SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Emygranty nieudaczniki- Spam Post %-)

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 176182

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
weź chłopie ogarnij się, nie chce mi się z Tobą dyskutować nawet, piszesz bzdury, potem przeinaczasz moje słowa, pozdro
nie sil się na długie odpowiedzi bo Ci nie odpiszę więcej na te gadki

http://pl.wikipedia.org/wiki/Restauracja_(lokal_gastronomiczny) 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 653 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3774
ach ten snobistyczny świat białych, niektórzy nawet zęby myją, a we Francji nawet 2x dziennie. Skandal!

A propos picia wody z butelki, przykład z ostatnich tygodni.

Generalnie w Rumunii woda z kranu jest brudna i niezdatna do niczego, wiec do picia, mycia owoców, gotowania używamy (my cudzoziemcy) butelkowej. Co więcej będąc burżujami z pomarszczonym noskami kupujemy tylko te marki które znamy, a wiec Evian, Perier itp. jak to przystało na lokalnych snobów.
Niedawno jeden z moich koległów musiał pojechać do Niemiec, gdyż zauważył na skórze ranki, które nie chcą się zagoić przez 4 tyg.
Okazało się, że zalęgły mu się pasożyty (różne rodzaje), które po osiągnięciu dojrzałości chcą się wydostać przez jego skórę. Jako ewentualną przyczynę podano brudną wodę lub przesiadywanie na brudnych siedziskach (drewnianych lub obitych). Kolega ten nie zaopatrywał się w wodę mineralną, butelkowaną a jedynie korzystał z uroków kranówy. Staż w Rumunii 8tyg
Jakby tego było mało kolejny znajomy musiał ostatnio w pośpiechu opuścić kraj w celu hospitalizacji z powodu podobnych symptomów.
Mało.
Przez 2 lata mojego pobytu tutaj ok. 10 osób wracało medycznym samolotem do swojego kraju z powodu zatruć :) Fuj

Ach ten świat białych, taki wrażliwy jest na wszystko:)

cel => DOSKONAŁOŚĆ
środek => WYTRWAŁOŚĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 37332
Ja pisze bzdury? Bzdura jest niby to ze kaczka z restauracji smakuje inaczej niz take awaya? Co niby przeinaczam, cytuje cie dokladnie - piszesz ze smakiem zarcie sie nie roznilo i kosztowalo 8x razy wiecje, mowie ci wiec ze cie orzneli, bo w restauracji zarcie przyrzadza sie inaczej niz smazac 3 minuty z sosem rybnym i dodajac do tego kilka warzyw z mrozonki.
Jakbys jadl w pradziwej restauracji (i wcale nie wyznacza tego cena, ani fakt ze trzeba tam wejsc w smokingu, w zyciu nie zalozylem czegos ponad proste spodnie i rozpinana koszule do restauracji, bo wbrew temu co myslisz ludzie tam ida jesc, a nie sie pokazac) to bys po prostu rozroznial smak zarcia restauracyjnego take-awaya. Ja oceniam fakty, a nie Ciebie.
Wiec jak ktos powinien ogarnac to Ty, bo sie obrazasz za to ze cytuje twoje wlasne slowa i wyciagam z nich wnioski.
Stwierdzic identycznosc kaczki z bambusem smazonej przez 3 minuty i kaczki z koniakiem wolno gotowanej przez 4 godziny moze dokonac tylko ktos, kto nie ma miedzy nimi porownania, albo ma uszkodzone kubki smakowe.


Zmieniony przez - Scorpio93 w dniu 2010-08-18 10:03:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 653 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3774
i kropka.

cel => DOSKONAŁOŚĆ
środek => WYTRWAŁOŚĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 37332
Ayla - Rumunia jest git, ale nic nie przebije Boliwii To co pisalem to nie byla zadna figura retoryczna, jadac minibusem przez zadupiu po jakis 2 godzinach zatrzymal sie, ludzie wylezli - ja rowniez, myslac ze to przerwa na szczanko, papieroska itd. ale oniemialem kiedy zauwazylem ze oni czerpia wode plastikowanymi wiadrami z brudnej dziury kolo drogi, pija to i daja dzieciom....
Butelkowana woda kosztuje tam bodajze 5 centow za 2 litry...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 653 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3774
bleeeh

tu co najwyzej mozna z brudnej dziury troche ropy zaczerpnac :D:D

cel => DOSKONAŁOŚĆ
środek => WYTRWAŁOŚĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
widocznie jestem mało wybredny
poza tym nie byłeś w tym takeawayu, niektóre mają faktycznie paskudne żarcie, ten ma dobre i dlatego tam chodzę

poza tym koniec kłótni bo usunę posta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
" O ile na samym poczatku przygody z thc bylo to inspirujace (mialem po tym pomysly na rozne rzeczy, w tym na rozne formy arytystyczno-literackie jakie pozniej realizowalem), po pewnym czasie stalo sie rutyna i nie przynosilo doslownie nic. "

zauwazylismy ze poziom towich postow raptowanie spadl, idac za tym powinienes tez zmniejszyc ich dlugosc, bo ans meczysz niczym leyus... znaczy ja :D

"
A Ayla sie odgryzla za to, ze skomentowales jej "zarcie na krzywego ryja", jakos nie zauwazylem zeby gdziekolwiek negatywnie ocenila chocby McDonalda o ktorym namietnie pisal Leyus, jedynym ktory cos tutaj ocenia w temacie jestem ja, wiec pretensje do mnie prosze"

a tak ocenila, przeczytaj jeszcze raz, napsiala ze nigdy jej tam nie zobaczysz. Co do moich namietnych rozpisywan o magdonaldzie maila to byc parodia jej opisu restauracji, od razu skojarzyla mi sie z tymi tandetnymi reklamami : "W mac donald spotkajmy sie" i byl megaprzerysowany.

