SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

FOREX

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 68035

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 453
Z tymi yenami to wczoraj sprzedałem 200 000 i je** jak ładnie spadały tak rosnąć zaczęły do teraz prawie 100 pipsów w piz****u.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
+3% na systemie ktory testuje dugi tyg
+21% na systemie ktory testuje od pol roku, czyli mniej wiecej odkad powstal ten temat ( ale nie asuje mi on psychologicznie bede szukal innego)

pierwszy za wczesnie zeby oceniac, drugi jest spoko ale nie zmusze sie zeby nim grac

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20
witam wszystkich, tak czytam i czytam Was, i pomyślałem ze mogłbym sie dołączyć do gry;)
ale zaczne od początku...
Grałem kiedyś w Australii na forex.com (sciągnieta aplikacja na kompa) i pozniej na plus500, po kilku dniach mialem z 500dolarow jakies 2500dolarów, ale gralem tylko szybkie tranzakcje, typu kupilem a za 2-5 min sprzedalem itd. i po 10-50dolarow wpadalo..az ponioslo mnie na wiecej i wypadło wszystko;)

wiedzy jakiejkolwiek nie mam, doświadczenie tak;) te zle;)

moje pytania teraz:
-ile mozna rozsadnie wejsc żeby grać w realu? ()np.minimum :P
-jaka strona (mieszkam w Irlandii)
-jak to pozniej wyglada z podatkami itd...

no i jakies rady moze od siebie;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20
taki plus500 czy forex ma sens?
czy radzicie jakąś strone? I jakies rade od siebie, jak lepiej grac na jedna stałą pare czy na kilka, itd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
1.taki plus500 czy forex ma sens?
ja gram na oanda, ale na kazdym forum o forexie masz dyskusje o traderach, bierz taniego ktory nie tnie w czlona, forex.com wogole moim zdaniem nie dosc ze drogi to jeszcze lipny, z mojego punktu widzenia
2. -ile mozna rozsadnie wejsc żeby grać w realu? ()np.minimum :P
Ja bym nie wchodzil dopoki na demie nie wyciagasz na plus od conajmniej 3 miesiecy, potem wszedlbym stopniowo z 1000 funtow, ale mozna juz od 100 funtow wchodzic jak chcesz grac bezpiecznie, mozna i mniej,
3. jak to pozniej wyglada z podatkami itd...
musisz sprawdzic jakie sa podatki w IRL bo w UK nie musze sie zajmowac tym dopoki bodajze nie wyciagne wiecej niz 10 k funtow rocznie z inwestycji, czyli dlugo dlugo
4no i jakies rady moze od siebie
Jest mnostwo porad w tym temacie jak przeczytasz, generalnie tnij straty a zyskom daj rosnac i bedziesz sie mial ok nawet na prostych systemach

Przy okazji sie pochwale:
Konto na ktorym gram od stycznia dlugoterminowym systemem



(Porzuce go bo jak pisze van k tharp, na dlugichh systemach 1-2 tranzakcje w roku decyduja o tym ile zarobisz, pzoostale tylko odrabiaja straty, polowalem na ta tranzakcje miesiacami ale to nie na moje nerwy przynajmniej narazie, jak widac ladnie utrafilem ale..... jak mowie takie stanie na zerze miesiacami uwazam za frustrujace, chociaz z drugiej strony spadki byly rzadkie i male)

Konto na ktorym gram od ponad tygodnia krotkim systemem:




Zmieniony przez - leyus w dniu 2011-08-02 15:34:43

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20
a jest jakis system prosty? tzn na poczatek do ogarnięci, tak zeby nauczyc sie obserwowac itd?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
strone wczesniej wrzucilem linka z prostymi systemami....

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
na początek to nie grać na prawdziwą kasę a testować na demie, długo testować, bardzo długo, do tego czytać, na wzbogacenie się macie całe życie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
Zwykle wzbogacenie sie trwa pokolenia :) sry ze was rozczarowalem

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
obstawiłem dziś na noc shorta na EUR/CHF, banieczka się ładnie dmucha

pewnie leyus nie pochwali mojego ryzyka, ale obstawiłem tak:
15.000 unitów ze stop loss na 90 pip, a take profit na 180 pip
użyłem na to 261 z 641 funtów
ryzyko to strata ok 14%, potencjalny zysk to 25-28% tego co mam teraz
z doświadczenia wiem że przy bańkach warto ryzykować (na EUR/US bym w ciemno nie ustawił), z tym że jeszcze lepiej ustawić stop lossa
jak poszło dam znać za kilka dni, pewnie w sobotę, bo najbliższe dni będę dużo pracował
ok 16-20 na dobe
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Sklep komputerowy w UK

Następny temat

CBT

WHEY premium