SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Emygranty nieudaczniki- Spam Post %-)

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 178743

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Management musi myslec o firmie i jej rentownosci a nie pracownikach. Pracownik to tylko koszty dopoki jego praca ich nie pokryje i nie zarobi. Niestety tak ja na to na codzien musze patrzec
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2106 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39511
Management musi myslec o firmie i jej rentownosci a nie pracownikach

Ja sobie zdaje z tego sprawe. Ale z moich doswiadczen wynika, ze ogromny procent ludzi na stanowiskach kierowniczych to poyeby, ktorzy nie powinni sie tam znalezc. Przyklad - w mojej firmie na czterech duty managerow jeden chlopak jest naprawde w porzadku, zaczynal od samego dolu, po chyba 7 latach jest dzisiaj DM. Poukladany, bardzo rozsadny, zawsze mozna sie z nim dogadac, po prostu Czlowiek. Reszta to idioci, ktorzy dorwali sie do stanowiska i wykorzystaja kazdy, nawet najmniej blahy pretekst, zeby ci dopyerdolic i pokazac, kto tu jest szefem. I nie jest to tylko moje uprzedzenie, bo ja bardzo dlugo odzegnywalem sie od takiego podejscia - dopoki mi samemu nie trafila sie taka sytuacja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
U niektorych wladza wywoluje zle emocje badz wrecz sadyzm dlatevgo wszelakie zachowania tego typu powinny byc natychmiast zglaszane i karane.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
Zmieniłem pracę ponad 12 razy w UK zanim przeszedłem głównie na benefity. W każdej pracy w której myślałem, że mogę się rozwijać prędzej czy później pracodawca spoglądał na to krzywo. Nawet jak chciałem to pokrywać z własnej kasy. Mimo to jestem zdania, że muszę uczyć się jak najwięcej. Uczę się teraz angielskiego 2-3 h dziennie chociaż mocno wątpię czy muszę nadal + rozkręcam mały biznes + uczęszczam an 2 kursy jednocześnie , ale praca tylko 15 h tygodniowo rozleniwia i jakbym nagle stwierdził, że relaksuję się do czasu zaczęcia studiów to mogło by mi się już w ogóle nie chcieć po tych kilku miesiącach nic nie robienia.

Stwierdziłem, że nie ma co się użerać, pracując w weekendy podejmuję kursy jakie chcę i ile chcę, podejrzewam, że to co teraz zrobiłem od stycznia odkąd rzuciłem dwie pozostałe prace zajęło by mi (walcząc z pracodawcami o każdy przywilej) co najmniej dwa razy tyle czasu i dwa razy tyle wysiłku. I co bym z tego miał? Szacunku pracodawcy? Nie szanują tych co kuli po nocach i przychodzą niedospani do pracy bo się uczyli. Podwyżek? Dostałbym 20-50 p a angol po studiach dostaje 3 funty podwyżki. Tylko bym sam sobie spowolnił rozwój. I o to chodzi pracodawcy. Oni wiedzą, że na 200 pracowników potrzeba im 10 managerów, jak ułatwią każdemu uczenie się i rozwój to nie będą mieli pracowników niższego szczebla, a żadne miejsce nie działa z 200 managerami i jednym kp :D

Dobra a teraz wychodzę na BJJ bo trenować też trzeba :D

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2106 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39511
U niektorych wladza wywoluje zle emocje badz wrecz sadyzm dlatevgo wszelakie zachowania tego typu powinny byc natychmiast zglaszane i karane

Teoretycznie tak - w praktyce sam wiesz na pewno, jak to przewaznie wyglada. Sa dwie najwazniejsze zasady:
1. Szef zawsze ma racje
2. Jak szef nie ma racji, patrz punkt nr 1.

Z mojego punktu widzenia wyglada to tak, ze taki manager jak znajdzie powod, zeby zyebac pracownika jak psa (im wieksza publika, tym lepiej), to w ten sposob udowadnia sobie, jakim dobrym managerem jest. mowie o tych konkretnych przypadkach ode mnie z firmy. Chociaz zdaje sobie tez sprawe z tego, ze pracownicy tez siweci nie sa.

warezz, powiedz tak szczerze - ile razy spotkales sie w zyciu z sytuacja, ze w przypadku jakiejs wtopy manager poniosl jakies powazne konsekwencje? Bo ja w zyciu widzialem pare niezlych przypalow, ale ci ktorzy powinni poniesc konsekwencje, w najgorszym razie byli przenoszeni do innego dzialu/na inne stanowisko, sprawe wyciszano i tyle.

Zmieniony przez - RemyLogan w dniu 2010-03-23 20:07:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Zwracanie uwagi pracownikowi uwagi powinno odbywac sie na osobnosci zeby nie osmieszac go na tle grupy.

Szef ma zawsze racje
Tak ale kazdy szef ma szefa do ktorego mozna zglaszac nieprawidlowosci

warezz, powiedz tak szczerze - ile razy spotkales sie w zyciu z sytuacja, ze w przypadku jakiejs wtopy manager poniosl jakies powazne konsekwencje?
Managerowie sie bardzo czesto wzajemnie oslaniaja i to jest bardzo ciezko obejsc. Kiedy pracowalem w Jurysie DM zostal zwolniony za zwyzywanie kelnerki

Zmieniony przez - warezz w dniu 2010-03-23 20:10:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2106 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39511
Zwracanie uwagi pracownikowi uwagi powinno odbywac sie na osobnosci zeby nie osmieszac go na tle grupy

No wlasnie, tego wymagalaby nawet zwykla, ludzka przyzwoitosc i zasady normalnego wspolzycia. Niestety czesto jest wrecz odwrotnie. Zastanawiam sie tylko, jaki w ich oczach ma to przyniesc skutek? ma zmotywowac tych, co beda swiadkami takiej szopki? imo jedyny efekt bedzie taki, ze dany osobnik bedzie uwazany za wrednego skoorviela, ktorego najlepiej unikac za wszelka cene.

W kazdym razie warezz podbudowales mnie troche, bo twoje slowa przynajmniej czesciowo potwierdzaja, ze moja niechec do rasy manago jest uzasadniona

Zmieniony przez - RemyLogan w dniu 2010-03-23 20:24:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 16769 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 70328
tak to wszystko czytam i dochodze do wniosku ze zabojady nic sie nie roznia od rudych capow z UKeja

nie ma ciezkiej pracy ani chvjowej genetyki..poprostu dawki sa za male by B50
**Ulubiency bogów umieraja mlodo,pozniej zyja wiecznie w ich towarzystwie**
Staraj się być najlepszy, rób więcej niż możesz, kochaj przyjaciół..
mów prawdę, bądź wierny, szanuj swego ojca oraz matkę...JOE WEIDER

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Co to jest rasa manago?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5417 Napisanych postów 15435 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388528
zabojady to teraz wiekoszc KURDY, srednio wypada 3 rodowitych francuzow na 25 osob w klasie podstawowki...

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Oboz szkoleniowy bjj i mma w Tajlandji...

Następny temat

wycofany mandat

WHEY premium