SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Vredotaa

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 32670

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
No dobra kiedy pomiary?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1056 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7101
obliques
No dobra kiedy pomiary?


Jutro





Zmieniony przez - Vredotaa w dniu 2013-10-13 20:21:52

"No pain, no gain"

"People ask me how to eat well. It is simple. You look like what you eat. If you look like a garbage can, you are probably eating garbage. Eat lean and mean whole foods if you want to look lean and mean" Arnold Schwarzenegger
.................
Mój Dziennik:
http://www.sfd.pl/DT_Vredotaa_-t958238.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1056 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7101
Dzisiejsze pomiary

Czy idzie w dobrą stronę czy coś nie halo, bo sama nie wiem.
Dobrze że nie idzie w drugą stronę

Cyc nie poleciał uff, bo już teraz mogę wypchać skarpetką moje stare staniki

"No pain, no gain"

"People ask me how to eat well. It is simple. You look like what you eat. If you look like a garbage can, you are probably eating garbage. Eat lean and mean whole foods if you want to look lean and mean" Arnold Schwarzenegger
.................
Mój Dziennik:
http://www.sfd.pl/DT_Vredotaa_-t958238.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1056 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7101
13.10. 2013 DNT

Suple: Gold Omega3, Chelamag B6, Vitality Complex, kw. foliowy, witc C
Napoje: kawa inka, woda, kawa z mlekiem
Dodatki: buraczki gotowane (domowe), pomidor, zielony ogórek, rukola

Miski nie liczyłam, ale zjadłam czysto:
1) śniadanie - naleśniki z mąki gryczanej z rodzynkami na mleczku kokosowym
2) obiad - ziemniaki + antrykot wołowy 250 g
3) kolacja - pierś z kurczaka zagrodowego 201 g

Pomiędzy tym wszystkim śliweczki

Zmieniony przez - Vredotaa w dniu 2013-10-14 09:03:45

"No pain, no gain"

"People ask me how to eat well. It is simple. You look like what you eat. If you look like a garbage can, you are probably eating garbage. Eat lean and mean whole foods if you want to look lean and mean" Arnold Schwarzenegger
.................
Mój Dziennik:
http://www.sfd.pl/DT_Vredotaa_-t958238.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1056 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7101
14.10.2013 DT

Suple: Gold Omega3, Chelamag B6, Vitality Complex, kw. foliowy, wit C, napój izotoniczny w trakcie treningu
Napoje: kawa inka, woda, zielona herbata, herbata malinowa
Dodatki: brokuły, rukola, surówka z czerwonej kapusty, leczo domowe (cukinia, papryka, cebula, pomidory, czosnek)

Micha:
Za dużo białka, ale miałam mega ochotę na rybę. Potem padłam na twarz i nie zjadłam ostatniego zaplanowanego posiłku, stąd mało węgli.


Trening:
Najpierw zrobiłam 3 serie przysiadów a potem okupowałam ławeczkę, tam już robiłam poszczególne ćwiczenia seriami. Zwiększyłam ciężar w stosunku do treningu piątkowego (tam podaje łączny ciężar). Następnie po jednej serii wyprosty i łydki. Z łydkami jestem ciemnota - żyłam w przeświadczeniu że mam łączną wagę 10 kg i się zastanawiałam co nie halo że nie mogę zrobić poprawnie a miałam w rzeczywistości 20 kg
Jest moc




Zmieniony przez - Vredotaa w dniu 2013-10-15 15:35:21

"No pain, no gain"

"People ask me how to eat well. It is simple. You look like what you eat. If you look like a garbage can, you are probably eating garbage. Eat lean and mean whole foods if you want to look lean and mean" Arnold Schwarzenegger
.................
Mój Dziennik:
http://www.sfd.pl/DT_Vredotaa_-t958238.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
przysiad wykroczny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1056 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7101
Szefowo, dzięki za podpowiedź.

15.10.2013 DNT

Suple: Gold Omega3, Chelamag B6, Vitality Complex, kw. foliowy,
Napoje: kawa inka, woda, zielona herbata, herbata malinowa, herbata czarna z sokiem malinowym
Dodatki: puree z dyni 2 łyżki (upieczona w piekarniku bez tłuszczy dynia, papryka, pietruszka, marchewka, czosnek, seler nać, zmiksowane z mleczkiem kokosowym), sałatka z pomidorów, zielonego ogórka, awokado, granata, białej cebulki

Micha:
Bilans wyszedł na pewno większy, bo nie wliczyłam węglowodanowych i tłuszczowych warzyw i owoców.


