SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik treningow paula.cw

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 69946

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
Co roczny przegląd wazna sprawa. Zaczelam narazie od stomatologa. Na liscie badania krwi i gin dalej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5995 Napisanych postów 10061 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 214367
paula.cw
Ja też co rok pilnuje :) Warto napisać bo czasem kogoś tknie - oho i ja dawno nie byłam u trzeba się umówić :)


Dokładnie tak pomyślałam czytając Twój wpis - że taki porządny przegląd pewnie i mnie by się przydał

Ostatnio byłam u dentysty - zawsze miałam zdrowe zęby to od dłuższego czasu olewałam przegląd a jeszcze że była pandemia to wizyta odłożyła się w czasie i jak w końcu do niego dotarłam to się okazało, że wszystkie szóstki i siódemki mam do zrobienia czyli osiem zębów


Zmieniony przez - missInvincible w dniu 15/02/2022 23:09:43

""Doubt is enemy number one of progression"
Dziennik : http://www.sfd.pl/DT_MissInvincible-t1065640.html

Blog kulinarny: http://www.sfd.pl/[BLOG]_MissInvincible_w_kuchni-t1100371.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12975 Napisanych postów 20734 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607849
Mi kiedyś lekarz odmówił skierowania na podstawowe badania krwi, stwierdził że to nie ma sensu jeśli nic się nie dzieje i że krew to się bada jak są jakieś objawy i podejrzenie choroby, wtedy się szuka w wynikach konkretnych wskaźników. A same wyniki krwi bez objawów o niczym nie mówią.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3416 Napisanych postów 6136 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 264578
akurat z lekarzem POZ nie mam problemów, bo to w sumie znajoma, ale jak idę do ginekologa na NFZ to zawsze problemy ze skierowaniem na badania, oszaleć można. Z reguły udaje mi się wywalczyć, ale co się nadenerwuję to moje.
O dentystę dbam, zawsze dbałam, raz w roku przegląd obowiązkowo i piaskowanie
lepiej zapobiegać niż leczyć choć jak tak patrzę po rodzinie i znajomych to chyba myślą inaczej

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1762 Napisanych postów 3274 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 55025
missInvincible
paula.cw
Ja też co rok pilnuje :) Warto napisać bo czasem kogoś tknie - oho i ja dawno nie byłam u trzeba się umówić :)


Dokładnie tak pomyślałam czytając Twój wpis - że taki porządny przegląd pewnie i mnie by się przydał

Ostatnio byłam u dentysty - zawsze miałam zdrowe zęby to od dłuższego czasu olewałam przegląd a jeszcze że była pandemia to wizyta odłożyła się w czasie i jak w końcu do niego dotarłam to się okazało, że wszystkie szóstki i siódemki mam do zrobienia czyli osiem zębów



Zmieniony przez - missInvincible w dniu 15/02/2022 23:09:43



Też często chodziłam , a ostatnio jakos dotrzeć nie mogę i aż się boje iść bo pewnie dużo będzie do zrobienia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1762 Napisanych postów 3274 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 55025
Viki
Mi kiedyś lekarz odmówił skierowania na podstawowe badania krwi, stwierdził że to nie ma sensu jeśli nic się nie dzieje i że krew to się bada jak są jakieś objawy i podejrzenie choroby, wtedy się szuka w wynikach konkretnych wskaźników. A same wyniki krwi bez objawów o niczym nie mówią.



Ja kiedyś potrzebowałam zrobić EKG do operacji i podstawowe badania krwi . Też mi odmówili bo niby nie mogą dawać więc od tego czasu wszystko robię prywatnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12197 Napisanych postów 22045 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627660
Ja wszystko robie od lat prywatnie, nawet nie wiem jak zrobić na NFZ.... Musiałabym chyba skończyć na psychiatrze jakbym chciała wydębić te badania co chcę. Ostatnie na NFZ to poród był. A i tak po znajomości.
Nawet w Luxmedzie mało dają - jakieś EKG czy echo udało mi się kiedyś zrobić. No i ma sensowych lekarzy...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Paatik jak masz pakiet w LuxMed to można sprawdzić czy masz pakiet Przegląd Zdrowia Kobiety. Ja miałam to raz w roku i tam się szło na wizytę do internisty. Dawał skierowanie na badania krew, mocz, kal, rtg klatki piersiowej, usg piersi, ginekologiczns, brzucha, przegląd u dentysty, ekg i do tego indywidualne badania wg potrzeb.

Fajne to było bo bez problemu full opcja.

Ja do dentysty się wybieram pół roku i ciągle coś... Teraz chyba znowu przełożę bo dopadł mnie covid i nie bardzo mi pasuje brać wolne zaraz po zwolnieniu teraz... No nie mówiąc o tym że zobaczę jutro dopiero czy będę miała już zwolnienie z izolacji.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ocena sylwetki kompleks

Następny temat

Wakacje 2021 Layla 33102

WHEY premium