SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dawid Ozodba - dobry zawodnik, mnie sie podoba ***SPAM MMA***

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 152761

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
ten z prawej to krystyna czy dominick cruz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2409 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17443
yo ktoś wcześniej napisał , że Nick Diaz skarży się , że jest biedny i nie ma kasy . Dla "zwykłych" ludzi takie 800 tys $ wydaje się majątkiem... Ale jeśli taki Nick może obracać się w bogatych kręgach to i wydatki ma proporcjonalnie większe. Przykładowo ktoś kto zarabia 2 tysiące , a koleguje się z kolesiami co zarabiają po 10 to widzi różnicę w możliwościach. Tak samo nasz " biedny " Diaz. Jak wyjdzie sobie z kolegą , który tyle ma przychodu np. na rok co on za kilka walk to potem narzeka , że ma za mało.

A mnie ostatnio zaczęło zastanawiać jak to jest z tymi fighterami, którzy zarabiają w UFC naprawdę konkretne pieniądze. Są osobami publicznymi, fani i nie tylko wiedzą - że oni są kasiaści. Czy taki dajmy na to Spider, czy Jones, czy ktoś trochę mniej bogaty - normalnie sobie funkcjonuje w społeczeństwie, wychodząc np. samemu na zakupy, jadąc gdzieś z rodziną w jakieś miejsce itp? Przecież ci ludzie są narażeni na rozboje/włamania/porwania dla okupu itp. Wie ktoś jak to jest? Były jakieś newsy/artykuły o ochronie fighterów UFC?

"Everyone has a plan until they get punched in the face."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
co do Caina i Ronaldo to widziałem jak gadali ze sobą - cała rozmowa jest, ale nie słuchałem, bo portugalskiego nie znam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1730 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 16892
a to widzieliście? :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2409 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17443
Steven - chyba hiszpańskiego

"Everyone has a plan until they get punched in the face."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 3900 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129683
krysioooo!

no wyjatki,to przesadzilem chodzilo mi o stosunek do ogolu,czyli,ze nie jest to na pewno wiekszosc,no ale juz mniejsza z tym,idzcie w swiat i mnozcie sie z kim tam chcecie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1730 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 16892
wejdzcie sobie tutaj kto ma facebooka gościu ma masę takich przeróbek, np. jest zdjęcie jak Vitor ładuje hajkika Andersonowi :D

https://www.facebook.com/pages/G00ch



Zmieniony przez - astrophysic w dniu 2013-06-03 00:14:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
taki Anderson raczej sam na zakupy nie chodzi, Haye ma ochroniarzy, Donald Tusk na zakupy nie pójdzie w nocy, bo może nie wrócić

taki Jones ma kase i wydaje mi się, że on z samą żoną "się nie zadaje"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 896 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12654
a co do aktualnego tematu to też jestem zdania , że kasa jest przedłużeniem f***a o 20 cm , polepszaczem gadki , intelektu itp Oczywiście w przenośni !

Nie dla każdej panny kasa jest najważniejsza. Ale każda chce mieć poczucie bezpieczeństwa . Jeśli umiesz dysponować pieniędzmi to możesz je dobrze wykorzystać i masz dużo możliwości na zdobywanie kobiety i spędzanie czasu. Nie wspominając już o dorosłym wspólnym życiu i planowaniu jego. Wtedy wchodzą w grę możliwości zbudowania domu itp.

To nie jest tak , że kolesie z kasą są bez pewności siebie i wszystko nadrabiają pieniędzmi. Znowu kasa nie jest też regułą ,że ktoś będzie te cechy posiadał. Są ludzie elokwentni , buraki co srają wyżej niż dupę mają itp. Jest to ruchome zjawisko , którego nie da się sprecyzować.

Kiedyś miałem rozmowę kwalifikacyjną do firmy z odszkodowaniami i ten koleś taki cwaniaczek powiedział mądrą rzecz:

" Jeśli masz kasę to nie znaczy od razu , ze kobieta jest z Tobą dla niej . Może to oznaczać , że ceni w Tobie zaradność i to , że potrafisz zadbać o swoje i jej życie. Ale wiesz jak jest w zyciu .. nieraz podwinie się noga i kasy może chwilowo nie być . I jeśli wtedy odejdzie to znaczy , że była dla kasy. Jak zostanie i będzie starała się pomóc to oznacza właśnie te cechy o których wspominałem. "

coś takiego.


Nie mówię , że to jedyny warunek - na SZCZĘŚCIE tak nie jest . Ale obserwując życie widzę , że na pewno jest to duże ułatwienie .

Osobiście jednak należę do klasy pracującej a nie do bananów .. przynajmniej narazie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2409 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17443
taki Anderson raczej sam na zakupy nie chodzi, Haye ma ochroniarzy, Donald Tusk na zakupy nie pójdzie w nocy, bo może nie wrócić

taki Jones ma kase i wydaje mi się, że on z samą żoną "się nie zadaje"




Mi się wydaje, że coniektórzy mądrzejsi i bogatsi pewnie mają bodyguardów <choć nie czytałem o tym i nie wiem jak to jest naprawdę>. Przej**ane tak swoją drogą być bogaczem, a zarazem osobą rozpoznawalną.

"Everyone has a plan until they get punched in the face."

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Igor Vovchanchyn

Następny temat

Jak mierzą zasięg w MMA?

WHEY premium