SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Emygranty nieudaczniki- Spam Post %-)

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 178661

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Ja z kierpcami pchoją w pakietach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4590 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40065
Ino ten panocek co na gulasa cwicy jakis malo pobozny jiiiii

Jestem Polakiem – więc mam obowiązki polskie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
nie no jak żałoba albo post to zakladam gatki :D a dzieki cwiczeniu na golasa to wiem ze ten koles z tematu to jest chlop jak dab.... ale nie bo taki wielki tylko ze jaja ma jak żołędzie :D

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Jakis yebany wulkan wybuchl w Islandii i odwoluja loty a moi rodzice mieli dzis przyleciec...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2106 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39511
Po poludniu moze sie cos ruszy. W Dublinie wczoraj o 12 zamkneli wszystko, dzisiaj na razie tez nic nie laduje ani nie startuje, na razie maja ruszyc loty transatlantyckie. Warezz, czy mieli leciec?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Wizzair Katowice-Cork 18:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2106 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39511
skoro wylot o 18.25, to moze jakims cudem im sie uda, albo beda mieli opoznienie. nigdy nie mialem stycznosci z wizzairem, ani prywatnie, ani sluzbowo, wiec trudno powiedziec cos konkretnego. u mnie juz na popoludnie lokalne loty maja kursowac normalnie, wiec sa oznaki, ze sytuacja powoli wraca do normy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 683 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1084
Wczoraj o tej Islandii trąbili , a jeden koleś z tv z tekstem wyskoczył "oby to nie przeszkodziło Obamie w przylocie na uroczystości pogrzebowe" Kretyni.

Imię dla chłopca potrzebuję, bo dla dziewczynki już mam... Jak macie na imię ?

siabaraba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Masz kontakty to zadzwon do Wizzaira i powiedz zeby nie wkurviali
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Liam, Jason, George, Shawn, Finbarr, CJ, Fergal


Ja mojemu dalem Krzysztof
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Oboz szkoleniowy bjj i mma w Tajlandji...

Następny temat

wycofany mandat

WHEY premium