SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Emygranty nieudaczniki- Spam Post %-)

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 177548

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22318 Napisanych postów 32807 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 402776
Moja ma 7 i pół miecha i właśnie przed chwilą odkryła że umie się wspinać na schody :-/ Coraz weselej się robi, ale spokojna to ona nigdy nie była, nawet jak leżała tylko to rączki i nóżki wierzgały... A teraz coraz gorzej, co chwile zalicza glebe ale wspina się dalej gdzie tylko jest się o co zaczepić...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1769
Jak czytam to forum to czasem łzy ze śmiechu czasem żalu :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to za rok i moje tak będzie się wspinać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Moj zaczal chodzic o wspinaniu sie i milosci do kabli i komputerow nie wspomne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
tylko laptopy. z musu bo stacjonarny lepszy i tanszy ale lapka mozna schowac albo w przyplywie napadu milosci do jedzenia kabli posiedziec chwile bez kabla.

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22318 Napisanych postów 32807 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 402776
Moja mała też uwielbia sprzęta elektroniczne, a najlepiej takie które akurat są u mnie w użyciu. Wyrywa mi kabel zasilacza lapka z gniazdka, gryzie i rzuca telefonem, wali w klawiaturę obiema rączkami z szaloną radością na buźce... Urocze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Mi ostatnio maly zamknal laptopa znienacka jak konczylem wyliczenia do pracy. 2h liczenia psu w dupe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22318 Napisanych postów 32807 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 402776
Zamknął w sensie że klapnął ekran, czy też wyłączył system? Jak to pierwsze to trzeba zmienić ustawienia ;)

leyus, ta strona The Simple Dollar jest do kitu, człowiek myśli o wzbogaceniu, a na razie znalazłem tylko kolejny sposób na wydanie kasy... Domowe piwo Na ebayu jest wikend wystawiania bez opłaty, a ja szukam zestawu domowy browar zamiast zrobić wyprzedaż starych gratów ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
jak juz bedziesz mial domowe piwo to przestaniesz narzekac :D i wydawac kase bo siedzac pijany przed TV ogarnie cie pelnia szczescia i zniknie potrzeba konsumpcjonizmu :D

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22318 Napisanych postów 32807 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 402776
Problem w tym że nie oglądam TV, zamiast tego siedze pijany na necie i wydaje grube hajsy
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Oboz szkoleniowy bjj i mma w Tajlandji...

Następny temat

wycofany mandat

WHEY premium