SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Emygranty nieudaczniki- Spam Post %-)

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 178890

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2106 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39511
To coś cienko z tym twoim facetem. Ja byłem przy urodzinach swojego synka - nie wyobrażam sobie zostania ojcem i nie przecięcia pępowiny. Inna sprawa, że mojej kobiecie poród poszedł gładko - 1,5godz i po sprawie. U mojego kumpla z roboty żona rodziła przez 20godz, a na koniec i tak zrobili jej cesarkę on w międzyczasie dał radę wyjść do knajpy na piwo. No, tylko że ich dzieciak miał 4,5kg po porodzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
pierwszy porod mojej zony to tez kolo 1,5 h, drugi 40 min ale trzeba wziasc pod uwage ze w szpitalu przyjeli nas dopiero kilka godzin po tym jak wody odeszly :D No ale sama akcja porodowa 40 min. W obu przypadkach odcinalem pepowine i bylem przy calym porodzie :D Niezapomniane przezycie :D Ale jak nie chce to go nie zmuszaj slyszalem o kolesiach ktorych zona zmusila a potem przez 2 lata maz nie chcial jej dotknac po tym co zoabczyl :D

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 16769 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 70328
nie zmuszaj meza , powiedz zeby zalatwil sobie okulary 3D , wtedy lzej to przetrwa

nie ma ciezkiej pracy ani chvjowej genetyki..poprostu dawki sa za male by B50
**Ulubiency bogów umieraja mlodo,pozniej zyja wiecznie w ich towarzystwie**
Staraj się być najlepszy, rób więcej niż możesz, kochaj przyjaciół..
mów prawdę, bądź wierny, szanuj swego ojca oraz matkę...JOE WEIDER

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4590 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40065
Idz do Argosa albo innej sieci i zmien chlopa.

Jestem Polakiem – więc mam obowiązki polskie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5712 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15591
moj byl przy porodzie rodzilam 21 godzin od rana do nocy cisnienie za wysokie problemy zdrowotne ciesze sie ze byl przy mnie i mnie wspieral a kjto inny ma byc jak nie maz powiedz swojemu prawdziwi mezczyzni przezyja wszystko jak razem to do konca i zawsze i wszedzie.pamietaj.pozdrawiam trzymaj sie tam mocno dzielna kobietko.

NIEZASTAPIONA NIEPOWTARZALNA,CIAGLE SZALONA I ZAWSZE NORMALNA.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 683 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1084
Właśnie tez się boję, że potem chłop jakiś uraz do mnie będzie miał i pójdę w odstawkę
On jak widział wziernik to mu się coś zrobiło i jakiś taki ... oziębły się zrobił, no nie wiem jak to nazwać
Z jednej strony bym chciała, żeby był ze mną, ale z drugiej myśl, że się będę na niego wkurviała nie dodaje mi otuchy...

Dziś miałam znów kilka skurczy...

siabaraba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 653 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3774
Oho, maluch się pcha na świat.

Ja mialam wczoraj super dyskusje z chlopakiem jakiej narodowosci bedzie nasze dziecko, ja sie upieram ze PL, bo ja jestem polka i juz! Nie bedzie mi zniemczal potomka. Powiedzialam mu ze moze byc wszystkim tylko nie niemcem, bo my w PL tak za bardzo to niemcow nie lubimy
Przyjal to godnie, nawet sie nie obrazil

cel => DOSKONAŁOŚĆ
środek => WYTRWAŁOŚĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1886 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16838
facet powinien trzymac kobiete za reke podczas porodu, ale z pepowina sam nie wiem. Pelno krwi itp moze miec uraz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1886 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16838
ayla-tak trzymaj. Ciekawe swoja droga dlaczego polki w uk wybieraja ciapakow. Ma ktos jakies pomysly? Co widze fajna dupe, zapamietuje imie nazwisko, wchodze na nk a tu foty z ciapkiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 683 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1084
Jaki szpieg, wszystko sprawdza :D
Znałam jedną Polkę, która była z ciapatym, miała z nim syna... i szczerze- nie wiem co ona w nim widziała, bo on ledwo po angielsku, ona całkiem nieźle z polskim akcentem... Może to miłość?

Chyba go jednak nie będę namawiać do porodu... niech poczeka przed salą, a jak urodzę to sobie przyjdzie, bo tak w trakcie. Ja bym go chyba zabiła...

siabaraba

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Oboz szkoleniowy bjj i mma w Tajlandji...

Następny temat

wycofany mandat

WHEY premium