SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Vredotaa

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 32652

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1056 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7101
Darek59
Powiadomki


"No pain, no gain"

"People ask me how to eat well. It is simple. You look like what you eat. If you look like a garbage can, you are probably eating garbage. Eat lean and mean whole foods if you want to look lean and mean" Arnold Schwarzenegger
.................
Mój Dziennik:
http://www.sfd.pl/DT_Vredotaa_-t958238.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1056 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7101


29.11.2013 DT Dzień (ZA) wysoki pt." To nie tak miało być"

Suple: wiesiołek, chelamag B6, kw. foliowy
Napoje: kawa inka, woda mineralna wysokozmineralizowana, rooibos, pokrzywa, skrzyp, espresso x 2
Dodatki: czerwona cebula, pietruszka zielona, brokuły, kiszona kapusta z kminkiem.

Rozkład: 1500 kcal, 130 B, 60 T, reszta ww. Rotacja 4dni niskie /1dzień wysoki 50g ww z miski

Miska:
Stało się. Dopadło mnie mega ssanie jakiego nigdy wcześniej nie doświadczyłam, zjadłabym wszystko, nawet obrzydliwy seler . Miska wyszła za wysoko z racji kanapki - bułki z makiem z kurczakiem, sałatą i pomidorem, którą Małż przywiózł z delegacji http://www.paul-uk.com/content/food-sandwiches.php# PAVOT POULET - zerżarłam a nie zjadłam i nadprogramowego kabanosa



Trening:

Rozgrzewka: krążenie ramionami, kążenie głową, rozciąganie boków i pleców, głębokie wypady, 10 minut na wiosłach*

1. Przysiad ze sztangą
20x na sucho bez obciążenia na rozgrzewkę/5x20kg/3+5x30kg/4+4+3x37,5 kg/2x40kg
2. wyciskanie sztangielek na ławce leżąc
10x9kg/10x9kg/7x9kg
3. rozpiętki ze sztangielkami na ławce leżąc
10x7kg/8x7kg/5x7kg
4. wyciskanie sztangielek na ławce siedząc
7x9kg/6x9kg/5x9kg

Cardio - 10 minut wiosła**, 6 minut bieżnia-szybki marsz

Komentarz:

* - pierwsze 3 minuty w tempie 18 i 60 watt (z wattami łatwiej, zgodnie z sugestią Darka tempo miało być 16 ale nie dałam rady zejść), później tempo 23 i śr. watty ok 90 (najwyżej miałam 150 ale nie dałam długo rady, tętno w maksymalnym momencie mi skoczyło do 170 BPM i myślałam że wypluje płuca.

1 - to nie był mój najlepszy dzień, przy 40g zayebałam totalnie wyginając plecy w łuk i sztanga mi zjechała na szyje . Nie był to mądry ruch, na szczęście się skończyło na strachu, ale trening już później był do bani, bo byłam lekko roztrzęsiona i nie potafiłam się skoncentrować, zrobiłam jeszcze 3 ćwiczenia i się zwinęłam.

** Spisane z Memory C2

Czas/ M / Watty / m/s
10:22 / 2022 / 96 / 20
5:00 / 982 / 98 / 22
10:00 / 978 / 97 / 22
10:22.8 / 62 / 56 / 18




Zmieniony przez - Vredotaa w dniu 2013-11-30 19:52:58

"No pain, no gain"

"People ask me how to eat well. It is simple. You look like what you eat. If you look like a garbage can, you are probably eating garbage. Eat lean and mean whole foods if you want to look lean and mean" Arnold Schwarzenegger
.................
Mój Dziennik:
http://www.sfd.pl/DT_Vredotaa_-t958238.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 791 Wiek 51 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6631
No ale gonisz mnie z obciążeniem
Po tygodniowej przerwie nie wiem czy siedząc wycisnę 9kg/ręka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1056 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7101
Niniczka
No ale gonisz mnie z obciążeniem
Po tygodniowej przerwie nie wiem czy siedząc wycisnę 9kg/ręka


Czuj mój oddech na karku

"No pain, no gain"

"People ask me how to eat well. It is simple. You look like what you eat. If you look like a garbage can, you are probably eating garbage. Eat lean and mean whole foods if you want to look lean and mean" Arnold Schwarzenegger
.................
Mój Dziennik:
http://www.sfd.pl/DT_Vredotaa_-t958238.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1056 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7101

30.11.2013 DNT Dzień (ZA) niski - 1

Suple: wiesiołek, chelamag B6, kw. foliowy
Napoje: kawa inka, woda mineralna wysokozmineralizowana, kawa z mlekiem, herbata z odrobiną mleka
Dodatki: kalafior, czerwona cebula.

