SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

FOREX

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 68176

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22430 Napisanych postów 32894 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 403336
Leyusowi nie odpisze, bo mnie kuhwa stac na to, zreszta za duzo by klikac w ten telefon na takiego typka :D Z tego co wiem to sesje zamyka gdy twoje straty moga przekroczyc stan konta, nie margin used ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
musi zamykać jak ci pieniądze wyzeruje :D

nie martw się ja też już dziś mnóstwo wtop a gram dalej

wiem ze nie powinienem grać na trendzie bocznym ale gram dalej bo żeby chociaż "zakończyć pozytywnie" oczywiście takie coś się nie dzieje i się zagrzebuje. Wiec nie martw się robimy te same błędy. Teraz na dokładkę zmodyfikowałem stop lossa n -45 łamiąc swoje zasady -30/+30 ..... wiec jak wtopię to będzie grubo.

Najgorsze jest właśnie kiedy już masz jakieś pojęcie jak grać a dajesz się ponieść emocjom bo "muszę wyjść na plus" "bo nie ma trendu ale przecież mi się uda teraz się pojawi" bo "wtopiłem 4 razy pod rząd muszę zakończyć jakimś plusem"

A właśnie powinienem grac odwrotnie, trzymać zasadę +30/-30, jak dwie wtopy pod rząd to iść pograć w coś a nie siedzieć na forexie.

Relax Mariusz z tymi screenami, my z blase musimy Ci czasami podokuczać ale żaden z nas rekinem finansjery jak widać nie zostanie. Ja tak jak zawsze: wychodzę na 0 , potem znowu wtopa i znowu na 0, zanim zacząłem grać wiedziałem że tak będzie!

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22430 Napisanych postów 32894 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 403336
Tak w ogole to gardze wami spoceni mescy obsciskiwacze i wasza chucia rozbuchana, ktorej dajecie upust na grupowych spotkaniach w jakichs podejzanych lokalach! Kuhwa lamiecie mi serce swa rozwiazloscia, a ja myslalem ze stworzymy cudowne trio w realu, utrzymujac sie z forexa i reszte czasu poswiecimy rozpuscie! :D

Mi dzisiaj szlo na forexie jak kvrvie w deszcz, takze kolejnych pare funciakow wyparowalo... shit happends :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
blase - niektóre platformy zamykają jak margin spada poniżej 75% na przykład żeby uchronić tych co grają bez stop lossa od wyzerowania konta. Niektóre nie :D

A żeby Ci pokazać że kozak jestem i mnie kuhwa stać to ci teraz napiszę kilka rzeczy które obrażą nie tylko Ciebie ale całe forum, całe polskie BJJ i całą zachodnią tfu Polskę bo mnie brzydzą takie poglądy! ;)

A oto co mnie brzydzi:
Polska klasy A - bo myślą, że jak z Krakowa/Katowic/Poznania/Wrocławia są to już kuhwa Europa zachodnia! A inteligencję mają taką jak większość tamtejszych mieszkańców czyli żeby daleko przykładu nie szukać Popek i Firma! U nas na wschodzie (pozdro Biała Podlaska, pozdro ********, pozdro Lublin) koszty życia mamy 2 x mniejsze, zarobki te same żarcie zdrowe, smaczne i lokalne. Nasze dziołchy są piękne, inteligentne i fajne. Mam mieszkanie w tak zwanej zachodniej Polsce i na 120 tys mieszkańców jest tam 40% bezrobocie, jedno kino i kuhwa syf a ludzie są chamscy i zwieśniaczeni :D Brudne blokowiska, brak domków jednorodzinnych ludzie perspektyw nie mają. JAsne na wschodzie trafiało się takie bezrobocie ale jak chłopak pracy nie miał kupował passata kombi, jechał za wschodnią granicę brał pełny bak paliwa stamtąd (100 litrów, niektórzy specjalnie rozdmuchiwali zbiorniki), fajki, wódkę, jakieś oryginalne buty i koszulki. Paliwo spuszczał i sprzedawał, na faje i wódę chętni zawsze są, ciuchy szły na allegro i 150-200 zł dniówki zawsze było z tego. A na zachodzie to co najwyżej możecie z Popkiem komuś wjazd na chatę zrobić.

BJJ w PL - Myślisz, że po powrocie se potrenujesz ale nawet nie będę mówił ci nic o tym co tam zastaniesz :D Jedna zasada w PL grappling = judo i wrestling. Amen. BJJ to 95% sekcji to LOL! Miałem kolegów co trenowali to mówili, że oni po kilka lat to robili i poziom w porównaniu z UK to był straszny. Mało tego judo zawsze jest lepsze niż BJJ POD KAŻDYM WZGLĘDEM!!! A Polscy zapaśnicy i judocy to światowa czołówka, możecie to samo powiedzieć o BJJ w PL?
Takich masz przykładowo trenerów BJJ w Bristolu (który jest zadupiem świata porównywalnym do Bedford :D)
http://www.pedrobessa.com/
http://www.italobjj.com/
W PL jak byś wspomniał z kim trenowałeś to od ręki niebieski pas i już możesz zakładać swoją sekcję :D

Czekam na rewanż od całej Polski za ordynarność moich poglądów, ale zapominacie, że to MY mamy Warszawę.

Mariusz - im większy jesteś tym bardziej się pocisz, jak ważyłem 65 kg to lajcik ale jak ważyłem 105 to była rzeźnia.

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
Wiesz my beneficiarze mamy czas se potrenować z ELITĄ Brazylii która ciesz się, że może być w UK! Tymczasem ty w PL wrócisz i trzeba będzie 120 h/tyg wyrobić żeby rodzinę utrzymać :D Za każdym razem w PL pomyśl: mogłeś siedzieć na benefitach i mieć wszystko w dupie! :D A jak już znajdziesz czas na BJJ to twoim trenerem będzie niebieski pas :D

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22430 Napisanych postów 32894 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 403336
Jestem z poludnia wiec pies ci mordke lizal sesesese :D Obraziles co najwyzej samego siebie przyznajac sie ze wawa jest wasza, krawaciarze zakichani buhahahaha :D Sam sie dissujesz wiec co co bede pisal? Jutro moze cos skrobne, jak znajde kfile :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398




o to najlepsze podsumowanie :D

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
bla bla bla blase :d dawaj screena konta :d jeden screen starczy za 1000 słów :D

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22430 Napisanych postów 32894 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 403336
Dzis jush byl, mam limit jeden na dzien, bo jak ogladasz wiecej to potem sie skarzysz ze cie dlon boli i wlosy na niej rosna :D Ten kolo z ostatniej fotki to idealne zobrazowanie spoznionego pasazera biegnacego na przystanek po spotkaniu czolowym z dabledekerem na ktorego probowal zdazyc :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
hmmmm ok double decker > MMA :D

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Sklep komputerowy w UK

Następny temat

CBT

WHEY premium