SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik treningow paula.cw

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 70203

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12977 Napisanych postów 20737 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607890
Mam dokładnie tak samo, na pętlach w parku czy na stadionie psychicznie nie daję rady, wogóle nie lubię biegać po mieście i po asfalcie. Najlepiej teren - las, pola, łąki i góry
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1664 Napisanych postów 1846 Wiek 36 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 16821
Jezu, 10 km na 25 okrążeń. Chyba by mi się w głowie zakręciło :p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5995 Napisanych postów 10061 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 214367
Gratulacje Paula, po takim debiucie nie dziwne, że ma się ochotę na więcej

""Doubt is enemy number one of progression"
Dziennik : http://www.sfd.pl/DT_MissInvincible-t1065640.html

Blog kulinarny: http://www.sfd.pl/[BLOG]_MissInvincible_w_kuchni-t1100371.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6529 Napisanych postów 36038 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679847
Na takie bolesne mięśnie robotę robią takie ściągacze/opaski kompresyjne.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Ale po biegu czy w trakcie?
Ja zrobiłam Rolowanie i dwie sesje z pistoletem pneumatycznym i była duża ulga.

A teraz testuje nowy zegarek i bawię się ustawieniami. Dzisiaj był test biegowy do nowego planu biegowego na 10k :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12212 Napisanych postów 22070 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627793
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12977 Napisanych postów 20737 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607890
Paatik bo pierwszy to się często kupuje tak żeby tylko był, a z czasem się okazuje które funkcje są naprawdę potrzebne a które się nie przydają I czasem trudno znaleźć odpowiedni zegarek w dobrej cenie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Czas pokaże czy wybór był dobry ale w końcu jestem zakupowcem więc mam to we krwi :p

Zazwyczaj jak coś kupuje to mój research mi się sprawdza. Oczywiście każdy ma swoje potrzeby. Budżet był ważnym wyznacznikiem więc w tej kwocie wybór nie jest taki duży. Jak się budżet zwiększa to i wybór większy to się można zastanawiać :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12977 Napisanych postów 20737 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607890
Ja mam taki problem, że w moim budżecie większość zegarków nie ma tej jednej, ważnej funkcji czyli nawigacji po trasie i możliwości wgrania trasy zawodów do zegarka. Mają to zwykle droższe modele które przy okazji mają też mnóstwo zupełnie nieprzydatnych dla mnie funkcji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6529 Napisanych postów 36038 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679847
paula.cw
Ale po biegu czy w trakcie?
Ja zrobiłam Rolowanie i dwie sesje z pistoletem pneumatycznym i była duża ulga.

A teraz testuje nowy zegarek i bawię się ustawieniami. Dzisiaj był test biegowy do nowego planu biegowego na 10k :D




Po biegu. Znajomi biegacze - szczególnie tych ultra biegów - używają i bardzo sobie chwalą. Ja używam na uda do przysiadów. Dzięki temu z ta naderwaną czwórką w lewej nodze mogę robić w miarę normalne treningi.
1

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ocena sylwetki kompleks

Następny temat

Wakacje 2021 Layla 33102

WHEY premium