Rozkład: 1500 kcal, 130 B, 60 T, reszta ww. Rotacja 4dni niskie /1dzień wysoki 50g ww z miski

Zasnęłam i nie zjadłam zaplanowanego posiłku i wyszła głodówka




Zmieniony przez - Vredotaa w dniu 2013-12-01 14:39:28

"No pain, no gain"

"People ask me how to eat well. It is simple. You look like what you eat. If you look like a garbage can, you are probably eating garbage. Eat lean and mean whole foods if you want to look lean and mean" Arnold Schwarzenegger
.................
Mój Dziennik:
http://www.sfd.pl/DT_Vredotaa_-t958238.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1056 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7101
01.12.2013 DNT Dzień niski - 2

Suple: wiesiołek, chelamag B6, kw. foliowy
Napoje: kawa inka, woda mineralna wysokozmineralizowana, kawa z mlekiem, herbata z odrobiną mleka
Dodatki: kalafior, czerwona cebula, rosół z symboliczną ilością makaronu, grillowana kanapka z pomidorem, sałatą i czymś jeszcze w środku

Rozkład: 1500 kcal, 130 B, 60 T, reszta ww. Rotacja 4dni niskie /1dzień wysoki 50g ww z miski



Kolejny dzień spędzony między sprzątaniem, praniem i prasowaniem. Niech ta @ już przyjdzie bo totalna niemoc mnie zaatakowała


Zmieniony przez - Vredotaa w dniu 2013-12-02 14:04:27

"No pain, no gain"

"People ask me how to eat well. It is simple. You look like what you eat. If you look like a garbage can, you are probably eating garbage. Eat lean and mean whole foods if you want to look lean and mean" Arnold Schwarzenegger
.................
Mój Dziennik:
http://www.sfd.pl/DT_Vredotaa_-t958238.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1056 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7101
02.12.2013 DNT Dzień niski - 3

Suple: wiesiołek, chelamag B6, kw. foliowy
Napoje: kawa inka, woda mineralna wysokozmineralizowana, espressox2, skrzyp, pokrzywa, herbata malinowa.
Dodatki: puree z gotowanych buraczków, pomidor, koperek, symbolicznie makaron, rosół

Rozkład: 1500 kcal, 130 B, 60 T, reszta ww. Rotacja 4dni niskie /1dzień wysoki 50g ww z miski

Oj dolo moja dolo, znowu mnie obijasz po ścianach :'-( Miska beznadziejna. Na szczęście @ przyszła i w końcu się ogarnę. Od jutrzejszej miski, postanowiłam odstawić na bok chleb, który niestety powoduje zwyżkę ww. Więc baj baj kanapeczki. Jak już mam z czegoś zrezygnować to wolę z chleba niż z owoców czy warzyw.

Najbliższy tydzień będzie zdecydowanie DNT (chyba że 3 h łażenia po Makro można uznać za małe cardio ) Jutro kolacja z klientem , w czwartek wieczór panieński, w piątek firmowa impreza świąteczna, w sobotę wesele. W niedziele planujemy wyjazd na narty, więc mam nadzieje że się trochę poruszam na stoku a później popływam w basenie.




Zmieniony przez - Vredotaa w dniu 2013-12-03 11:09:38

"No pain, no gain"

"People ask me how to eat well. It is simple. You look like what you eat. If you look like a garbage can, you are probably eating garbage. Eat lean and mean whole foods if you want to look lean and mean" Arnold Schwarzenegger
.................
Mój Dziennik:
http://www.sfd.pl/DT_Vredotaa_-t958238.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1894 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 41219
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 710 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35348
Hej, dlaczego dodatków (tych które się wlicza) nie wliczasz do miski, np buraki? do śniadania płatki owsiane polecam a w poźniejszych posiłkach ryż, jęczmienna, gryczana lub co ostatnio odkryłam to kasza jaglana. Przecież warzyw nie musisz wliczać (chyba że Modki kazały), więc nie musisz rezygnować. Jedz na zdrowie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1056 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7101
Julinka, aż za bardzo imprezowo, wolę spokojniejszy tryb, ale co zrobić

Marta, buraczków nie wliczam ze względu na trudność w oszacowaniu porcji - to jest takie rozbebłane puree, poza tym jem ich bardzo mało, docelowo chcę z nich zrezygnować na rzecz tartych samodzielnie Płatki owsiane - chwilowo mam wstręt i zrobiłam sobie od nich przerwę jak mi przejdzie to wrócą do jadłospisu. Pozostałe źródła ww pojawiają się u mnie zamiennie. To przejściowe marudzenie

"No pain, no gain"

"People ask me how to eat well. It is simple. You look like what you eat. If you look like a garbage can, you are probably eating garbage. Eat lean and mean whole foods if you want to look lean and mean" Arnold Schwarzenegger
.................
Mój Dziennik:
http://www.sfd.pl/DT_Vredotaa_-t958238.html

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kolejne podejscie na siłownie . Co robić , by efekty były lepsze ?

Następny temat

Mishkaaa prosi o przywrocenie do pionu

WHEY premium