SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

FOREX

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 68265

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nawet na nic własnego się tym razem nie zdobyłeś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
nie wytrzymała psychika wiec nie udawaj
jak dzwoniłes do mnie to żes racje przyznawał
w sytuacji jaka to wieś i przesada
potem milczenie długie oswiadczenie
pisane przez papuge nie ciebie
myslisz ze nie wiem?

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22472 Napisanych postów 32921 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 403473
Leyus xexexexe nieladnie nieladnie xexexexeroboj!

Xeroboj to jest taki ktos, gdy zobaczy fajny styl
To musi miec to cos, nie mozna tego nazwac inaczej jak zazdrosc,
Taki lamus ma tendencje do kopiowania, z gory ostrzegam drania,
Dziwie sie jak mozna nie miec wlasnego zdania
Wspolczuje glupcom, tu nie ma nic do smiania!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
Blase wiesz co sie o tych chlopcach ktorych cytujesz mowi na miescie?

Pojechałem Moleście? Wiesz co mówią na mieście?
Że klimy nie masz nawet w zdezelowanej fieście.
[...]
wynika tylko ziomuś trzeba cisnąć farmazonów
którzy w 2010 pozują na mentorów
przerażeni hardcorowym stylem życia, moim rapem
kiedyś oni to ulica, dziś ode mnie kij im w jape
żaden z nich sie nie wychyli, boi sie zaprotestować
*******e ten ich rap, chcesz to bierz ten tani towar
Wiem, jest moda na powroty ekip co zdychają z głodu
by muzyka dla pieniędzy, miała pomóc wyjść z kłopotów
Wielcy obrońcy Hip Hopu , Wielcy ****a hiphopowcy
Brak pomysłu na muzyke i na siebie , to żałosne
chcesz żyć jak kłapiesz dziobem, po mojemu już umarłeś
Dla mnie starczy diss twej Ex, pojechała ci najbardziej
Wiec uważaj na astme przestań sapać sie nazwiesz
Bo to nie Zielona Góra potraktuje cie poważniej

Zmieniony przez - leyus w dniu 2011-01-27 23:22:12

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22472 Napisanych postów 32921 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 403473
To akurat jest diss na pariasa moj chlopcze a nie na stara Moleste gdzie byl jeszcze Wilku, ktory dalej dobrze zyje z Peja, ty bananowcu :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
no bo molesty już nie ma :D

dobzi byli, powrót też moim zdaniem udany, ale się już za mało osiedlowi zrobili :D


“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22472 Napisanych postów 32921 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 403473
Hehehe sweet memories od 0:34 :D To był meczyk, dzieciaki wyciągające kosy z butów, policja strzelająca po wszystkim co się rusza, odstrzelone kawałki uszu i dziury w plecach plus parę kamieni :D Z dumą mogę dodać że to my Tyscy rozpoczęliśmy ten młyn sesesesese


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398




Oficjalnie zaczynam od dziś nowy system testować. Wyniki z 10 dni testowania tego:
23 poprawne wejścia w rynek, 15 stratnych
Daje to 8 poprawnych. 8 x 0.6% = 4.8% Czyli w miesiąc by było może 9%. Albo i nie bo liczba zyskownych tranzakcji do stratnych zaczynała za bardzo zbliżać się do 50/50. Ten systme uważam za niezły ale nie spełnia moich oczekiwać. Zmieniam zupełnie taktykę grania i zupełnie money managment (zamiast 0.6% ryzyka, zacznę stosować 1%)

:D

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22472 Napisanych postów 32921 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 403473
Ja na razie powoli do przodu, ale to takie granie bo gram, nie mam weny do czytania ostatnio, choć do niedawna pochłaniałem książkę w 2 dni... :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
próbowałeś z pomocą speeda? :D

a ja zmieniam taktykę z powrotem na tą na której wtopiłem prawie -6000 na moim portfelu :D Czyli ruchy o zakresie 100-200 pipsów będę próbował łapać :D Życzcie mi powodzenia :D Poprzednią taktykę uważam za niezłą ale była dla mnie zbyt stresująca i czasochłonna. Rynek dawał za mało okazji do wykorzystania jej. Pierwsze 2-3 dni to faktycznie czekałem na okazje, wyraźny trend zgodnie z zasadami, wchodziłem w rynek i miałem 10 udanych transakcji pod rząd. A potem to już byle by coś złapać i 50/50 udanych transakcji, a nawet zaczynała się przewaga nieudanych. System wart uwagi jeżeli bym poświęcił więcej czasu ale chcę spróbować czegoś innego.

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Sklep komputerowy w UK

Następny temat

CBT

WHEY premium