SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik treningow paula.cw

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 70058

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Liczę na to, że jest to jednak możliwe, bo inaczej wysiłki nie miały by sensu :P

Podsumowując- żeby nie było tragedii nie ma. Wizualnie moim zdaniem bardzo nie widać tych kg, które wróciły. Po ciążach systematycznie zmierzam w dobrym kierunku, a żeby się zbliżyć bardziej do celu wiedziałam, że potrzebna będzie nie jedna jeszcze redukcja, więc tylko kwestia kiedy i jak. :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679754
Ja tam też nie liczę kalorii i nie mam zamiaru. ale uważam że przy redukcji taką metodą trzeba w głowie sobie kalkulować ilość białka. Raz że jak jest go odpowiednio dużo to człowiek jest syty - a dwa to jednak białko zmusza organizm do większego wydatku kalorycznego niż węgle.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12976 Napisanych postów 20737 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607861
Mam takie samo podejście jak Nene i Paula. Liczenie na mnie źle działa, nie mam czasu bawić się w ważenie każdej rzeczy, jem wtedy bardzo proste, mało urozmaicone posiłki. Dodatkowo licząc muszę gotować osobno a robienie czterech osobnych posiłków dla każdego co innego to już przekracza moje możliwości czasowe. Jak nie liczę to staram się jeść zdrowo, jem dużo warzyw i owoców, komponuje posiłki tak jak akurat mam ochotę, czasem jest więcej tłuszczu/białka/węgli a czasem mniej. Lubię ten luz i różnorodność w misce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Na razie mam postanowienie obserwowania tego jak jem bez żadnej zmiany. Chciałabym docelowo z dwa tygodnie wprowadzać sobie do dziennika co jem. Oczywiście na oko, bo nie ważę więc to przybliżone wartości. Mam nadzieję, że pokażą mi na co powinnam zwracać większą uwagę i jakie drobne zmiany mogę wprowadzić, żeby zrobić redu.
W ogóle to czasem sobie warto skontrolować to swoje jedzenie na oko.

środa:
Kcal sporo
Miałam tego dnia mega głoda
Wpadło pół drożdżówki z jagodami, małe piwo ala desperados i za duża kolacja

czwartek:
Główne posiłki ok. Bez przekąsek byłoby 2000 kcal ale zjadłam kilka pistacji, brzoskwinię i oblizałam trochę masła orzechowego :D

Generalnie od jakiś dwóch tygodni jem śniadanie wcześniej. Wcześniej była to 11. Teraz jem jak przyjdę do pracy ok 8:30 i przez to trudniej mi rozciągnąć te 3 posiłki na cały dzień. Albo wjedzie 4 posiłek (wtedy wiadomo trzeba zmniejszyć trochę porcje, żeby rozłożyć na 4 posiłki) albo wrócę do późniejszych śniadań. We will see.




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1664 Napisanych postów 1846 Wiek 36 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 16821
Paula, Ty ogarniasz takie włosowe sprawy. Jakbym chciała podkreślić skręt włosów to jakim specyfikiem? Tak żeby wetrzeć po myciu i pomóc im zachować naturalny skręt. Nie chcę zaczynać lektury internetu, bo mi głowa spuchnie od polecanek ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1762 Napisanych postów 3274 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 55025
Hesia
Paula, Ty ogarniasz takie włosowe sprawy. Jakbym chciała podkreślić skręt włosów to jakim specyfikiem? Tak żeby wetrzeć po myciu i pomóc im zachować naturalny skręt. Nie chcę zaczynać lektury internetu, bo mi głowa spuchnie od polecanek ;)



Mi kiedyś Paula poleciła mokre włosy ugniatać jak myje na wieczór i na drugi dzień już nie rozczesywać . I wyglądało to fajnie :) ale są jeszcze specjalne bazy poprawiające skręt włosa tylko nie pamiętam jak to się nazywa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1664 Napisanych postów 1846 Wiek 36 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 16821
No mi właśnie o taki specyfik chodzi :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1762 Napisanych postów 3274 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 55025
Hesia
No mi właśnie o taki specyfik chodzi :)


Dziewczyny na wlosingu na FB polecają złoty żel taft i ugniatanie albo stylizator z isany i ugniatanie :). Ogólnie jakbyś weszła na tą grupę to w lupce masz #wydobywanieskretu i tam jest podajrze 75 postów :) wiem że nie chcesz przekopywac netu ale Paula chyba ostatnio rzadko bywa :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1664 Napisanych postów 1846 Wiek 36 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 16821
Dzięki, to może trochę pokopię ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5995 Napisanych postów 10061 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 214367
Paula też mam trochę problem z rozkładaniem posiłków w tygodniu. Wstaję o 6 a że pierwsze półtorej godziny to zazwyczaj jakaś forma aktywności u mnie to o 8:30 jestem głodna i jem śniadanie. Lunch po 12 i później kolacja o 18, już na dużym głodzie.
W weekend za to śniadania jem o 10-11 i wtedy posiłki rozkładają się idealnie. Ale w tygodniu jak bym miała jeść śniadanie o 11 to chyba bym przez cały poranek odliczała minuty do śniadania zamiast pracować.

""Doubt is enemy number one of progression"
Dziennik : http://www.sfd.pl/DT_MissInvincible-t1065640.html

Blog kulinarny: http://www.sfd.pl/[BLOG]_MissInvincible_w_kuchni-t1100371.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ocena sylwetki kompleks

Następny temat

Wakacje 2021 Layla 33102

WHEY premium