SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dawid Ozodba - dobry zawodnik, mnie sie podoba ***SPAM MMA***

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 152738

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 780 Napisanych postów 2399 Wiek 5 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37735
Jaki dokument?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
O tesli, ze katastrofa tunguska sprzed 100 lat to, nie żaden meteoryt a tesla wywłał taką eksplozję swoimi wieżami

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 780 Napisanych postów 2399 Wiek 5 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37735
Kiedyś o tym czytałem, ale w sumie mam mieszane uczucia co do tej sprawy. Eksplozja powaliła drzewa w odległości wielu kilometrów. Dlatego też mam wątpliwości co do tego, że jeszcze przed I wś. jakiś człowiek (państwo) dysponował aż tak wielką siłą rażenia, która notabene nie została wykorzystana na froncie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
No na 80% ściema, Tesla ponoć mógł z dowolnego miejsca na ziemi , zniszczyć dowolne miejsce, brzmi trochę jak S-F klasy C, no ale 100% pewności nie można mieć wszal różne dziwne łby po ziemi stąpały ;) Spadam biegać, czołem wam :)

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 780 Napisanych postów 2399 Wiek 5 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37735
A słyszałeś o tych wynalazkach, nad którymi pracował Testla? Począwszy od wehikułu czasu, skończywszy na aparacie, który "mógł fotografować myśli"? Może Bullet napisze coś więcej na ten temat, bo chyba bardziej siedzi w tych sprawach niż ja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
oglądałem ten dokument o Tesli kiedyś, bo ktoś kiedyś do spamu wrzucił. Szczerze mówiąc to nie wiedziałem wcześniej kto to ten Tesla, ale nie chce mi się w to wszystko wierzyć skoro dzisiaj nie można robić takich rzeczy to co dopiero jeden człowiek kiedyś.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak lubicie takie klimaty to poczytajcie sobie tez o zamku koralowym-tez dobre jajca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 345 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5786
O ludzie, nie wiem, toż to dokument nie daje rady. Widziałem, widziałem! Ale tam nie wspominają wcale, że Tesla był nieśmiertelny i pochodził z Agaharta. Bez tego obraz wydaje mi niekompletny i całość jest do dupy :)
Także większość meteorytów na księżycu spadła za jego sprawą, a nikt o tym nie wspomina. Wstyd.
Przestanie go bawić zakrzywianie jego własnej historii i wyjdzie z ukrycia by poskromić fałsz, a wówczas meteoryt spadnie i ogień ich pochłonie. Zresztą ten sam spadnie, co już nim kiedyś cisnął w Syberię. Kwestie składania raz użytych meteorytów i odnajdywania ich części opanował mając 8 lat...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 345 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5786
PUMA PUNK - i tu także spuścizna Tesli. Prekolumbijskie ludy nie szczędziły ofiar na jego cześć! Szczęśliwie żeśmy im w ręce nie wpadli a podbiliśmy ich, bo tak się by to skończyło, że by nas na ofiary hodowali :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1666 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31865
A Fitcha to wy widzieli?;p Jednak Danka mial nosa jak go wywalał.



Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Igor Vovchanchyn

Następny temat

Jak mierzą zasięg w MMA?

WHEY premium