SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

FOREX

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 68336

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
ahhh Mariusz jak ty cudownie grasz na tym forexie, patrzę i patrzę i nadziwić się nie mogę. Wiadomo nie od dziś po co komu tyle cyferek w zakładce balance!?! Przecież to można dostać oczopląsu!!! Ty je redukujesz tak ładnie i szybko jak my możemy tylko marzyć! No i od razu podkreślane są wartości takie jak rodzina, przyjaźń, moderacja, u Ciebie ta gra nabiera głębszego sensu bo przecież od razu widać, że o pieniądze to tu nie chodzi :D Chłopie jesteś ascetą który gardzi materialnymi dobrami, i to jest przykład który powinniśmy w dzisiejszych czasach chwalić! Brak już nam pustelników i męczenników a tu proszę! Dobra materialne porzuca i męczennictwu się oddaje z perfect angielskim i studiami pracując na ZMYW-ie! A wszystko to po co? By wyrzec się zła tego świata jak mamona i by ktoś inny się nie musiał się na tym ZMYW-ie męczyć. Zaprawdę powiadam Ci twe utrapienia i męczeństwo łaskawym okiem naszego Pana będą docenione i ześle Ci on więcej cierpień i utrapień by mógł być z Ciebie pokutnik jeszcze lepszy. I zaprawdę powiadam Ci choćbyś strząsał dwa tygodnie i tak ostatnia kropla pójdzie Ci na spodnie!!!

O proszę same pozytywy o Mariuszu sog-a proszę. :D

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22495 Napisanych postów 32950 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 403632
Nikt tak szczodrze nie wspomaga potrzebujących swymi datkami w wysokości 90% stanu konta jak miłościwie nam moderujący Mariusz! Owsiak to przy tobie pikuś! :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


dobra realizm w pełni, zaczynam od poniedziałku, do tego tysiąca zjechałem celowo, chce pograć i zobaczyć jak to by było gdybym naprawdę w to grał
do 250 mi się nie chciało zjeżdżać, dużo buy/sell musiałem na to zrobić, żeby zjechać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
dokładnie MAriusz dużo czytał i wie, że każdy rynek spekulacyjny to rynek zerowy. Co oznacza, że aby ktoś mógł zyskać na tym, że sprzedał akcje, ktoś te za drogie akcje/waluty musi od niego kupić i stracić. Więc ludzie zyskują tylko tyle ile inni tracą! Mariusz charytatywnie postanowił wspierać rynek, aby przynieść ludziom szczęście!!!!

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
leyus wyłem ze śmiechu
blase chciał Ci dorównać ale mu nie wyszło, w sumie co się dziwić, przecież to kierowca autobusa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
fajnie się gra na 1000 Funtów
kupiłem EUR/USD i widzę że np zarobiłem 5 funtów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
tak Mariuszu Bóg Ci twoją ascezę w dzieciach wynagrodzi, zobaczysz teraz co rok to prorok :D nie ma z blase wogóle co gadać on jakbym mu dał mojego mopa to by nie wiedział którym końcem mopować, a ja to już jak ninja obydwoma końcami mopuję :D

dać ci platformę na której wybierasz od jakiej kwoty zaczynasz i jaką dźwigną na MT4? Wstukasz se 250 funtów i jazda od razu na 100% realizmu jak chcesz.

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22495 Napisanych postów 32950 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 403632
Ja tylko spłentowałem wypowiedź leyusa, bardziej już się nie da wychwalić naszego bochatera zmywaków! :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


pełen realizm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
pełen to będzie jak Ci zostanie 100 funtów :D

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Sklep komputerowy w UK

Następny temat

CBT

WHEY premium