SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy MMA jest dla mnie ??

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4667

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28
Witam, od małego interesują mnie sztuki walki ale niczego nie trenuje. Nie chodzę na siłownie. Mam 16lat, 179cm, i 49kg. Mieszkam od urodzenia obok hali sportowej gdzie są treningi MMA i chyba jujitsu. Chciałbym zapisac się na MMA ale nie wiem czy dam sobie rade, po prostu nie wiem co na takich treningach się robi itp. Jestem strasznie chudy, po prostu tak mam ze nie moge narazie zgrubnąc, mam słaba kondycje i nie wiem czy mma jest dla mnie. Prosze o pomoc :D z góry thx !
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1576 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9713
1.80m i 50kg?
Po pierwsze zacznij jeść.
Przytyj trochę (ułuż sobie diete), pobiegaj i po kilku miesiącach zapisz się na mma, nie rzucą cie od razu na głęboką wode przecież. Nie masz się czego bać.

"I can't allow myself to be ordinary!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 107 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3593
mma jest dla Ciebie kondycje da się poprawić a że jesteś chudy to żaden problem są przecież kategorie wagowe tylko jeśli bd chodził na mma to będzie Ci trudniej przytyć ale dobra dieta i trening i powinno iść do przodu

war Fedor! war Carwin! war Werdum!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 180 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5209
chyba musisz zaczac jesc krowy a nie jakies male kanapeczki ziomek !

"I like this feeling of weariness after training, when I'm walking home exhausted dragging my feet.
I like this a lot." Fedor Emelianenko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 341 Napisanych postów 3218 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24990
Jakbym widzial siebie 10 lat temu. Ja w wieku 16 lat tez wazylem 50 kg. Poszedlem na silke (2 lata) i przytylem do 65 kg, ale tylko dzieki temu ze wzialem 4 cykle kreatyny/stacka kreatynowego. Jesli chodzi o diete to watpie zeby mu to cos dalo. Ja mialem taki okres ze jadlem 8 posilkow dziennie, cos jak Overeem, to po prostu kibel 2-3 razy dziennie odwiedzalem. Chlopak pewnie ma taka sama przemiane materii co ja, nie wazne ile zje wszystko przez niego przeleci. Sa takie leki ktore dluzej w organizmie pokarm zatrzymaja, mozna ich uzyc moze pomoze. Ale to nic slyszalem o kolesiu ktory tez nie mogl przytyc i nie dosc ze mu suplementy nie pomogly to nawet kox mu nie pomogl^^

Co do MMA to idz i sam sie przekonaj. Imo nikt Ci krzywdy nie zrobi bo kazdy idzie sie tam uczyc a nie krzywdzic ludzi. Jesli chodzi o Twoja wage to dobierz ssobie kumpla do treningow, ktory bedzie wazyl mniej wiecej tyle co Ty. Ja wazac 65 kg trenowalem z ziomkiem ktory wazyl 75 i uwiez mi ze przy lekkim obijaniu ud czy blokowaniu piszczelami czulem jego low kicki dosc mocno.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 706 Napisanych postów 4378 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 75792
Jeżłi nie jesteś zdrowy na ciele i umyśle to możesz trenować każdy sport.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2746 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13269
witam!
Mysle,ze przez miesiac przynajmniej powinienes zadbac o swoja kondycje,po co?abys za szybko nie zrazil sie do ciezkich treningow.Stety/niestety treningi sztuk walki sa bardzo ciezkie,wykanczajace,przy ktorych konieczna jest odpowiednia dieta, w Twoim wypadku 5-6 posilkow dziennie<powyzej 3000kcal>.Regularne posiłki i treningi spowoduja,ze nabierzesz masy miesniowej,sam w Twoim wieku mialem 182cm i wazylem 60 kilo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2449 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12760
nie słuchaj tego *******enia po prostu idź na trening jak bym miał zacząć trenować dopiero po ułożeniu sobie dobrej diety to bym pewnie do teraz nie zaczął treningów a pierwszy raz trenowałem w klubie jak chodziłem do chyba 1 albo 2 klasy gim.
Jak zaczniesz czytać o tej całej diecie regeneracji suplementacji to się pogubisz oi ***a zrobisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mma jest dla wszystkich osob, ktore nie maja przeciwwskazan od lekarza do uprawiania sportu
przeciez nie kazdy jest pudzianem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1576 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9713
FoD wyobrażasz sobie jak on wygląda przy takim wzroście i wadze. Jego tam połamią. Ja przy wzroście 170 ważyłem więcej od niego, a chudy byłem jak nieszczęście, do tego jak na siebie jadłem dużo, wystarczy zacząć jeść więcej i zdrowo. Ja nie mówie żeby kolega zarósł mięśniami i miał przy tym aktualny BF, niech kolega narobi się bf 10-15, a przy tym troche mięśnia. Bo aktualnie sądzę, że rzucali by nim.
Ja nie mówię, że nie może się zapisać teraz, wręcz przeciwnie może, ale to tylko utrudni robienie masy.


Edit. Autor żyje? Niech coś odpisze...

Zmieniony przez - Mershero w dniu 2011-01-30 22:51:13

"I can't allow myself to be ordinary!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
sam osobiscie znam osoby ktore od tego pulapu zaczynaly, niewiem do jakiej sekcji musialbys chodzic zeby cie "polamali" co to wogole za durne pisanie.

autorze idz na trening, i wez sie za siebie. chodzac na treningi podkrecisz metabolizm, zwiekszy ci sie laknienie, i zaczniesz wkoncu tyc!

powodzenia
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Początek z mma

Następny temat

poszukuje walki, masakra łokciem!

WHEY premium