SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Emygranty nieudaczniki- Spam Post %-)

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 178989

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
no to sprobuj jak ja zrobic, odcialem neta i TV i net zostal i mialem za darmo :D

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1803 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7613
jak tam wasate marjany moczycie dzis wasa w pianie ??????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
kurde rozwalilem wiazadlo w kolanie, w dupe

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22537 Napisanych postów 32971 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 403759
Leyus towarzyszu emigrancie, niezaqrdwazdroszcze...
Ja dziś prawie rozsmarowałem na przedniej szybie mojego double-deckera j***nego czarnucha który specjalnie stanął z rowerem na środku drogi żeby pokazać że jest ważniejszy. Jak spotkam na mieście to zaj*be
Na pocieszenie mogę tylko powiedzieć że mają tu stosunkowo krótki czas oczekiwania na operację, kumpel dostał skierowanie w tym tygodniu i idzie jakoś zaraz po sylwestrze. Prawie jak w Polsce... ;)
Przewidywany czas na rekonwalescencje 8 miechów, co mojemu friendowi pasuje konkret, bo u niego płacą chorobowe 100% przez pierwsze sześć, a potem 95%

Trzymej się chopie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
Problem w tym ze ja tuz po przeprowadzce, jako supervisor robilem meisiac, druga praca jako sales assytant z 2 tyg wiec chorobwe mi sie jak dobrze pamietma nie nalezy. Troche przesrane :D

A ja spadlem z roweru :D Bylo grubo po 24 za******lalem do domu zeby sie wyspac, i nagle przypomnialo mi sie ze nie zalozylem swiatelka rowerowego. Walnalem hamulec tylny na maksa, a ze jezdnia mokra to mnie obrucilo o 180 stopni prawie i lotem slizgowym pofrunalem. Chyba upadlem calkime niezle bo nic mi sie nie stalo, ale gdzies mi rower musial noge wykrecic i tadadaa, w poniedzialek mam wizyte (dzis rentgen i wstepna diagnoza). Polski lekarz (wnioskuje po nazwisku, Budziszewski czy jakos tak) wiec powinno byc spoko, mam nadzieje ze operacja nie bedzie konieczna bo noga mi nie uceiak przy stawianiu tylko boli w ch... i wyprostowac nie moge, ale zobacyzmy.

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22537 Napisanych postów 32971 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 403759
Ale nie jesteś czarny i nie zatrzymujesz autobusów własnym junkisowskim ciałem? Musiałbym cię dobić...
A tak serio to też parę miechów śmigałem w tym roku na bajku do pracy, ale już czasowo nie wyrabiam jak żonka wróciła do pracy po maternity leave... 13km w jedną stronę, a Bristol miejscami jak Beskidy - z górki na górkę - dawało radę
Daj znać jak cię zdiagnozują, może jakiegoś inszuransa masz i coś wpadnie?
Powodzenia!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
wlasnie nie mama insuranca :D

nie bawie sie z samochodamiw czikena :D Jak jest wieksze rondo to sram na to zjezdzam na chodnik juz nie raz mialem ze na rodnzie mieli w dupie gdzie ja jade i malo mnie nie przetracili, wiec gdzie mgoe to ustepuje :D rower mam bo w Brighton nie bylo sensu miec samochodu ale w Newcastle to wrzuda na dupie, wszedzie za daleko.

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22537 Napisanych postów 32971 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 403759
Ja jeżdżę "doubledecker'em" czyli czymś takim:
http://farm3.static.flickr.com/2511/3753689436_5d835c05c1.jpg
Zagramy w czikena?

Mnie raz tir zepchnął z ronda, przeleciałem przez kierownicę i jakoś udało mi się wylądować na nogach, drobiąc jak gejsza żeby nie wyglebić. F***ing HGV drivers...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
wlasnie dlatego omijam ronda, masz dwa sposoby podejscia do ronda:
zgodnie z przepisami czyli jak skrecasz w prawo masz jechac po wewnetrznej, no to jedziesz i w momencie kiedy dochodzi twoje zjazd zaden samochod cie nie rpzepusci zebys przekroczyl od wewnetrznej do swojego zjazdu, wiec stoisz jak ***** a pchanie sie to pewna smierc

opcja po wewnetrznej, niby latwiej, ale nie dpodziewaja sie tam ciebie i generalnie tez nie patrza, i jak cos jestes w gorszej pozycji ze niezgodnie z przepisami, wiec jak mam opcje puste rondo to jade, jak nie wybieram przyciac przez chodnik.

jak zrobie C+E mozemy pograc w czikena :D

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22537 Napisanych postów 32971 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 403759
Ja mam 100 takich na zajezdni, plus prawie drugie tyle zwykłych busów, dojedziemy tego twojego ciągniczka z przyczepką z całą surowością

Moja metoda to głośne faki na każdego kto podjedzie na bliżej niż metr, przeważnie działa
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Oboz szkoleniowy bjj i mma w Tajlandji...

Następny temat

wycofany mandat

WHEY premium