąc czasu :D

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
gdyby nie oanda to konto z forex.com by mialo conajmniej stan poczatkowy, wole oande to na forex.com wchodze z raz dziennie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
gdyby gdyby gdyby

gdybym zdał na 0.5 więcej w dowolnej kategorii IELTS-a to bym teraz studiował medycynę ;)

gdybym pracował nad akcentem tak jak kiedyś zacząłem brzmiałbym jak native :D

gdybym inwestował odwrotnie niż ty byłbym teraz bogaty :D

gdybym poznał blase kilka lat wcześniej żadne z nas nie miało by żony ale jacy byśmy byli szczęśliwi :D

gdybym mieszkał w Newcastle od przyjazdu do UK teraz miałbym mnóstwo siana odłożone i wypasioną pracę a nie jakieś supervisorowanie cleaningu :D

Niestety moje gdyby nie zmienia stanu rzeczywistości więc STFU i graj dalej! :D

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
gdybyś znalazł robotę to byś nie był socjalną pijawką
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
no właśnie :D znaczy jakbym szukał robotę to bym nie był socjalną pijawką, niestety jak widzisz rzeczywistość to nie bajka dla płacących podatki :D

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja mam wrażenie że Ty siedzisz całe dnie w domu i jak typowy "attention seeker" podpuszczasz mnie żebym z Tobą pogadał
kup se cyfre plus i daj mi spokój
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
mam satelitę z Astra 2 :D cyfrą plus gardzę :D brzydzą mnie te cyfrowo-polsatowe czereśniaki polskie :D i nie cały czas bo dziś wyszedłem i kupiłem garlic mayo w kontynentalnym :D mniam mniam :D kup mi dwa DVD (jeden dla mnie jeden dla córki, bo ten co nie czytał DIVX-a JUŻ NIE CZYTA NIC!!! TAK KUHWA LEYUS MAMY DLA CIEBIE FORUMOWĄ RADĘ KUP SE DVD Z DIVIXEM NIE ŻAŁUJ - PAMIĘTACIE KUHWY POLSKIE? I CO? LEYUS WRÓŻKA SYN WZIĄŁ TO DVD CO DZIAŁAŁO TYLKO NIE CZYTAŁO divxa I ROZYEBAŁ O PODŁOGĘ I CHVJ d***** ZARAZ ZNAJDĘ TEN TEMAT I WAM TO OPISZĘ) to dam ci spokój! :D

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no jak tak Syna wychowałeś to tak masz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22479 Napisanych postów 32938 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 403568
Leyus to typowa pijawka socjalna, pragnąca wyssać nie tylko nasze pieniądze ale i czas, do tego na bank chora na pochwice, zespół zakodowanych reakcji seksualnych oraz egocentryzm. A kuhwa najgorsze w nim za co go szczerze nienawidzę, to fakt że bywa zabawny! Nie wiem jakie kanały mają na cyfrze, ale obawiam się że tego tam nie ma, w dodatku bez umowy i abonamentu :D
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Sklep komputerowy w UK

Następny temat

CBT

WHEY premium