SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Emygranty nieudaczniki- Spam Post %-)

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 178843

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2106 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39511
no to miałeś w chooy mocne to postanowienie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Zrob sobie 10 pompek i wyrzuty sumienia zmniejszysz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 16769 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 70328
ja myslalem ze sam mam nierowno pod sufitem ze codziennie po przebudzeniu 100wke brzuszkow i pompek

nie ma ciezkiej pracy ani chvjowej genetyki..poprostu dawki sa za male by B50
**Ulubiency bogów umieraja mlodo,pozniej zyja wiecznie w ich towarzystwie**
Staraj się być najlepszy, rób więcej niż możesz, kochaj przyjaciół..
mów prawdę, bądź wierny, szanuj swego ojca oraz matkę...JOE WEIDER

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Nie no co ty! Wszyscy jestesmy poyebani
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1886 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16838
ja to doipero jestem ***niety. Po wielkim chlaniu zawsze lapia mnie wyrzuty sumienia i z rana na treningu zawsze chce zyciowki *******nac .(chyba ze trenuje przed snem ) co mi sie nie udaje oczywiscie

A jak na*******ony przychodze do domu to czasem lapie sie za sztange odrazu. Raz sie obudzilem na laweczce nieprzytomny na kacu patrze.....a nademna 160kg zalozone. Kurva dobrze ze krzywdy sobie nie zrobilem. Brat mi opowiadfa raz ze budzi sie w nocy bo slyszy jakies stekania wchodzi do przedpokoju a ja na drazku sie podciagam na***any, oczywiscie nmie pamietalem tego.

Wlasnie nie wiem co to jest ze jak sie na***ie to tylko klate i plecy cwicze
Moze nie jestem sezonowcem

dobra ide dalej chlac

(cholera musze referencje do ucasu jeszcze zalatwic ale to juz jutro)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1886 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16838
kurcze zapomnialem ze dzisiaj mecz....jakos podziele obowiazki pomiedzy grilem i czampjons lig
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
No tak wszyscy jestesmy poyebani ale ty Wolf bardziej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 683 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1084
Termin mi wyliczyli na 6 maja, + / - 2 tygodnie, czyli w sumie już teraz każdego dnia

siabaraba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Papierowe majtki spakowane?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 683 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1084
Papierowych nie mam, ale za to zaopatrzyłam się w takie siatkowe Najlepsze są te podpachy takie wielkie. Mój małż się ze mnie śmieje... Ja mu kurna dam

siabaraba

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Oboz szkoleniowy bjj i mma w Tajlandji...

Następny temat

wycofany mandat

WHEY premium