SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

FOREX

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 68211

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
teraz nic nie piszecie jak ja sie nudze w cab jak mops bo 2 h nie sa w stabie rozwiazac tak skomikowanej benefitowo sytuacj jaka ja tu wytworzylem :) na dniach sprobuje skomplikowac to bardziej.

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22456 Napisanych postów 32908 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 403407
Nie gadam z kolesiami w mokrych spodniach, bo na mnie wtedy tez dziwnie patrza :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
Ok Mariusz proponuję, żebyśmy zaczęli od początku ! Taki świeży start....


A na początek beefu powinno się przedstawić zawodników:

leyus - benefitożerca
Specjalności:
- praca 8 h tygodniowo
- wyłudzanie kolejnych benefitów
- skargi pisane do organizacji rządowych i poza rządowych ze za mało jest benefitów
Wady
- 3 rok z rzędu dostaje się na studia i nigdy nie zaczyna
- nieskalany pracą
- nadmiar czasu na pisanie głupot na SFD
Obawy :
- a co jak benefity utną
- a co jak jednak nie zacznę tych studiów
-a co jak Mariusz też pójdzie na benefity?

Mariusz - pracocholik
Specjalnosci:
- praca 60 h i więcej
- kończenie kursów które nie interesują pracodawców
- zmywanie 500 talerzy w czasie poniżej 2 minut 38 sekund
Wady:
- 3 rok z rzędu dostaje inną pracę i nadal czeka na telefon kiedy zaczyna
- cała jego rodzina ciężko pracowała (przeszło w genach tfu!)
- niedobór czasu na pisanie na SFD
Obawy:
- a co jak mi poniżej 60 h spadnie?
- a co jak nie będzie już żadnego kursu który mógłbym skończyć?
- czy jednak przyjdzie mi skończyć na benefitach?

Po oszacowaniu zawodników przewaga wypada po stornie...









LEYUSA - Powód? 30 kg więcej!!! :D

Widać od razu, że mimo tej przewagi tak przeciwstawne osobniki nie mogły koegzystować na jednym forum!!! Beef must go on!!!!

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22456 Napisanych postów 32908 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 403407
Dr GDYBY vs Dr BĘDĘ

Beef is Beef :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
Co Mariuszku, odpływ się zapchał, że nic nie piszesz ??? No czekam na odpowiedzi?!?! Moja zayebystość Cię przytłoczyła!!! Na złość tobie dowiem się jutro o ITQ :D a co se będę żałował :D

I bądźmy szczerzy na interview to wypadam tak jak ty przez okno albo i lepiej :D Dlatego ja jestem supervisorem a ty super-porterem (aka kitchen porterem :D)

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie pisałem bo wróciłem do domu, otworzyłem piwo, pogadałem z żoną, a nie to co Ty, że komórka przy dupie bo może ktoś na Twoje bzdety zaraz odpisze
buchachachachachachachachachachach
a supervisor od mioteł to tak się liczy jak zarządzanie polem namiotowym albo administracja spuścizną z krzyża
bucchachachachachachah
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
i co łyso Ci i nie odpowiadasz? będę po Tobie jechał aż Ci ze złości włosy powypadają z głowy, dupy, jajek, uszu i nosa a w rezultacie poprosisz o moda tylko po to żeby się zbanować do roku 3012

a może znów piszesz esej z 2370 wyrazami pt: jaki to ja nie jestem przec***
buchachachachacha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wiem że tam jesteś, pewnie siedzisz zaryczany i ze łzami w oczach nie możesz trafić w odpowiednie literki żeby odpisać ten swój esej?


może zrób filmik zamiast pisać?
tu masz dobry przykład, zrób taki sam:


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dobra leyus, obiecuje że dziś Ci dam spokój, uspokój się, wypij meliskę na uspokojenie, połóż się spać, jutro przed odpaleniem kompa łyknij dawkę uderzeniową 10g L-Tyrosine
































I ZNÓW BĘDZIE JAZDA PO TOBIE
BUCHACHACHACHACHACHACAHCAHCAHAH
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
Idź, pochwal się koleżkom, kto cię tak urządził.
Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.
Szydzisz ze mnie? No to chodź tu,
weź ze sobą swoich chłopców,
chyba, że pękasz jak kondomy z kiosku.
Się prostuj, zdejmij bryle, wyłącz monitor!
Z taką ekipą masz rymy jak wiersze z „Cogito.
Gardzisz ulicą? No pewnie!
Jak twoim jedynym osiedlem
jest ten *******ony serwer!
We mnie prawdziwy HipHop.
*******ę trueschool i yo,
freestylowców śpiących z komputerem w łóżku.

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Sklep komputerowy w UK

Następny temat

CBT

WHEY premium