SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dawid Ozodba - dobry zawodnik, mnie sie podoba ***SPAM MMA***

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 152768

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
śmiać mi się z tego Brejvika czy jak mu tam tego Skandynawa co w CSa się bawił.. nie dość, że go tam nie rozstrzelali, to tam w Skandynawii (chyba to Norweg) to żyje sobie lepiej niż typowy Polak.. chyba był artykuł, że miał pretensję, że mu kawę podali taką jakiej nie lubi no ja p******e.. teraz mnie to wk***ia a jakby tak kogoś z mojej rodziny wtedy zastrzelił no to chyba bym k***icy dostał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
by jeden z drugim patafianem co rozp*****la śmietniki w 12 się czegoś nauczył :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kwalifikowana znaczy nie kulka w łeb, ale uczciwa, średniowieczna kaźń! Obedrzeć ze skóry, połamać kołem i poćwiartować. Ot co!
--
"Nie ma ludzi niewinnych, są tylko źle przesłuchani."
FELIKS DZIERŻYŃSKI

JOKE ...

kary smierci byc nie powinno czyli tak jak jest teraz, ale najwyzszy wymiar kary zamienilbym na przymusowa robote na rzecz spoleczenstwa. troche zabrzmialo totalitanie, ale nie placimy wtedy za pasozyta, a jeszcze mamy z tego korzysc. Lord wyjasnil ze niektorzy sa genetycznie nieprzystosowani do zycia w szerszych grupach spolecznych, czyli do gulagu i za dobra prace godne warunki sanitano-gastryczne. cos za cos, a nie pasozytnictwo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
nie wiem czy konkretnie o tym pjerdlu gdzie breivik siedzi, ale w każdym razie jakimś skandynawskim widziałem artykuł. mają tam tenisa, siłke, sale kinową, biblioteke, jakis odcinek rzeki gdzie mogą ryby łowić. no kvrwa u nas w PL jak ktoś uczciwie pracuje to sobie czasami nie może na takie dodatki pozwolić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
no ruscy co by o nich nie mówić mieli dobre metody tylko stosowali nie na tych co trzeba. kopalnia siary to dobry plan. a co do norweskiego więzienia - widziałem to w którym siedzi brevik w polskich akademcach nie ma takich standardów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
ta,
dać skvrwieli do roboty. ofc nie dawać im hajsu za to, tylko sobie może zapracować na żarcie. ściemnia, nie pracuje=nie ma żarcia->zdycha z głodu. to są poyeby a się martwią prawami człowieka itp a gdzie oni szanowali prawa człowieka jak kogoś mordowali/gwałcili
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
no ale w norwegii średnia pensja to ~10-11 tyś zł, tutaj to jest w ch** dużo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
macie rację - takie w ch** ciężkie prace społeczne najlepsze - robi coś pożytecznego i za to dostaje żarcie - i równianie się zgadza a jak nie chce mu się robić i się op*****la to dostaje mniej, że bardziej zap*****la a jak robi bunt - TO ZDYCHA z głodu!
Mowa ofc o takich cięższych przestępstwach, ale z drugiej strony to by normalnych ludzi pozbawili roboty chociaż nie wiem ile więźniów jest ok. w PL.

Co do kary śmierci to czego nie wyobraźcie sobie - ktoś gwałci i zabija Waszą matkę i dostaje 25 lat i wychodzi po 15!? czekalibyście żeby go zaj**ać a potem sami byście dostali dożywocie za zemstę z okrucieństwem..


a co do "nowego domu" Brejvika to bogacze w PL tylko tak żyją przecież to jak luksusowy hotel hahaha zamiast w ciemnościach - jak kompa jeszcze ma bez ograniczeń to jade do Norwegii i kogoś zap******e!!!














nie no joke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
problem w tym Steven, że jest za dużo ludzi z kijami w dupach dobrze nigdy nie będzie nigdzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie pracuje=nie ma żarcia->zdycha z głodu.
to rownanie pokarze jutro w robocie. bedzie ubaw lol
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Igor Vovchanchyn

Następny temat

Jak mierzą zasięg w MMA?

WHEY premium