Wieszaki bolą w dalszym ciągu, szczególnie przy i pod pachami. Uda przestały boleć, ale tyłek w małym ogniu

Mam kryzys jeżeli chodzi o aeroby po treningu - jestem tak zmulona , że nie mam siły na żadne podskoki biegi etc. Wchodzę na bieżnię i męczę bułę przez 20 min, najpierw powoli pod górkę, potem szybszy krok - czy to coś w ogóle daje (w sensie moje męczenie)? Zaczynam się zastanawiać, czy nie planować hopsasanek w dni nietreningowe. Na bieżnie wchodzę i mentalnie zasypiam Próbowałam kiedyś z Lkarnityną ale poza poprawą humoru, witalności mi nie dodawała, tabletki z guaraną odpadają, bo mi serducho szaleje, jadłam jabłko - nic. Czuje się tak, jak by po treningu ktoś wyciągnął wtyczkę z kontaktu :'-( Dodam, że kryzys zaczął się na dobre po przejściu z maszyn, czyli w zeszłym tygodniu :'-( I co tu ze sobą zrobić?

Zmieniony przez - Vredotaa w dniu 2013-10-16 10:04:31

"No pain, no gain"

"People ask me how to eat well. It is simple. You look like what you eat. If you look like a garbage can, you are probably eating garbage. Eat lean and mean whole foods if you want to look lean and mean" Arnold Schwarzenegger
.................
Mój Dziennik:
http://www.sfd.pl/DT_Vredotaa_-t958238.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1056 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7101
16.10.2013 DT

Suple: Gold Omega3, Chelamag B6, Vitality Complex, kw. foliowy,
Napoje: kawa inka, zielona herbata, herbata malinowa, herbata czarna z sokiem malinowym, mała kawa z mlekiem, napój izotoniczny podczas treningu
Dodatki: surówka z czerwonej kapusty, brokuły, sałatka z pomidorów, zielonego ogórka, awokado, granata, białej cebulki, leczo (cukinia, papryka, cebula, pomidory)

Micha:
Tłuszczu będzie trochę więcej, ziemniaki były opiekane, tak samo jak ryba (niestety w panierce, lekkiej). Ser raclette - żółty



Trening:


Przysiadów nie zrobiłam planowo w takiej ilości jak poprzednio. Podczas zejścia w dół zaczęło mnie boleć prawe udo, nie wiem czy zaczęłam za ostro, czy za ciężko czy po prostu tak ma być. Mięsień czuje jedynie przy kucaniu, w normalnym chodzeniu mi nie przeszkadza.

Zwiększyłam obciążenie przy unoszeniu ramion, myślę ze w pt już też zwiększe przy unoszeniu sztangielek bokiem w góre. Wyciskanie na siedząco - póki co tutaj jest ciężko, wyciskanie na leżąco - trochę mną chwieje ale siłę na więcej mam.

Orbitrek - z jednej strony czad - dałam radę na levelu 12 i było całkiem nieźle, ale z drugiej strony znowu mnie na spanie wzieło i zmęczyłam 10 min. Chyba byłam najbardziej nieszczęśliwym człowiekiem na sali Nie wiem czy mi to siedzi w głowie, czy coś źle z jedzeniem

Zmieniony przez - Vredotaa w dniu 2013-10-16 21:49:15

"No pain, no gain"

"People ask me how to eat well. It is simple. You look like what you eat. If you look like a garbage can, you are probably eating garbage. Eat lean and mean whole foods if you want to look lean and mean" Arnold Schwarzenegger
.................
Mój Dziennik:
http://www.sfd.pl/DT_Vredotaa_-t958238.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1056 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7101
17.10.2013 DNT

Suple: Gold Omega3, Chelamag B6, Vitality Complex, kw. foliowy,
Napoje: kawa inka, kawa z mlekiem, herbata owocowo-ziołowa x 4, czarna herata z sokiem malinowym
Dodatki: leczo domowe (cukinia, papryka, cebula, pomidory, czosnek), puree z dyni (pieczona w piekarniku dynia, pietruszka, marchewka, czosnek, nać selera + mleczko kokosowe)




"No pain, no gain"

"People ask me how to eat well. It is simple. You look like what you eat. If you look like a garbage can, you are probably eating garbage. Eat lean and mean whole foods if you want to look lean and mean" Arnold Schwarzenegger
.................
Mój Dziennik:
http://www.sfd.pl/DT_Vredotaa_-t958238.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Aero jest zawsze nudne, ale konieczne,
A powiedz mi przysiad "nozyce" co to jest?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kolejne podejscie na siłownie . Co robić , by efekty były lepsze ?

Następny temat

Mishkaaa prosi o przywrocenie do pionu

WHEY premium