SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dawid Ozodba - dobry zawodnik, mnie sie podoba ***SPAM MMA***

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 152794

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
Jones to jest fenomen - jest bazowo zapaśnikiem, gdzie sk***ysyńskie kopyta to podstawa, cholernie silny, była fota jak w MC targał chyba 265kg a ma teki chicken legsy jak emo-ciota i w rurkach śmiga. Fakt, że ma prawie dwa metry no ale kurde... Dla mnie ideałem sylwetki jest Mirko Cro Cop albo Bas Rutten w najlepszych latach, w ogóle nic dziwnego, że Bas ma ksywę El Guapo.
http://1.bp.blo gspot.com/_s86H-7ZW_O0/TT-KIGr6MVI/AAAAAAAAALU/ea92Ripx9Lk/s640/Bas20Rutten008_tcm89-242725.jpg
Albo Randy Couture.


Mi się marzy zrobić 80kg mięcha, ale to nie prędko bo nie bardzo mnie na żarcie stać w większych ilościachxD Ale nie wyglądam tragicznie, najsłabsze mam łapy. Nogi mam całkiem godne, wyglądają jak męskie nogi i w rurki się nie mieszczę Klata mała ale wypukła, brzuch całkiem spoko, najszersze pleców też widoczne, podciąganie na drążku robi swoje. Tylko te łapy plus łysienie i pryszcze, choć to ostatnie chyba powoli przechodzi.

W sumie najgorsze, że już mam zakola widoczne a tu nawet 20 lat skończonych nie mam. Ale ch** tam, mogę być łysy.

Zdjęcie Basa nie weszło, skopiujcie sobie

Zmieniony przez - KondiCapo w dniu 2013-06-12 22:57:28

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
A w ogóle to ja na treningu byłem, nie to co Ty Bullet fajo leniwa, ruszyłbyś się w końcu na trening jak już studia sp******iłeś

Ja teraz trenuję prawie codziennie coby się od dupy oderwać.

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
wiadomo, że wolałbym dostać lowkicka od koksa 85cm w udzie niż od Vitora ale nie o to mi chodziło
tylko bardziej się dziwie czemu mają takie chicken legsy :D trening się przecież opiera na cieżkich złożonych ćwiczeniach itp
a tu góra porobiona od treningu a w udzie z 55cm
ja na szczęście problemu z nogami nie mam, teraz praktycznie bez siłowni bo ze 3-4 razy w miesiącu jestem z tego co pamiętam mam coś +- 64. nawięcej 68 miałem a jestem króciakiem który przegrał życie ( 174cm) :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
Ej, to w końcu Mighty Mouse wygrał czy przegrał życie?

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 3900 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129683
przegral,przegral.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
no ofc, że przegrał skoro ja (króciak) wyglądam przy nim jak mężczyzna.


















a tak poważnie to co Wy (nie pamiętam kto) p******ił (nie wiem czy na serio czy na jaja), że niby kopnięcie kogoś z ogromnymi udami jest mocniejsze niż kopnięcie profesjonalisty (np takiego Vitora), przecież taki Coleman to może kopać słabiej niż ja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 3900 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129683
wlasnie nikt tak nie pisal,przykro mi Steven,ale musze Ci odebrac 40% z polskiego za czytanie ze zrozumieniem,bo ewidentnie oszukiwales

juz pomijam,ze jac88 pisal o tym TRZY posty wyzej,a napisales to w takiej formie,jakbys wspominal jakis temat sprzed 7 miesiecy jeszcze z poprzedniego spamu ,albo tematu o UFC 142
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
Widzieliście filmik z Cat Zingano jak jej znajomy grubas nie wierzył, że ona mocno kopie. Jak mu zaj**ała low-kicka to padł i płakał

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 3900 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129683
wiadomo,ze takie skoksowane uda bez odpowiedniej techniki i dynamiki,to takie kopniecia w stylu Pudziana z Najmanem,czyli nic mocy. za to taki jeden low od Aldo i wygrywasz 3 dni lezenia

no ale jak ktos z wiekszym udem ogarnia kopanie,to inna bajka i ciezko powiedziec jaka jest roznica wtedy miedzy jego kopnieciami ,a tymi ziomka z 15 cm mniejszym udem powiedzmy,bo to jednak rzadkosc,zeby ktos z naprawde duzymi udami kopal poprawnie technicznie ,a przy tym z duza dynamika. Cro Cop mial czym uderzyc i raczej solidnie kopal,ciekawe jakby tak zestawic jego lowy i wlasnie powiedzmy Aldo czy Shoguna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
Shogun chicken legsów też nie ma w sumie, Hendo za to tak(obejrzyjcie ich kopyta jak walczyli ze sobą).
No ale Cro Cop to niesamowite ma kopyta, do tego ma prawie 190cm, kawał skurczysyna z niego.

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Igor Vovchanchyn

Następny temat

Jak mierzą zasięg w MMA?

WHEY premium