SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dawid Ozodba - dobry zawodnik, mnie sie podoba ***SPAM MMA***

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 152819

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
dobra zagadaliście mnie - ja uciekam - będę dopiero jutro po południu (egzaminy, zaliczenia takie wydarzenia). Cya:*
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 3900 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129683
ale nie musisz mi tlumaczyc dlaczego wygral Hendricks,ani cytowac Condita,ktory odkrywa Ameryke stwierdzajac,ze musi poprawic zapasy napisalem przeciez wyraznie,ze wygral zasluzenie. tak samo jak -moim zdaniem-zasluzenie wygral Materla.

nie w tym problem jednak,a moim-i nie tylko moim jak widac po paru ostatnich stronach-zdaniem w niedopracowanych zasadach punktowania.

zgodze sie z Toba,ze tak jest bardziej przejrzyscie,bo faktycznie w przypadku,gdy obaj zawodnicy oddadza podobna liczbe ciosow,zadadza sobie podobne obrazenia,wystarczy spojrzec,ze jeden obalil 4x a drugi 1,no i decyzja jest prosta. takze w tym na pewno masz racje.

ale o ile wszystkim nigdy sie nie dogodzi,i zawsze znajda sie Ci,ktorzy beda narzekali,o tyle obecne zasady sa jednak krzywdzace w wielu przypadkach i wypaczaja troche widowisko,bo gdyby byly inne,to ogladalibysmy mniej obalen i tarla na glebie byle zgarnac decyzje w stylu Okamiego,czy do niedawna Fitcha(ktory teraz jest efektowny ),a wiecej dobrych walk.

i nie twierdze,ze Hendricks ma slaba stojke,bo nie ma. ale tak jak mozna napisac komus,kto daje sie obalac,ze to mma ,wiec niech cwiczy zapasy,tak samo on moze skontrowac,ze on byl duzo lepszy w stojce,wiec niech jego rywal podszkoli wlasnie ja,bo niby dlaczego jego przewaga w stojce JEST NIZEJ PUNKTOWANA niz przewaga drugiego goscia w zapasach...? dlaczego on wygrywa zdecydowanie w stojce wieksza czesc rundy,a jego przeciwnik go obali-NIC NIE ROBI NA GLEBIE(ba,byc moze jest tam nawet gorszy!) i to on dostaje 10-9...? ano,bo takie sa zasady,no wlasnie. tylko,ze o to sie rozchodzi,ze powinny byc zdaniem wielu inne,nie faworyzujace uderzaczy,ale tez ich nie dyskryminujace jak jest teraz.

inna sprawa,ze jest to ciezkie do zrobienia i w wiekszosci walk ten system sie bardzo dobrze sprawdza. po prostu sa co jakis czas walki,w ktorych sedziowie na sile oceniaja zgodnie z kodeksem oceniania walk mma zapisanym w malej zielonej ksiazeczce,ktora musza wykuac na pamiec ,i w ktorej na pierwszej stronie napisane jest duzymi literami "NIE BEDZIESZ DAWAL 10-9 GOSCIOM,KTORZY DALI SIE OBALIC-ZAPASY GUROM trololo",a zbyt rzadko oceniajac obiektywnie przebieg walki.

tak jest bezpiecznie,ale czy lepiej? z tym pytaniem pozostawie Panstwa samych,a tymczasem do uslyszenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 113 Napisanych postów 6072 Wiek 4 lata Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 70684
Jeśli chodzi o gazetę/magazyn to ciężko wejść na rynek bo trzeba mieć spory kapitał i przede wszystkim super pomysł. Wszystko kosztuje do tego trzeba zadać pytanie czy jest zapotrzebowanie na taką prasę. Kto będzie to kupował w jakich ilościach itd.

Prawus gazetę wydajesz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak pracowałem nad nowymi katalogami do celów promocyjnych, mialem dobry uklad w firmie marketingowej i postanowilem wspoltworzyc cykl porad biznesoowych dla mlodziezy. to byla krotka przygoda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1970 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 45643





POLECAM

w ogóle dobry kanał, nie tylko do sportów. Wszak, by wstać, pracować trzeba mieć motywacje

kiedy upadnę
to wstanę
wtedy masz przej**ane


tak długo, jak walczysz, jesteś zwycięzcą

...
Napisał(a)
Usunięty przez B-REAL za pkt 5 regulaminu
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 497 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11708
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Rozwiń temat, o co poszło, ile wypiłeś i co zrobiłeś z tego co sie brzydko zachował? Bitka w parterze czy sama stójka?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 497 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11708
Poszedłem na domóweczke do znajomych mojej szmuli gdzie spotkalem ziomeczków ktorych dawno nie widziałem i paru pajaców z którymi spedzalem sylwestra i juz tam sobie zbierali ale ze wzgledu na moją nie dostali w cymbał z miejsca.Koleszka skoczył po flaszke po 10 minutach dzwoni ze jakis leb mu nie chce drzwi otworzyc podchodze pod nie a tam ta sama łajza co mnie wkvrwila na sylwestra podbijam mowie co ty fusie robisz i daje mu do zrozumienia zeby odszedł a ta parówka mnie wyzywa no to poleciały 2 spacerowe many łapie KO nagle obok mnie wychodzi z 20 osob z jednej strony trzymaja mnie zebym go nie zabił z drugiej zbijam piatki z prawie kazdym bo prawie kazdego ten łeb wkvrwiał tam a prosto przede mna ten leb leci z łapami na mnie dostał z 2 fronty po 2 złapal sie za wielki gruby brzuch i zawinał opłukac buźke z krwi..2 minuty pozniej przychodzi i znowu sie pruje wiec podobna akcja zakonczona stompami na jego pysku i chwila spokoju..zaraz mi mowia ze many chce solówke to juz nie było zasad supermen many gleba i zaczyna spierd**** na czworaka i łapac strzaly na pysk nagle jego koleszka skoczył mu na pomoc to tez dostał w pysk i moj koleszka go przejął..po tej akcji juz bylo za grubo to koleszka stracił zaproszenie na impreze ale przy drzwiach dalej mnie bluzgał to juz siegneło apogeum wkvrwienia i troszke go dłużej pobiłem no nie ruszał sie zbytnio jak juz jego kolega leciał na mnie z łapami ogolnie rekord z 3:0 nabity ale ten koleszka podobno ma niezłą wixe na mordzie i tak sie konczą imprezy gdzie bananowy plebs nie umie sie zachowac :D macie za długie wiem ide pizgac przed treningowy i na mate zara
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1970 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 45643
cool story bro

kiedy upadnę
to wstanę
wtedy masz przej**ane


tak długo, jak walczysz, jesteś zwycięzcą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ściana tekstu = nie czytam

Żartowałem, ciekawie sie czytało. Sam sie prosił o lanie i jego kumpel tez
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Igor Vovchanchyn

Następny temat

Jak mierzą zasięg w MMA?

WHEY premium