SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Emygranty nieudaczniki- Spam Post %-)

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 178699

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2106 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39511
ja generalnie zauważyłem u siebie smutną zależność - im więcej czytam, oglądam tv i obserwuję, co się dzieje na świecie, tym bardziej rośnie moja niechęć do czarnych, islamistów, żydów i całej reszty tej hołoty...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 402 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2218
Zgadza sie, dopoki siedzialem w Polsce to jak ktos zle slowo powiedzial na biednego czarnuszka czy zydka to od razu lecialem z morda ze jeste pier.dolony rasista, jak tylko wyjechalem, pomieszkalm troche w "wielokulturowej" europie, pojedzilem po swiecie (i spotkalem holote zydowska) swiatopoglad wykrecil mi sie o 180 stopni.
Cale szczescie w Australii nie mamy zadnych yebanych czarnuchow (no prawie), mamy duzo azjatow ale oni mi nie przeszkadzaja, tylko trzeba przyhamowac migracje indiancow bo ich system kastowy i mentalnosc jest niekompatybilna z nasza, dopoki sa w mniejszosci beda sie dostosowywac, o ile sie rozplegna zacznie robci sie problem.
Chinczycy sa odizolowani i tacy beda, na ich asymilacje nie ma co liczyc, ale sprawdzaja sie idealnie w swoich rolach: prowadzenie hurotwni komputerowych, bazarow rybnych, pracy w banku itd. wiec stanowia wazny element australijskiego spoleczenstwa, w zaden sposob nie groza naszemu "life style"
Co najwazniejsze: zadna z tych grup nie jest agresywna i nie ma zagrozenia przemocy z ich strony, czarnuchow pierd.olonych nalezy natomiast wygazowac



Zmieniony przez - Scorpio93x w dniu 2010-06-06 14:29:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1886 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16838










kurva...napisel tekst o murznach , chcialem wyslac ale sie skasowal.Generalnie to ciemniaki doslownie i wprzenosni.












to mnie rozyebalo na drobne





Zmieniony przez - iNightWolf w dniu 2010-06-06 14:58:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2106 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39511
koorva, w tym ostatnim dopiero po chwili zauważyłem, że ona jednak ma linę, na nogach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 683 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1084
wziął ją zrzucił, jaki cep, hehe.

Co tam emygranciki?
Wczoraj zaliczyłam pierwszego drina. Kac mnie zmęczył jak cholera

siabaraba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1886 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16838
heh nie myslcie sobie ze jestem damskim bokserem itp ale teraz znajduje same 'ciekawe' gify z kobietami w 'rolach glownych'






ten kot mnie tez rozyebal




Zmieniony przez - iNightWolf w dniu 2010-06-06 22:03:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 683 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1084
dobre, hehe

siabaraba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4590 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40065
Filmik to taj na******la swoja prostytutke, moze zle pracowala, mam gdzies nawet do tego link.

Jestem Polakiem – więc mam obowiązki polskie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 402 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2218
Filmik to taj na******la swoja prostytutke

To wszystko usprawiedliwia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Co za kurva burak. Ciekawe czy z ktoryms z nas bylby taki karateka
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Oboz szkoleniowy bjj i mma w Tajlandji...

Następny temat

wycofany mandat

WHEY premium