SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dawid Ozodba - dobry zawodnik, mnie sie podoba ***SPAM MMA***

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 152754

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 257 Napisanych postów 6046 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47080
Wodyn o IF kiedyś chyba pisał, że to fundowanie sobie cukrzycy na stare lata
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wam wszystkim sie te sterolidy,silowania i bicie po lbach odbija na stare lata
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
bez steryduf i tak masy nie ma. najprawdziwsza prawda
ja po chwili zastanowienia do IF jednak się nie przekonałem. podważa to praktycznie wszystko na temat odżywiania.
nie wyobrażam sobie iść na trening sw po 16 czy tam 18h głodówki.
zapewne działa, choćby Dremor stosuje/stosował, ale ja jestem na NIE
jakaś przyjemność z jedzenia też musi być, przecież nie żyje dla kraty na brzuchu i żyły na bicku. nawet ciężko mi sobie wyobrazić głodzenie się przez 3/4 dnia.
ogarnąłem trochę diete, nie jem syfu i zobaczymy co z tego wyjdzie...


...pewnie nic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Kto co lubi. Na redukcji tak czy siak będziesz chodził głodny.

IF umożliwia że przynajmniej na wieczór wpyerdalasz w chvj i możesz się nażreć. Co do cukrzycy to nie wiem na jakiej podstawie można tak sądzić, chociaż Wodyn z dvpy tego nie wziął pewnie

Za dużo przeczytałem o tym i za dużo zyskałem żeby tego nie popierać;)

Choć zgodzę się że dla prosów ten system nie jest zbytnio dobry, ale dla amatorów jak znalazł.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
Ogarnjajcie czystą miche i przy sportowym trybie życie nie ma ch**a we wsi, że dobrego bf'u nie będzie, chyba że tak jak ja lubicie wp*****lać ile wlezie i co popadnie. Wszystkie te diety magiczne to jest dodatkowy motywator, nic więcej, kolejna sprawa, każdy organizm jest inny, na mnie może działać low carb na kogoś innego ketoza, i tak do osrania. Napewno przy SW i trybie intensywnego życia nie tylko fizycznego, jedzenie o stałych porach pełnowartościowych posiłków jest korzystniejsze, historia to pokazała na przykładzie społeczeńst rolniczych i łowieckich, dalej nie trzeba szukać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
No kurde, jak się kalorie zgadzają ze zużyciem ich to efekt musi być jak robimy wszystko dobrze, nie sądzę, żeby to robiło jakąś wielką różnicę. Jak podejrzewam, że z tym IF jest tak, że jak już się człowiek nawp*****la to i tak nie da rady zjeść tyle, żeby wyjść na plus czy tam na zero, wiem po sobie, bo jak się je nieregularnie to jakby się nie chciało nawp*****lać na zapas to i tak się chudnie.

Siwy, ja też jestem przegrywus, 180cm i niecałe 70kg:( Muszę ogarnąć kiedyś się z tym jedzeniem ale to droga rzecz dla studenciaka jak ja jest niestety, plus trzeba się pilnować:/

A z tą cukrzycą się wydaje być logiczne - jak się tak je to pewnie są spooore skoki insuliny/cukru, trzustka szaleje i może po paru latach się rozregulować na stałe.

Zmieniony przez - KondiCapo w dniu 2013-06-17 23:13:24

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 3900 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129683
akurat przy IF najmniejszym problemem bylo dla mnie chodzeniem glodnym. to jest kwestia przyzwyczajenia,bo glod to kwestia psychiki i po 2-3 dniach juz jest spoko i nie chodzi sie wyczekujac tylko "uczty". a z tym,ze na redukcji i tak jest sie glodnym to sie nie zgodze.nie bez powodu jest takie utarte stwierdzenie,ze kulturysci jedza na rzezbie,wiecej niz na masie. cos w tym jest,ja nigdy nie czulem glodu na redukcji

IF to IMO dobra opcja jak ktos pracuje do tej 16stej,nie chce mu sie brac jedzenia do pracy i jest spokojnie w stanie trzymac sie postu wtedy. ja bylem zachwycony tym,ze nie musialem od rana pakowac jedzenia do pojemnikow,tylko sobie spokojnie wrocilem o 17.30,zjadlem i o 19. na trening. o tej polnocy powiedzmy konczylem jesc i gitara.

ale dobrze sie to sprawdzi przy redukcji tkanki tluszczowej,ewentualnie jakims rekompie poczatkowym,ale zeby na tym budowac wieksza mase to raczej malo mozliwe. chyba,ze ktos ma akurat swietny gen,tak jak pisal Obelx,akurat ten rodzaj diety sie u niego sprawdzi,itd. chociaz tez trzeba by porownac wtedy,czy przy jedzeniu regularnym,nazwijmy to "standardowym" ,nie osiagnalby tego samego/lepszego efektu no i ciezko,jesli ktos musi dziennie dostarczyc ~4000kcal i wiecej,zeby waga szla choc troche w gore,zeby wcisnac to w te 6-8h...u mnie to bylo niewykonalne.nawet biorac pod uwage,ze moglby to byc w duzej mierze syf,to wtedy nie byloby to korzystne rozwiazanie raczej.

no i ponoc,zeby bylo mozliwe skuteczne budowanie masy miesniowej potrzebny jest staly,wysoki poziom aminokwasow we krwi(stad tez wszyscy kulturysci trabia,ze trzeba jesc co te 2-3h),co przy poscie rzedu 16-18h jest nieosiagalne w zasadzie.chyba,ze ktos popijalby caly dzien bcaa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 368 Napisanych postów 1617 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20992
Oglądam sobie total KO na eurosporcie i aż łezka się kręci jak się poogląda takie zaj**iste pojedynki na mysl o tym co zrobili z tą organizacją...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867


Nie polecam tego tuńczyka. Dlaczego? Bo jest ch**wy, chyba najgorszy jakiego jadłem.

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980


rozj**ał mnie komentarz "Seagala"
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Igor Vovchanchyn

Następny temat

Jak mierzą zasięg w MMA?

WHEY premium