SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Emygranty nieudaczniki- Spam Post %-)

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 177393

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
No a pozatym nie ma to ja rozrywka w ktorej troche kasy przepuscisz :D Bo wygrywanie an forexie graniczy z cudem, nie wiem jak to zrobic i nie chce juz wiedziec za duzo nad tym siedzialem :D marnowanie czasu 10% tego czasu co poswiecilem na forex poswiecony na gielde daje znacznie lepsze wyniki.


Na dokladke mowi sie ze jak udaje ci sie na forexie wyjsc na 0 to smialo mozesz grac na indeksach gieldowych i zarabiac






































































































































































nie wime moze ktos ma lepsze zmailowanie do technicznych analiz niz ja i bedzie mu szlo latwiej mi nie idzie

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
Z racji ze cie pominalem w ankiecie nwoej niechacy masz cos na zabicie czasu:
http://www.khanacademy.org/

To jest Open university tylko ze za darmo. Oferuja edukacje dla kazdego i za darmo. Jak to cie nie wciagnie to ja juz nie wiem :D


































































































































































































chyba ze edukacja interesuje tylko mnie :D

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
E to ostatnie dobre jest. Dobra porozwiazuje troche



































...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Ale jeszcze sie upewnie ze moj post jest ostatni









































































Indeed
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Nie zeby to mialo jakies znaczenie




































Ale nie zaszkodzi





















































...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Czy na ostatniej stronie tez nie mozna pisac posta pod postem?



























Tak sie zastanawiam















































Chyba mozna...



































Tak mysle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Nie no kurva w zyciu nie przeskoczy na ta 300


































...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22268 Napisanych postów 32774 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 402403
leyus, jak cię lubię tak Ci yebnę

A goń się leszczu z tą całą swoją edukacyją, pewnie wonsy nawet ci po fasolce nie rosnom!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
No to wrzuce wam fotki ze zjazdu limuzyn
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Chooy nie wrzuce bo mi sie niechce ich przycinac ale byl zjazd milosnikow Rolls-Royce w moim hotelu. Na parkingu stalo kilanascie milionow €
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Oboz szkoleniowy bjj i mma w Tajlandji...

Następny temat

wycofany mandat

WHEY premium