SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik treningowy fifi35 - moja walka o sylwetkę

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 122338

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 590 Napisanych postów 1273 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11523
No był plan na koniec marca ale legł w gruzach ze względów finansowych. Żeby jako tako wypaśc przy obecnym poziomie zawodników to grubsza kaska potrzebna :( A ja dalej bez roboty, może we wrzesniu po wakacjach - się coś ruszy. Ale może to i lepiej, zdążę nabudowac więcej mięśnia no i poprawić odstające partie ( czyli większość hi hi ) Przy mojej zaj...cie szerokiej talii to i tak zawodnik żaden ze mnie nie będzie ale tak dla własnej satysfakcji i na pamiątkę chciałbym to zrobić kiedyś

Co do treningu czekam tylko na sygnał - bardzo chętnie !

Zmieniony przez - fifi35 w dniu 2014-08-31 22:57:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728650
Sygnał jest na wspólny trening-do tego z mistrzem Piotrem Piechowiakiem-klatka i bicepsy-masa mięśni.

Termin 18 pażdziernik-info w dziale tv sfd

Zapraszam-bedzie Superr!!! :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
fifi - słyszałem głosy że mają być tez debiuty na jesień więc jedziesz z masą i spotykamy się na scenie - wiosna to dla mnie za szybko, ale jesień 2015 będzie nasza

haha, masti - pisząc wczoraj nawet przez myśl mi przemknęło, że mimo iż mieszkamy blisko siebie to pierwszy wspólny trening pewnie wypadnie gdzieś na gościnnych występach ,

Zmieniony przez - kabo9 w dniu 2014-09-01 08:23:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679731
Kurcze, coraz więcej osób z działu ma ciśnienie na scenę. Jestem ciekaw co z tego wyjdzie.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
dobrze - musimy stanowić przeciwwagę dla biegaczy i innych aerobowców żeby ojan sam nie został
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679731
Trzymam kciuki. Mnie by nikt nie namówił nawet płacąc mi za to. Więc tym bardziej kibicuję.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
fajnie fifi że wychodzisz. tyrać trzeba, życie to sinusoida. jak kabo zmasuje na dzika to może nawet w jednej kategorii wyjdziecie

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
No proszę :) Kolejny na scenie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
Gwid
fajnie fifi że wychodzisz. tyrać trzeba, życie to sinusoida. jak kabo zmasuje na dzika to może nawet w jednej kategorii wyjdziecie


haha, ja w klasyka celuję wiec jakkolwiek bym nie zmasował to limit wagi wynosi 82kg
jedyna szansa na wspólny występ to debiuty na jesień (o ile bedą) , bo później idę w weteranach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
oboje macie ten sam wzrost fifi jest szerszy na górze ale ty masz większe nogi. może nawet w klasyku się uda

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kierowca tira

Następny temat

Cheat meal na redukcji - zdrowsze warianty, przepisy

WHEY premium