SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dawid Ozodba - dobry zawodnik, mnie sie podoba ***SPAM MMA***

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 152766

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
Pędzlowato trochę no ale trzeba oddać "cesarzowi ze wsi", że nie pęka na robocie, maurycy zrobi mu klepanie plus szpachlowanie maski na gazete.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
, co wy z tym doczepianiem, nie wiem, przynoszenie łańcuchów do wyciskania, cz przysiadó, ale pasu do dipsów czy podciągania to standard na normalnych silowniach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 896 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12654
korzysta ktoś może na allegro z PayU ?? ale mnie wkurza to rozwiązanie .... dziś wziąłem wybrałem zwykły przelew .... mimo wszystko wyskoczyło PAyU... no to zrobiłem przelew na numer konta ( ten jednorazowy , które jest generowany ) i dupa .. cały czas pisze " Rozpoczęto - Zdefiniowałeś płatność, czekamy na informację z banku o zleceniu wpłaty. " .. nie mam pojęcia o co chodzi ..czy koleś dostał kasę . Mi z konta zdjęło oczywiście
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Może na normalnych silowniach, których wbrew pozorom jest mało;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 896 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12654
hehe "cesarzowi ze wsi" :) nom Sonnen ma parcie na szkło albo rzeczywiście jest odważnym fighterem. W ogóle go nie widzę w tej walce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
Koleś dostal na konto payU powiązane na allegro, nic złego, ale nie wszyscy lubią tę formę, w razie W skarbówka łatwo prześwietla takie formy handlu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
Ja wiem czy mało? Jak jeszcze mieszkalem w Policach (30tyś), na jakieś 4 siłownie, 3 były normalne, jedna hardcorowa, na zasadzie nie bijesz to wyp*****laj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830



Dobry kawałek, stara dupa z OSTRego ale poziom trzyma.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
Ostry zawsze na propsie choć od dość wielu lat nie słucham go regularnie, kiedyś duuużo więcej ale nadal mądry gość.

Sonnen jednak odważniak jest bo jak cwaniakuje to zawsze konsekwentnie, nie wycofuje się z obietnic choć może zgarnąć srogi oklep zawsze(i tak się zdarza). Szacun dla niego za to. Poza tym ma sk***ysyńsko silną psychikę i ogólnie twardy gość jest, że po dwukrotnym laniu od Spidera nadal twierdzi, że jest najlepszy i wierzy w siebie.

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Yebaniec Mayweather

http://boxingnews.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=34840:mayweather-wygra-5-mln-dol-na-nba&catid=1:latest-news

Floyd Mayweather Jr dobrze ulokował w poniedziałek swoje pieniądze. Amerykański bokser postawił 5,9 mln dolarów na zwycięstwo Miami Heat w meczu nr 7 półfinału Konferencji Wschodniej NBA.

36-letni Mayweather, który wg "Sports Illustrated" zarobił w zeszłym roku 90 mln dolarów, wzbogacił w poniedziałek wieczorem swoje konto o kolejnych 5,3 miliona. Bokser umieścił swój zakład o godz. 15.13 i potem mógł cieszyć się ze zwycięstwa 99:76 drużyny LeBrona Jamesa, która po raz trzeci z rzędu awansowała do Finałów NBA.


Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Igor Vovchanchyn

Następny temat

Jak mierzą zasięg w MMA?

WHEY premium