SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Emygranty nieudaczniki- Spam Post %-)

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 178918

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2106 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39511
ja dzisiaj robię pierwszego late'a z synkiem facety bendom rzondzić na kfadracie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 683 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1084
Warezz Dzięki ;)


I dalej nic... Może ja za bardzo wyczekuję? Pewno jak oleję sprawę to się zacznie...

siabaraba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 653 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3774
2 lyki czerwonego wina powinny pomoc.
Ja tez bym wyczekiwala, jakbym byla tak blisko rozwiazania. Zreszta ja z tych panikujacych osob jestem, wiec pewno bym juz w hotelu pod szpitalem warowala

Kolesie w domu obok grilla zrobili i kilka kurevek do towarzystwa maja, one ani slowa po ang., ani po niem. Fajnie sie ich slucha (opalam sie w ogrodzie, zeby nie bylo ze podslu****e), ciagle tylko slychac "Edi!!!, nuuu" (rum. nie) albo "Markus, najn" - typowe ekspackie, likendowe klimaty

PS. Jak mnie wkurza ta niemiecka klawiatura, grrr. !!!(jakby ktos nie wiedzial to "z" z "y" zamienione miejscami jest)

Zmieniony przez - _Ayla_ w dniu 2010-05-01 14:13:58

cel => DOSKONAŁOŚĆ
środek => WYTRWAŁOŚĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 683 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1084
Ayla To może sobie zmień w ustawieniach klawiatury, co ? Nie możesz? Mi czasami przeskakuje i mam zamiast "z" - "y" ale zmieniam i jest ok.

Ja się tylko boję, że nie zdążę do szpitala na epidural... Albo jak mi wody odejdą, to co ja zrobię ? :D

siabaraba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 653 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3774
Nie moge zmienic, bo to chlopaka laptop.
Na znieczulenie zdazysz :) nie martw sie, zreszta dzeci tak szybko sie nie rodza jak nam sie wszystkim wydaje

cel => DOSKONAŁOŚĆ
środek => WYTRWAŁOŚĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 683 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1084
Chyba nie wiesz jak szybko postępuje poród- możesz iść ulicą i nagle odejdą Ci wody, 20minut i już po wszystkim, a możesz się męczyć 2 dni lub więcej. Nie ma reguły.
skurcze mogą się zacząć już parę godzin przed porodem a może być tak, że nie ma żadnych skurczy przepowiadających - ot tak sobie :) Nikt tego nie przewidzi a każdy poród jest inny, nawet u tej samej kobiety.

siabaraba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5431 Napisanych postów 15460 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388711
jak chcesz zmienic ustawienia klawiatury to poprostu wcisnij prawy kontrol z sziftem - bedzie zamianka Y z Z

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2106 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39511
co do porodu to się zgadza - moja szwagierka miała taką jazdę, że poszła do ginekologa na kontrolę, bo coś ją tam pobolewało, a ta do niej: "przecież pani właśnie rodzi"

Zmieniony przez - RemyLogan w dniu 2010-05-01 21:05:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Moja szwagierka nie zdazyla na znieczulenie... Podaj adres szpitala to ci wyslemy kwiatki

Zmieniony przez - warezz w dniu 2010-05-01 22:26:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 683 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1084
Hahaha, General Mayo Hospital czy jakoś tak w Castlebar

Idę spać... Może jutro się coś ruszy... 6 maja już niedaleko, miałam nadzieję, że przed moimi urodzinami się już wykluje a tu lipa... póki co.

siabaraba

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Oboz szkoleniowy bjj i mma w Tajlandji...

Następny temat

wycofany mandat

WHEY premium