SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dawid Ozodba - dobry zawodnik, mnie sie podoba ***SPAM MMA***

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 152765

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Zamiast państwa świeckiego czy katolickiego, dawać państwo słowiańskie :P

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 338 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14298
PrideFC
co do sondy : 1- tak , 2 - nie , 3 - tak


obowiązkowa religia katolicka równiez dla niewierzących i innowierców ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Rakhu nie ma pewności że tamte nowe konto to założył Lex...

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 338 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14298
Puar
Rakhu nie ma pewności że tamte nowe konto to założył Lex...


Rakhu pewnie ma możliwość sprawdzenia czy to to samo IP i inne rzeczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Uwierz mi mam 100% pewność Puar mam takie gadżety o których Ci sie nie śniło

Kondi to możesz dać znać Twoje okolice pasują jak najbardziej.

Wiem że najlepien a grapplerinfo regularnie wchodzić, ale pytam bo może gdzieś już jakiś klub coś organizuje

Zmieniony przez - raKhu1 w dniu 2013-05-27 12:38:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Trochę wrócę do niedawnego tematu odnośnie reinkarnacji... Rakhu co Ci tam powiedziały te wróżki, kim byłeś w poprzednim ciele? Ja sam bym się chętnie wybrał na hipnozę regresywną ale nie wiem czy to nie namiesza we łbie

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 896 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12654
Tak , takie jest moje zdanie. Moim zdaniem Polska powinna być państwem Katolickim - nawet z przyczyn politycznych obecnie. Aby uniknąć tej islamizacji na wielką skalę. W szkole Religia Katolicka to jakbyś uczył się kultury swojego kraju , na czym polegają zasady które tyle miały wpływu na rozwój kraju. To , że niewerni mieli by sięo tym uczyć to nie znaczy , że muszą praktykować. Chodzi o poznanie kultury naszego kraju po części. Poza tym Religia Katolicka uczy i wpaja same dobre zasady ( mam na myśli moralne zasady kierowania się w życiu i postępowania ) Nie bez powodu zastępuje się ją Etyką . Oczywiście moje zdanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W Rosji też jest problem religii Mameda, bo spada liczba narodzin prawosławnych, a wzrasta islamiątek. Proporcja już jest niekorzystna w niektórych regionach, a ma być jeszcze bardziej. Na południu Europy są zespolone Tucja, Macedonia,Albania w silny zywioł wyznawców Mahomeda. Północ to islamizująca się Szwecja oraz Norwegia .Według koranu, apostazja (odejście od islamu) grozi karą śmierci.
Polska jako ostoja katolicyzmu to nie zacofanie ale pewien pozytywny przykład



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Niech islamistów Perun yebnie, w Polsce to nie przejdzie

Pomijając zasługi kulturowe, jak ktoś wiarę traktuje poważnie to musi też się zastanowić czy ma ona sens. Bo jeśli taka reinkarnacja to fakt na co wskazuje wiele dowodów to trzeba się nad wszystkim zastanowić

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Igor Vovchanchyn

Następny temat

Jak mierzą zasięg w MMA?

WHEY premium