Minęło już ponad 3 miesiące odkąd Big Ramy stał się nowym Mr. Olympia. Wiele osób zadaje sobie pytanie: co zrobił w ciągu tego czasu? Po powrocie do Egiptu, fani przywitali go niczym króla, o czym pisaliśmy TUTAJ:

Polecamy również: Egipt wita bohatera po wygraniu Mr. Olympia

Emocje po zwycięstwie już opadły, nowy mistrz mógł chwilę odsapnąć, aby zacząć “kampanię” w obronie tytuły w 2021 roku, ale wygląda na to, że Big Ramy gdzieś zniknął...

Przypomina nam to historię sześciokrotnego mistrza Mr. Olympia Doriana Yatesa, którego nazywano „Cieniem”. Dorian znikał ze sceny po wygranej i pojawiał się ponownie, by obronić swój tytuł. Pojawiał się jedynie gościnnie podczas niektórych zawodów, a także na okładkach magazynów sportowych. Tymczasem od grudnia, Big Ramy nie udzielał się nigdzie publicznie, jedynie podczas podpisania kontraktu z Enhanced Labs na ich konferencji prasowej. Materiały filmowe w mediach społecznościowych pochodzą z jego przygotowań do zawodów Mr. Olympia 2020.

Dla porównania, poprzedni zwycięzca Brandon Curry, wykonywał fantastyczną robotę, reprezentując markę Olympia. Przynosił swoje trofeum Sandowa na mecze piłki nożnej dla dzieci, wyruszył także w specjalną trasę promującą swoje zwycięstwo. Nawet pandemia nie przeszkodziła mu w realizacji jego planu. Miejmy nadzieję, że Big Ramy przekaże nam niedługo aktualne informacje na temat jego sytuacji i tego, czy pojawi się na jakimkolwiek wydarzeniu w USA lub Europie.

Komentarze (6)
pingvin83

Prawilny muzułmanin gardzi cywilizacją Europy i USA. Dziękuję

4
lordknaga

nie zrobil kompletnie nic, ehanced labs to mu sponsoring zalatwil podobno dennis james.

2
M-ka

Może i lepiej, bo niestety ale on ma tyle uroku w sylwetce, co moja stara lodówkozamrażarka. Czym mniejszy ślad po sobie pozostawi, tym lepiej. Nauczka dla tych, co go wybrali...

2
GymSherpa

a ktory gosc ze sceny mo open ma urok w sylwetce?

1
M-ka

Słuszna uwaga :D.

0
Christo87

Curry się udzielał, i co z tego? :D To nie te czasy, że można tym coś ugrać.

0