SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dawid Ozodba - dobry zawodnik, mnie sie podoba ***SPAM MMA***

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 152750

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Ch** wie, może życie na Ziemi rozpoczęła jakaś cywilizacja z innej planety

Tak na inny temat, ale tylko małe troszkę inny, to nie wiem czy zdajecie sobie sprawę że o tym że świat wziął się z wielkiego wybuchu to ludzie wyznający wierzenia hinduistyczne i tym podobne, czyli ci wszyscy Ariowie, Słowianie też, wiedzieli już od dawnaaa. Także też to po jednym wielkim wybuchu następuje kiedyś w końcu wielki krach, wszystko się kurczy... i tak ciągle.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Kalpa
A współczesna nauka podobno najbardziej wiarygodna dochodzi do tego dopiero teraz

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
Sensowne, pasuje do teorii wielkiego wybuchu. Idę spać chyba zaraz

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 345 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5786
Jedno mnie martwi - dlaczego nie powiedzą jakieś mądre księgi po co całe to zamieszanie całe.
A różnego rodzaju koincydencje są, jednak czy to tylko przypadkowe zbieżności koncepcji, tego nie wiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Może byliśmy jedną świadomością którą coś poruszyło i podzieliło. Nie wiem. Taki opis znalazłem w jakiejś słowiańskiej wedzie

Wracając do dźwigni to na tym filmiku pokazane było tylko jak ja założyć. Pamiętajcie że trzeba jeszcze biodra wypchnąć do przodu do góry

Zmieniony przez - Puar w dniu 2013-06-15 02:03:47

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 345 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5786
Też nie wiem, ale i księgi tu wymiękają...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Myślę że jak się jest rozwiniętym duchowo to można dostrzec w tym sens, w innym przypadku będzie to rozmyślanie o tym jak to jest być pijanym podczas gdy NIGDY się nie piło.

Wracając jeszcze raz do dźwigni Ozdoba myślę że sam o tym wiedział a nie od kogoś, bo tego żeby nie krzyżować nóg to uczą wszędzie już na pierwszych treningach

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 345 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5786
Nie wiem po co rozwój duchowy tutaj. Raczej inteligencja - o ile jest to wyrażone w sposób zawiły; może tak być, bo i proste być to nie musi.
Albo jest jakaś odpowiedź, albo nie ma. Ja nie znalazłem. Nie wiem po co to się dzieje wszystko. Jak się kiedyś dowiem, zaraz napiszę na forum :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Inteligencja, medytacja, mądrość, wóda

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 345 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5786
Wóda jak wiadomo ogłupia. Jest tu zatem zbędna. Głównie głupich ogłupia. Mądrych zaś nie ma...

Znajomy mnie poczęstował jakimś tajemniczym opiatem tydzień temu - on też nie dał odpowiedzi. Opiat nie dał. A znajomy tylko opiata ofiarował, wiedzy skąpi, o ile ma.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 497 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11708
Widze ze ustawka na waleczki grana na wczesniejszych stronach mówcie gdzie i kiedy to przyjade was rozyebać
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Igor Vovchanchyn

Następny temat

Jak mierzą zasięg w MMA?

WHEY premium