SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dawid Ozodba - dobry zawodnik, mnie sie podoba ***SPAM MMA***

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 152740

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 3900 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129683
dla mnie to jedna wielka sciema.coraz wiecej tego gowna w tv,gdzie manipuluje sie widzem i wmawia mu,ze to co widzi na ekranie jest prawda. gdyby chociaz nie robili tego w tak nieudolny sposob,ale to razi tak samo w oczy jak spiewanie z playbacku,ktorego notabene tez niektorzy nie sa w stanie wychwycic i pytaja zdziwieni "serio nie spiewa na zywo?"....

hipnoza hiponoza,ale sory,nikt mnie nie przekona,ze takimi "sztuczkami" mozna sprawic,ze kolejne osoby nie zauwaza,iz placisz im czystymi kartkami papieru,bo je troche zagadal i wypowiedzial magiczna formulke pod koniec niby oddzialywujaca na podswiadomosc jeszcze ten sprytny zabieg z "nieudana" proba oszukania,ktory ma nadac wiarygodnosci calemu przedsiewzieciu,no bo przeciez skoro pokazali,ze mu sie nie udalo,to znaczy,ze wszystko bylo uczciwie i to prawda!!! ...to mnie obraza jako widza.

zreszta na discovery coraz wiecej jest takiej papki,dlatego mam uraz do tej stacji.juz tvn jest bardziej wiarygodny chyba

kiedys widzialem caly odcinek chyba(no moze nie caly,bo zdaje sie,ze wylaczylem pod koniec zdegustowany ) i to,jakie tam robia hity,to przechodzi ludzkie pojecie. akcje na zasadzie "wezme goscia,ktory przyszedl do sklepu z zabawkami i sprzedam mu 50kg dorsza,tak,ze nawet sie nie zorientuje,ze nie chcial go kupic i ze nie moze jesc ryb",bitch please...

Zmieniony przez - gautan w dniu 2013-05-28 00:37:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
No to już akcja w stylu prezentu.... ale w każdym razie zdarzały się przypadki że złodzieje kradli pieniądze hipnotyzując sprzedawców, dużo filmików można znaleźć z takich napadów. Nawet bank


"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2449 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12760
Lord


"po tym wczorajszym filmie z obcinaniem łba śniło mi się coś w ten deseń - że niby mnie chcieli tak ukatrupić, ale żem zwinny jak kozica, to sp******iłem, niestety po drodze inkasując kilkadziesiąt strzałów z jakiegoś pistoletu na gwoździe i zszywki. umknąłem to da safety, ale potem w owym śnie wyciągałem sobie te gwoździe i zszywki z dupy...sen był tak realistyczny, że obudziłem się koło 4tej zlany potem i z ostrym sraniem"

k***a słuchaj to Lord pokazałem ten filmik kumplowi który lubi takie żeczy koleś oglądał to jednocześnie się śmiejąc i jeszcze na końcu skfotował: "A temud drugiemu nie obetną ?"

Zmieniony przez - Daniellew w dniu 2013-05-28 01:42:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 3897 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50633
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 3900 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129683
ktos wie czy cofneli Nate'owi te 20 tysiecy grzywny za slowo "fag"? bo dopiero przyczailem,ze zostal ukarany i nic nie wiem

swoja droga,to juz jest porazka,przeciez on nazywajac kogokolwiek w ten sposob nie musi byc zadnym homofobem :o jakby nazwal "pussy" to pewnie by dostal grzywne na wniosek feministek,bo je to obraza o.O
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 345 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4628
Puar
obstawiał wyścigi konne i wszystko trafiał a potem się przyznał że nagrywali to (te wyniki wyścigów) odpowiednią ilość razy żeby pasowało


Nie tak to było. Po prostu wziął kilka tysięcy osób które grały w wyścigi, i jedna z tych osób matematycznie miała wygraną w wszystkich wyścigach, bo z takiej grupy ktoś musiał trafić wszystkie wyścigi. Póżniej na końcu przyznał że to była loteria.

gautan

hipnoza hiponoza,ale sory,nikt mnie nie przekona,ze takimi "sztuczkami" mozna sprawic,ze kolejne osoby nie zauwaza,iz placisz im czystymi kartkami papieru,bo je troche zagadal i wypowiedzial magiczna formulke pod koniec niby oddzialywujaca na podswiadomosc jeszcze ten sprytny zabieg z "nieudana" proba oszukania,ktory ma nadac wiarygodnosci calemu przedsiewzieciu,no bo przeciez skoro pokazali,ze mu sie nie udalo,to znaczy,ze wszystko bylo uczciwie i to prawda!!! ...to mnie obraza jako widza.


Hipnoza to nie sztuczki, to nauka. Derren by zapłacić papierem posłużył się techniką hipnotyczną ,,psychicznego oślepiania'' - na krótką chwilę sprzedawca nie był do końca świadomy tego co się dzieje.

Nie zawszę się to udaje, bo osoby różnią się podatnością na hipnozę. Ja tam sie jako widz nie czułem obrażony, dlatego że rozumiałem jak to działa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Devoniusz,idzie chociaz troche samemu nauczyc sie jakis sztuczek zwiazanychz ta hipnoza? Musze wypróbować żeby uwierzyc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hipnoza to pewnien rodzaj manipulacji, to nie nauka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ty tu Prawus nie pyskuj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
co tam ?
Widziałeś walki Wakashoyo w kejłan?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Igor Vovchanchyn

Następny temat

Jak mierzą zasięg w MMA?

WHEY premium