" ktos myje rece zanim siadzie do stolu, nie zlopie wody prosto z brudnej kaluzy, tylko pije sobie burzujska butelkowana, przeciez jak ludzie jedza przy stole to normalnie banda gringos bufonow, jeszcze nie daj boze przypraw uzywaja, przeciez zarcie to 3 tortille, torche fasoli i kurczak, wszystko rzucone mate na glebie, tak bylo od wiek wiekow, amen, a te biale bufony to przeciez dewiacja i w ogole wynalazek szatana
"

widzisz miales dobre rpzyklady w zyciu jak przetrwac w spiworkowo/wasatym swiecie a taK zes zszedl na psy , tfu, gardze toba smokingo-zerco, nigdy nie wrcaj mi to take-away

Ayla- gwoli scislosci i dyskusji o angusach i kangurach.... kangurami gto australijczycy psy karmia i jeszcze nie spotkalem ktoregos co by to zjadl....

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
A jeszcze jedno Scorpio - miales racje z tym 5.5 z pisania, Sussex Uni odmowil mi miejsca w zwiazku z tym..... mimo to Newcastle Uni zaoferowal mi miejsce z tymi wynikiami, co prawda na przyszly rok bo na tne nie mieli juz wwolnych, ale bezproblemowo. JAkbym zgarnal 0.5 punkta wiecej w ktorejkolwiek ze skal (czyli 6.0 z pisania) to mialbym 7.5 overall a wiekszosc uniwerkow wymaga 7.5 na medycyne. to po co mialbym isc na inzynieryjne jezlei mialbym ten test poprawiac, to wolalbym medcyne na slabym uni niz inzynieryjne na dobrym, i by mnie z 7.5 na luza wzieli tym abrdziej ze mam psychologie z PL . Niechs ie w dupe cmokna snoby z Sussex Uni tym bardziej ze to u nich robilem kurs na IELTS, prawie 500 funtow w dupe, zasrancy. Newcastle, Newcastle

Zmieniony przez - leyus w dniu 2010-08-18 10:40:07

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 37332
Mariusz, ale nie kumasz ze ja rowniez lubie zarcia z take-awaya, lubie zarcie z plastiku w Azji, pisze o tym przez 4 ostatnie strony i nie chce ci sie tego przeczytac Ale lubie tez zarcie z restaruacji i to jest po prostu inna klasa zarcia.
Kropka.
A ze zezarlem przed chwila black angusa i mam dobry humor to wam cos pokaze:





Signature wine 5 course meal, Hilton, Hua Hin, Thailand

Oznacza to ze do kazdego danai byl inny rodzaj wina
Na tym przykladzie chce zailustorwac roznice miedzy zarciem restauracyjnym, a wyzera w tawernie. Zdjecie przedstawia danie nr 4 czyli main dish, jest to kolejne rodzaj "bardziej kaczej kaczki" jak dobrze pamietam i jest to najwieksza ilosc szamy na talerzu, potem nastpil deser, a wczesniej 2 postcie entree i zupa. W sumie wyszlo z tego kalorii jak z jednego chinskiego take-awaya, zostalo to jednak rozlozone w 1,5h, odpowiednio skomponowane, podane z odpowiednim rodzajem wina.
To teraz strzelac ile taki zblazowany burzuj jak ja mogl zaplacic 1000 funtow? 500? A moze po prostu 200? Excuse my French - jak to mawial Cartman - but you can suck my hairy balls
Kolacja kosztowala 40 euro za osobe z winem, powtarzam czterdziesci euro
Jak widac nosze smoking i kapelusz, bo poszedlem tam zeby sie popisac jaki jestem bogaty i ze wyzre sie na te 40 dychy
W lokalnych standardach oczywiscie zaszalalem, bo za 1,5-3 euro moglem sie nazrec zaraz obok krewetek z mgo i sosem sojowym, ale coz, juz taki ze mnie francuski piesek, ktory musi zezrec to samo bylo by sie popisac, ze jadl w Hiltonie.
Gwoli sprawiedliwosci dodam jeszcze ze mialem 20% znizke z racji zlotego czlonkostwa jako zasluzony dlugoletni lojalny klient, bo ja nie spie nigdzie indziej tylko w Hiltonach i mam taka miarke, ktora sprawdzam czy przescieradlo jest bielsze od bieli, jak nie jest to dzwonie z morde do menadzera
A tak na serio chodzilem i nich na silke (nie bylo duzo wiecej opcji), wynajmujac zwykly dom i mialem znizke na restauracje dzieki temu
Wiec teraz prosze jechac jakim jestem snob, przeciez dokladnie to samo dostalbym z brudej patelnii 2 ulice dalej, prawda?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Oboz szkoleniowy bjj i mma w Tajlandji...

Następny temat

wycofany mandat

Wiecej