SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik treningowy fifi35 - moja walka o sylwetkę

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 122328

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 276 Napisanych postów 4714 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 69516
Dobrze idzie. Będzie się działo na koniec czerwca. Szkoda, ze nie mam takiego trenera. Napędzacie mnie do działania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 276 Napisanych postów 4714 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 69516
xzaar77
Dobrze ze jest taka liga mistrzow, inaczej by chlopak pilki na poziomie nie poogladal.. W rodzinnym miescie mu nie grozi ;)


Znowu po nieudanych eliminacjach do LM będzie łomot w LE. Skład w sumie taki sam nasza piłka to padaka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dobrze trener Cie prowadzi. Ponad kilo mięcha na miesiąc. Fifi, jaka bomba?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
RafalRRRR
Dobrze trener Cie prowadzi. Ponad kilo mięcha na miesiąc. Fifi, jaka bomba?


sugerujesz że oprócz tych fotek, szły jeszcze rozpiski

Fifi nie bądź taki daj info co i jak - nie wszyscy mogli być na MP

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
kuba_n
RafalRRRR
Dobrze trener Cie prowadzi. Ponad kilo mięcha na miesiąc. Fifi, jaka bomba?


sugerujesz że oprócz tych fotek, szły jeszcze rozpiski

Fifi nie bądź taki daj info co i jak - nie wszyscy mogli być na MP


Rozpiski szły...



(mistrz painta pozdrawia )

A tak serio to super wynik. 5 kg mięśnia na redukcji - szacun Po wycince jeszcze będzie forma masakryczna

Zmieniony przez - kalikstat w dniu 2014-05-03 08:08:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 109 Napisanych postów 3897 Wiek 47 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 76176
No niby ładnie, ale IMO albo pierwszy odczyt nieprezentatywny albo ostatni.... no albo jesteś fenomenem . Te odczyty potrafią się różnić zasadniczo w odstępie kilku sekund nawet.

Niemniej, oceniając na podstawie zdjęć... forma przednia. Gratulacje

Podsumowanie I fazy redukcji: http://www.sfd.pl/Redukcja_ze_105kg__podsumowanie_str._170-t966196-s170.html
Rekordy osobiste w Tri:
1/8 IM: 1h23’30’’: Pszczyna 2014 // 1/4 IM: 2h28’59’’: Radłów 17/07/2016 // 1/2 IM: 4h59'40'Lisbon 2018: IM Kopenhagen 2017: 11h48'
Dystans Olimpijski: 2h32'04’’: 5150 Warszawa 11/06/2017

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 276 Napisanych postów 4714 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 69516
Fajnie to wygląda ale jak dla mnie to na redukcji nie zrobisz przyrostu tkanki mięśniowej w tak okazałej ilości kilogramów. Można coś tam zyskać ale bez przesady. Albo byłeś na nadwyżce albo coś z odczytami. Pamiętam ja w 2 miesiące zrobiłem 3,5kg tkanki mięśniowej na duzej nadwyżce i od razu byłem hejtowany przez wszystko wiedzącego Gwida, że to nie możliwe a tutaj widzę, że przyklaskuje pomimo tego, że przybyło na redukcji. Napiszcie jak to jest niby można na nadwyżce około 5kg zbudować w rok a później idzie z roku na rok gorzej a tu nagle 5kg w tak krótkim czasie. Po przemyśleniach coś tu nie gra.Zachęcam do dyskusji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
dobra bomba nie jest zła

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7512 Napisanych postów 49521 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385511
musicie zwrócic uwage na to ile fifi supli łyka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
kerad37
Fajnie to wygląda ale jak dla mnie to na redukcji nie zrobisz przyrostu tkanki mięśniowej w tak okazałej ilości kilogramów. Można coś tam zyskać ale bez przesady. Albo byłeś na nadwyżce albo coś z odczytami. Pamiętam ja w 2 miesiące zrobiłem 3,5kg tkanki mięśniowej na duzej nadwyżce i od razu byłem hejtowany przez wszystko wiedzącego Gwida, że to nie możliwe a tutaj widzę, że przyklaskuje pomimo tego, że przybyło na redukcji. Napiszcie jak to jest niby można na nadwyżce około 5kg zbudować w rok a później idzie z roku na rok gorzej a tu nagle 5kg w tak krótkim czasie. Po przemyśleniach coś tu nie gra.Zachęcam do dyskusji.



kerad fifi nieświadomie zrobił zarypisty rekomp - w skrócie. jest kilka takich osób na SFD.
jak rozmawiałem z doomerem ( 180 odwrotnie czasami postępowanie do faftaq) to właśnie o czymś takim pisał że można na w miarę niskim BF (od 18 do 13/14) robić bardzo udane rekompy. kierownik fifiego najwidoczniej takie coś mu wywinął i należą się gratulacje. rafał też mi sugerował żebym takie coś zrobił z 1 miech temu ze względu na chudość.

Twoja masa z czystym 3,5 kg mięśnia w dwa miechy świadczyła o tym że jak byś był w czasach Arnolda to byś nim sobie buty wycierał dlaczego tak twierdzę:
a) w rok musiałbyś chyba czystych 21 kg uzyskać czyli prawie jak Big Ramy który rzekomo nie produkuje miostyny i jest na najlepszym arabskim koksie pisałeś że kiedyś tam coś podnosiłeś i jakiś czas a co za tym idzie doświadczenie miałeś ( małe bo małe ale było)
b) sam często podkreślasz ze masz 44 lata a tu nagle w 3,5 kg czystego mięśnia i nawet nie sprawdzasz wyniku tylko upierasz się w ciemno i mnie o hejt wyzywasz 5 kg można uzyskać jak jest się młodszym i to w drugim roku ćwiczeń. to dopiero jest podejrzane.

rób tak jak ja - co 2 tyg badanie BF, wklejaj na imageu żeby nie znikało jak w dropboxie i niech sobie wisi.
jeśli na serio Tobie weszło te 3,5 kg (w co wątpię) to szczerze chciałbym być na Twoim miejscu bo w dwa lata mógłbyś w seniorach pozamiatać Ojana

pozdrawiam

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kierowca tira

Następny temat

Cheat meal na redukcji - zdrowsze warianty, przepisy

WHEY premium