Jan Schünemann (26 l.) ma dość nietypowy zwyczaj, a mianowicie lubi pić... własny mocz. Zapewne zdecydowana większość czytelników zadaje sobie pewnie w tej chwili pytanie: ale jak to? Nie będziemy tego komentować, lecz przedstawimy jedynie informacje, które opublikował serwis metro.co.uk. Student z Hamburga twierdzi, że praktyka picia własnego moczu korzystnie wpływa na jego zdrowie psychiczne i fizyczne.

 

Od zawsze chętnie próbował nowych, często niecodziennych praktyk, które według niego miały poprawiać samopoczucie. W wieku 14 lat zaczął trenować kickboxing, po czym odkrył starożytną sztukę walki Kalaripayattu, znaną również jako Kalari, która zachęca do dyscypliny, szacunku, siły psychicznej i fizycznej, cierpliwości, pokory i promuje poszukiwanie pokoju. Angażując się w tę praktykę, w 2017 roku Jan odkrył również Shivambu Kalpa, czyli terapię moczem. Koncepcja ta sugeruje, że organizm jest nośnikiem samowystarczalnym, a spożywanie moczu pozwala organizmowi się leczyć. Jan przyjął ten pomysł całym sercem i od tego czasu codziennie wypijał od trzech do siedmiu kufli własnego moczu. Przyjmuje również własne siuśki przez narządy takie jak: oczy, nos, uszy, a także wciera mocz w skórę jakby był to produkt do jej pielęgnacji.

Jan twierdzi, że dzięki terapii moczem w ogóle nie choruje, ma więcej energii i ma najlepszą kondycją fizyczną w życiu. Mówi też, że potrzebuje zaledwie czterech godzin snu na dobę, ponieważ ma tak wysoki poziom energii, a picie własnego moczu pomogło mu również wyleczyć jego depresję. 

„Gdy tylko zacząłem i wypróbowałem jak działa mocz, od razu zauważyłem niesamowite korzyści i wiedziałem, że chcę to kontynuować. Byłem trochę przygnębiony i to naprawdę pomogło mi zanurzyć się głębiej w moją własną świadomość. Shivambu Kalpa przemówiło do mnie, ponieważ zawsze szukałem środka zdrowotnego, z którego mógłby skorzystać każdy. Jest to bardzo naturalne i dostępne dla każdego człowieka. Shivambu Kalpa to doskonałe lekarstwo, ponieważ zawiera wszystko, czego potrzebuje organizm. Jest również darmowe.”

Jan czasami pozostawia mocz do „starzenia”, co jak mówi, zwiększa jego moc.

„Smak zmienia się przez cały dzień, ponieważ organizm zawsze się balansuje i destyluje w różnym czasie. Zależy to od tego, jak mocno jesteś nawodniony, jak czyste jest twoje ciało wewnętrznie, co jesz, a nawet jaka jest twoja psychiczna, emocjonalna i duchowa energia w danym momencie. To doskonały lek na wszystkie choroby i wirusy."

Udzielił nawet kilku wskazówek dla zainteresowanych…

„Dla początkujących: po prostu sikasz do szklanki i pijesz go lub nakładasz na inne narządy i skórę. Radziłbym po prostu rozpocząć praktykę - nie wahaj się ani nie zastanawiaj się nad niczym. Nie ma znaczenia, co ktoś inny powie lub co pomyśli, ponieważ i tak jesteś tu tylko po to, by tego doświadczyć osobiście. Bardzo chciałbym zobaczyć świat, w którym każdy ma informacje o Shivambu Kalpa opowiadane z neutralnej perspektywy, aby mogli sami zdecydować, czy i jak chcą to zrobić.”

I dalej...

„Powinniśmy obiektywnie omówić korzyści płynące z Shivambu Kalpa, aby każda istota ludzka miała przynajmniej trochę informacji na ten temat, a następnie mogła wybrać, czy to dla niego lub dla niej.”

