SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Emygranty nieudaczniki- Spam Post %-)

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 178975

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 871 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3223
jak mi sie nie nalezy jak sie nalezy hehehe mowili w wiadomosciach ze rzeba czekac na list od ministra z przeprosinami a kto zostanie przeproszony to znaczy ze mu sie nalezy hehehe i ze co dziesiaty niby ma ghajs dostac to ja tak liczylem po znajomych i wyglada na to ze ja jestem ten co dziesiaty hahaha. kurva jeszcze 2 nocki ;/ juz nawet niemam co cztac bo wszystkie gazety z recyclingu od sasiada przeczytalem..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
xaxaxaxa

ja sprawdzalem, dobrze mnie rozlizyli, dsotalem 220 zwrotu :D

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5712 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15591
ja cisne [paprykarz szczecinski z azdy albo faSOLA z lidla

NIEZASTAPIONA NIEPOWTARZALNA,CIAGLE SZALONA I ZAWSZE NORMALNA.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
widze lubisz owoce morza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 871 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3223
leyus ja tez dostalem zwrot w tym roku ale afera polega na tym ze nawet ci juz rozliczeni moga byc zle rozliczeni bo yglada na to ze gdzies tam w systemie hm revenue ktos zle wprowadzil dane :) hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
sprawdzalem na kalkulatorach internetowych

100% correct

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1803 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7613
ja dostalem 15£ w.p.i.z.d.u.

Zanet tak tymi owocami sie nie zajadaj ..... wrzucaj te fote
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 871 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3223
hahaha chlopaki jak cisna o to zdjecie :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1803 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7613
Siema spamusy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
Miala byc nowa kielnia, mialy byc wasy dluzsze, miala byc bardziej opalona mariola, a tu chvja bedziecie oddwac taxy dla krolowej, coby se mogla labendzie pochodowac w bakimgam palas, bo wszystkie juz prawie polaki zezaraly
Siema spamusy, kvrwa tak mnie wkvrwil ten eliasz ze zapomnialem o spamie Ale dzisiaj w ogole mam jakis doyebany humor, postanowilem se "wypoczac" i 2 dni trzasnalem 40km przez gory, a ze ostatnio moje robienie formy polega na sieganiu po laptopa dzis caly jestem polamany i mam podly humor
Chvj dzien sie konczy, moze jutro bedzie lepiej, ide kopac fasole com ja zayebal wiesniakom z gor (a po co bym tam chodzil, no nie? ale do tego to tszeba miec musk buhahahaha)


ps. zanet jak w koncu znajdziesz ta fote to ci powiem gdzie mozna dostac te 30.000 puszek fasoli i nie bedziesz musiala w koncu w asdzie przeplacac, gdybym tak przeplacal to bym do niczego w zyciu nie doszedl i nie byl w australii, ot co!
wiec szukaj fote!

Zmieniony przez - Scorpio93 w dniu 2010-09-17 13:04:15
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Oboz szkoleniowy bjj i mma w Tajlandji...

Następny temat

wycofany mandat

WHEY premium