SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

FOREX

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 68031

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
oanda ma maintenance i nie wiem czy mam już ponad 100k czy jeszcze nie
rano będę musiał sprawdzić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
Ta se sprawdzisz rano jak rynek nie dziala :D Dawac podsumowanie tygodnia!!! U mnie wyglada to tak:

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22318 Napisanych postów 32807 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 402800
W poniedziałek zamieszczę z rańca bo nie chce mi się logować :D Zostawiłem nie zamkniętą transakcję zajęty myślami o naszym trio, więc może być ciekawie :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
bedziesz mial stan konta "na Mariusza"

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22318 Napisanych postów 32807 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 402800
Coraz więcej mamy wspólnego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie chce mi sié robic printscreena i bawic paintem, ale mam account balance okolo 98.000 czyli tu bijé leyusa który po 10 "udanych" transakcjach pod rzád jest pare tysi na minusie buchachachachachacha, przy czym zgrywa najtwardszego s****iela w dolinie buchachachachachacha
dodam jeszcze ze mam niezamknieta transakcje na -21k, ale nawet jak to strace to sie odbije
teraz moja taktyka bedzie taka: dobic do 120k i nie grac
i mimo wszystko zawsze bédé lepszy niz "pan 30pipsow z 5 funtow dziennie" i jego wierny kompan "pan autobusek" buchachachachachacha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
tak a potem odlecisz na złotym smoku w stronę zachodzącego słońca...

hmmm już gdzieś ta historie słyszałem przy poprzednich 40-tu kontach chyba :D

a ku ścisłości to na chwilę obecną to jest 14 vs 8 więc chcę po kontynuować tym systemem jeszcze z 2 miechy i jak dalej będzie mniej niż 30% trafnych to spróbować coś innego.

Póki co Mariuszu to ja przynajmniej ogarniam money management a ty to się chyba naczytałeś kiyosakiego..... "If you're gonna go broke, go broke big"

ale cieszę się twoim szczęściem, pewnie od razu Ci się lepiej zmywa? :D Jak ja byłem na plusie to mi się tak mopowało, że hoho! :D

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22318 Napisanych postów 32807 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 402800
Mariusz, ćwiczysz opowiadanie dzieciom bajek?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
Mariusz w trakcie zamknięcia rynku bez screena to jest inwestor numer 1 in the world :D Zaraz zatopi ten temat w swoich filozofiach :D Niestety cały tydzień jak rynki działały siedział se cicho na zmywie modląc się żeby zamiast -100% było na zero. Bóg się nad nim ulitował i proszę (nie ma screena jak już wspomniałem ale powiedzmy, że mu wierzymy, że ma nieco więcej niż ja) już w garniaku na zmywak chodzi gardząc pospólstwem co groszami na forexie obraca :D

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Sklep komputerowy w UK

Następny temat

CBT

WHEY premium