SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

FOREX

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 68380

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


wklejam aktualizacje
konto z 10.000 funtów, inwestycje po 1% w EUR/USD GBP/USD i XAG/JPY XAG/USD, ponad 4% wartości portwela (wart początkowej) zysku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


konto w którym zaczynałem z poziomu 500 funtów, straciłęm 10% i potem zainwestowałem w nową metodę, 3% wartości portwela w EUR/USD GBP/USD XAG/USD XAG/JPY XAU/JPY było też XAU/USD ale przy wahnięciu stop loss sprzedał i więcej nie kupowałem
zysk 20% od wartości początkowej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


ostatnie konto, w to jestem najbardziej gotów zainwestować prawdziwą kasę, start całkiem neidawno, inwestycja w parę XAG/USD w 425 uncji na dzwigni 1:50, 1000 Funtów na początek i już 30% zysku
gdybym inwestował prawdziwą kasę wsadziłbym albo 1000 funtów i kupił 125 uncji, albo zrobił tak jak tu że kupił 425 uncji ale wsadził w to 2 tys funtów, na prawdziwej kasie grając wolałbym mieć większy marigin na wypadek spadków
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 98 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1515


Straty +- odrobione, postawilem na Eur/USD i wzroslo z 1.40 do 1.44 :)

Teraz przerwa weekendowa a potem chce dobic do 15% w tym miesiacu.

jedyne bariery są w twojej głowie, wiec p****** paranoje, pamiętaj przysłowie: Im więcej potu na treningu tym mniej krwi na ringu !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 98 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1515
Na stronce kudosnetwork.co.uk rejestrujesz sie, wypelniasz oferte a potem refow i kazdy to samo robi, za dwoch jest ipod shuffle i na takowego cheatowalem, zrobilem 2 konta z 2 kompow, dzis konczylem 2 oferte, wplacilem 10 dolcow na bingo i mialem przewalci je, doszlo do tego ze wyplacilem wlasnie (po 15 min gry w blackjacka) 140 dolarow, do tego ipod shuffle bedzie za darmo.

Forex niech sie chowa ;p (jks, forex kox, ale fuks z bingo niezly)

jedyne bariery są w twojej głowie, wiec p****** paranoje, pamiętaj przysłowie: Im więcej potu na treningu tym mniej krwi na ringu !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
forex niech się chowa?
zacząłem grać przedwczoraj, wrzuciłem 500 funtów, dziś po 50 godzinach mam prawie 800
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 98 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1515
Real czy practice? i to byl zart, forex jest lepszy, ciesze sie ze tak zafuksilem z ta kasa tylko :p

jedyne bariery są w twojej głowie, wiec p****** paranoje, pamiętaj przysłowie: Im więcej potu na treningu tym mniej krwi na ringu !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
real, teraz tylko w real gram
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
http://www.babypips.com/school/demo-your-way-to-success.html

Wrzucam bo coś ucichło

I tak żeby się pochwalić bo nadal gram:




Może 14% to nie jest dużo na taki czas grania ale moim zdaniem spoko, jak dobiję na ponad 20% rocznie to wskakuję z realną kasą.

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 453
Potłumaczy ktoś tak z grubsza o co chodzi w tym forex-ie??
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Sklep komputerowy w UK

Następny temat

CBT

WHEY premium