SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik treningow paula.cw

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 69911

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3416 Napisanych postów 6136 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 264578
Viki po prostu to wyłącz, z tego co kojarzę to jest właśnie to:

1

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12195 Napisanych postów 22041 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627637
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12975 Napisanych postów 20734 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607840
Nene nawet jak wyłączę to nie zmieni to faktu, że nawet spacer potrafi uznać za brak ruchu. Jak już zegarek posiada jakąś funkcję to powinna działać prawidłowo, bo bez sensu wyłączać wszystko co nie działa. Mój Polar też ma taką opcję i dowiedziałam się o niej dopiero po kilku tygodniach podczas dłuższej podróży autem Przez kilka miesięcy użytkowania komunikat pojawił się parę razy.

I jeszcze taka ciekawostka. Jak podczas spaceru włączę aktywność "chodzenie" to zupełnie inaczej liczy kcal. Pomimo zo to jest dokładnie ta sama trasa, np. droga do przedszkola. Gdyby za każdym razem włączyła w trakcie "chodzenie" to bym miała dodatkowe kcal ale bez sensu włączać aktywność za każdym razem jak się z domu wychodzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3416 Napisanych postów 6136 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 264578
Jak wyłączysz ten alert to nie będzie Ci brzęczał, że masz się ruszyć. Najwidoczniej nie jest to funkcja dla osoby aktywnej, zegarek nie zawsze wychwyci ruch np. w kuchni czy w domu i będzie nalegał. Proponuję tą wyłączyć i nie zaprzątać sobie tym więcej głowy

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12975 Napisanych postów 20734 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607840
Nene jestem w stanie zrozumieć że nie wychwyci ruchu przy codziennych czynnościach, ale spacer? Polar potrafił to zrobić dobrze i gdyby nie bateria to bym wróciła do tamtego zegarka, bo gps też lepiej sobie radził.

Paatik a Ty masz teraz FR945? I on też tak głupio ten alert wyświetla?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3416 Napisanych postów 6136 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 264578
To, że nie brzęczy "brawo, alert ruchu wykrył aktywność " to nie znaczy, że jej nie wychwyca. Jak wyłączysz ten alert ruchu to w ogóle nie będzie brzęczał na żadną aktywność, ale będzie ją wykrywał.

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3416 Napisanych postów 6136 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 264578
Pokaże Ci na przykładzie z wczoraj: łaziłam trochę i wykrywał każdą aktywność. Alert ruchu mam wyłączony. To na zielono to aktywność, którą ja włączyłam. Wszystko się zgadza.

A z tymi kaloriami na spacerze z włączona aktywnością to się zgadzam. Nalicza więcej- trochę bez sensu.

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1664 Napisanych postów 1846 Wiek 36 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 16821
To już nawet kroków na spacerze nie liczy, beznadzieja, równie dobrze można w ogóle nie nosić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12975 Napisanych postów 20734 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607840
Nene87
To, że nie brzęczy "brawo, alert ruchu wykrył aktywność " to nie znaczy, że jej nie wychwyca. Jak wyłączysz ten alert ruchu to w ogóle nie będzie brzęczał na żadną aktywność, ale będzie ją wykrywał.


Nene wg instrukcji alert wyświetla się, jeżeli przez godzinę zegarek nie wykrywa żadnego ruchu. Jeśli włącza się w trakcie spaceru to znaczy, że chodzenie traktuje jako siedzenie na tyłku a jednocześnie liczy kroki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12195 Napisanych postów 22041 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627637
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ocena sylwetki kompleks

Następny temat

Wakacje 2021 Layla 33102

WHEY premium