Oczywiście nie ma oficjalnie uznanych medycznych dowodów na „uzdrawiające” właściwości moczu ani dowodów na to, że picie moczu może chronić Cię przed wirusami. Nie ma również dowodów na to, że terapia moczem może leczyć depresję. Wielu lekarzy zdecydowanie odradza tę praktykę, wyjaśniając, że chociaż mocz składa się głównie z wody, zawiera produkty odpadowe, które mogą być szkodliwe w przypadku spożycia w dużych ilościach. 

Ktoś reflektuje na zimny kufelek własnego moczu?

Źródło:metro.co.uk

Komentarze (14)
Bull

niedobrze mi się robi

8
pingvin83

NIEMIECKA NOWOCZESNOŚĆ. ZA NIEDŁUGO BĘDĄ NAM WMAWIAC. PIJ MOCZ, I DODAWAJ DO BIAŁKA GÓWNO W PROSZKU TO JEST OK.

1
Entreri

Akurat w tym przoduja Japonczycy ze swoimi hamburgerami odtworzonymi z fekaliow ludzkich.

0
lordknaga

co ja wlasnie ogladam xD gosc wyglada jak menel i nie ma praktycznie zadnego followingu to co robi? zaczyna pic swoje szczyny, az mi sie kolacja cofnela w gore :-P

3
lodzianin1

Czego to ludzie nie wymysla byle miec wiecej odslon, nie bede tego odtwarzal aby nie nabijac wariatowi wyswietlen

3
Entreri

"to doskonałe lekarstwo, ponieważ zawiera wszystko, czego potrzebuje organizm" - organizm tego potrzebuje, wiec sie tego pozbywa, no logiczne przeciez, nie?

"Nie ma znaczenia, co ktoś inny powie lub co pomyśli, ponieważ i tak jesteś tu tylko po to, by tego doświadczyć osobiście." - wiekszych bredni dawno nie czytalem.

1
Possible

Obrzydliwe, rzygać się chce. Ale takich podobnych jak on w Niemczech jest wielu. Łączących się z naturą, uduchowionych, żyjących promieniami słońca i energia ziemi. Chodza bosobpo brudnych chodnikach, dworcach czy przystankach gdzie różni ludzie pluja, pijani wymiotują, psy oddają mocz, i inne syfy a oni po tym spacerują i dla nich to jest zdrowe i dające energię. Generalnie dla mnie to chorzy ludzie od których trzeba się trzymać z daleka.

3
Muad"Dib

Kompletny kretyn, taki z pierwszej ligi! Nie ma partnerk,i ani partnera, bo dwóch takich na jednej półkuli ziemskiej, to jak zobaczyć jednorożca.

2
cynik75

Co by nie mówić ludzki mocz jest grzybobójczy.

0
tam

Pomysł nie jest niczym nowym. Kilkanaście lat temu zdumiała mnie w jakiejś księgarni książka polskiej autorki "Cuda urynoterapii". Jak widać z komentarzy są koncepty ponadczasowe w szokowaniu:)

0
rarytas1

uwierzę w rewelacje zawarte w artykule jeśli bohater tych rewelacji przedstawi zaświadczenie, że odbył badania i jest zdrowy psychicznie

0
Bull

Nie na kompletnie zdrowych, ewentualnie są źle zdiagnozowani.

1
rarytas1

Masz rację Bull zdrowie psychiczne to kwestia spojrzenia. Chłopak ma hobby , jeśli mu mocz smakuje dodatkowo dzięki tej oryginalnej czynności zaistniał to czemu nie. Tak sobie mysle że mogę go przebić Spróbuję zjeść własne g...... jeśli mi się uda liczę, że o mnie napiszecie i będę mógł się rozpisać o tym jak mięśnie lepiej na tym rosną niż na kurczakach, sterydach itd

0
Rademenes_

Jak już ktoś chce stosować urynoterapię to najważniejsze jest, żeby nie jeść w tym czasie mięsa.

0