SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Emygranty nieudaczniki- Spam Post %-)

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 177570

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 653 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3774
nieźle,

Podobnie do RO, tu włączają klimę na 16 st, max speed i potem ogrzewanie, bo za zimno! Kurva, nie mam pytań.

W moim polskim mieszkaniu chciałam ostatnio zainstalować klimę w pokoju dziennym, ale deweloper się nie zgodził, bo musiałabym się przewiercić przez ścianę i stracę gwarancję.

Zmieniony przez - _Ayla_ w dniu 2010-06-15 08:35:07

cel => DOSKONAŁOŚĆ
środek => WYTRWAŁOŚĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
Polska wiec wygrywa ranking, nie ma klimy - nie ma problemow Cos jak Gwinea Rownikowa, czy Gabon
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5712 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15591
widze ze wm sie tutaj ladnie nudzi opowiesci dziwnej tresci.

NIEZASTAPIONA NIEPOWTARZALNA,CIAGLE SZALONA I ZAWSZE NORMALNA.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
warezz - sciagam ale zero seedow i stanelo na 21,9%

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
Ano nudzi sie Ja chce juz JECHAC!
Podlaczamy sie na 3 tyg do znajomych co jada w tripa do okola Australii, Alice Springs przez Darwin do Perh......jeszcze miesiac......ja chce JUZ JUZ JUZ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 653 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3774
fajnie masz, ja w pracy muszę siedzieć i czas zabijać (a za oknem za***ista pogoda), z nudów rezerwuje sobie wszystkie loty jakie mam zamiar odbyć do końca sierpnia.

A w ogóle to chyba ochuieli z cenami lotów w te wakacje. W zeszłym roku o tej porze 350€ - max 500€, gdy kupowane na dzień przed odlotem, a teraz sprawdzam i jakieś wyiebane 750€ albo z jakąś kosmiczną 4-5h przerwa na lotnisku.

Zmieniony przez - _Ayla_ w dniu 2010-06-15 10:27:33

cel => DOSKONAŁOŚĆ
środek => WYTRWAŁOŚĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
Jak sie lata biznesklasa nie ryanairem to trzeba placic za ten luxus Gdzie cie w Europie kroja po 750? Czy lecisz gdzies dalej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 653 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3774
latam bukareszt - gdansk

generalnie nie płacę za bilety na podróż do domu, bo mam przeloty zagwarantowane w kontrakcie i hooj mnie interesuje ile kosztują, sęk w tym, że zabieram ze sobą chłopaka i za niego muszę płacić, dlatego też i dla siebie szukam jakiś takich nie najdroższych. A latać mogę tylko star alliance, bo to wymóg mojej firmy.

cel => DOSKONAŁOŚĆ
środek => WYTRWAŁOŚĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
najlepiej sie lata Maryan Airem :D

A tak powaznie to nigdy nie lecialem, za to juz nigdy wizzairem ani easyjetem nie chce latac chyba ze naprawde bedzie w ch..... roznica. Wole z przesiadka lufthansa do PL niz easy jetem,ale generalnie bede stosowal zasade scorpio, jak mnie najdzie na kupienie biletu do PL wezme robieg i p.i.e.r.d.o.l.n.e barana w sciane

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
To sama lec SA, a jego wsadzaj w ryanaira Cena kosmos, zwazajac za to ze placilem na trasie Dublin-Brisbane 650 EURO Singapore Airlines, a to chyba lekko dalej Lot kupywalem na 2 tyg z wyprzedzeniem, a mozna juz bylo taka cene spokojnie na tydzien przed. Widze ze Polska to szczyt luksusu i wiecej za lot trzeba placic niz do Dubaju
A budzetowek to akurat EasyJet dobrze wspominam, ale dawno nie lecialem, ryanair to cattle class i tego gowna nigdy, chyba ze faktycznie masz te magiczne promocje za 2 funty z oplatami lotniskowymi to mozna sie przemeczyc, ale polskie koleje to kvrwa szczyt luksusu w porownaniu do tego.
A zasada sluszna i skuteczna

ps. nie wiem czy mowimy o cenie return czy on-way, bo to w sumie wiele zmienia, ja mowilem o one-way
ale nawet na return 750 to kosmos.

Zmieniony przez - Scorpio93 w dniu 2010-06-15 10:51:40
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Oboz szkoleniowy bjj i mma w Tajlandji...

Następny temat

wycofany mandat

WHEY premium