SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Vredotaa

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 32645

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1056 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7101
25.10. 2013 DNT

Suple: Gold Omega3, Chelamag B6,kw. foliowy,
Napoje: kawa inka, woda, zielona herbata, herbata ziołowo-owocowa x 3, herbata czarna z sokiem malinowym, pokrzywa
Dodatki: pomidory, szczypiorek, kalafior, buraczki gotowane (2 łyżki stołowe), fasolka szparagowa zielona ( 1,5 łyżki stołowej)

Dzisiejsza miska:
Do tego skusiłam się na placki z dyni (dynia, jajko, mąka) ok 200 g, odcisnęłam je ręcznikiem .
Edit: placki zakończyły się wielkim heftem po powrocie do domu, mam za swoje, przekręciło mi żołądek o 180 st
Obiad zjadłam na 2 raty.

W ramach aerobów w DNT zaliczyłam 20 minut jazdy na rowerku stacjonarnym w domu. Czas, żeby zaczął służyć czemuś innemu niż wieszak na pranie



Zmieniony przez - Vredotaa w dniu 2013-10-25 20:55:47

"No pain, no gain"

"People ask me how to eat well. It is simple. You look like what you eat. If you look like a garbage can, you are probably eating garbage. Eat lean and mean whole foods if you want to look lean and mean" Arnold Schwarzenegger
.................
Mój Dziennik:
http://www.sfd.pl/DT_Vredotaa_-t958238.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1056 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7101
26.10. 2013 DNT

Suple: Gold Omega3, Chelamag B6,
Napoje: kawa inka, woda,kawa z mlekiem
Dodatki: pomidory, szczypiorek, kalafior, koperek, mix sałat, cebula, kiszona kapusta

Micha:


Dzisiaj miał być trening, ale został przełożony na jutro. Zamiast tego wykorzystałam piękną pogodę i wybrałam się na spacer, zrobiłam ok 5-6 km
Mój cel:

Na górze:

Po drodze spotkałam:



Zmieniony przez - Vredotaa w dniu 2013-10-26 19:18:34

"No pain, no gain"

"People ask me how to eat well. It is simple. You look like what you eat. If you look like a garbage can, you are probably eating garbage. Eat lean and mean whole foods if you want to look lean and mean" Arnold Schwarzenegger
.................
Mój Dziennik:
http://www.sfd.pl/DT_Vredotaa_-t958238.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Vredotaa a gdzie pomiary, mierz sie co tydzien co?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1056 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7101
Obli, pomiary będę robić co tydzień.

27.10.2013 DT

Suple: Gold Omega3, Chelamag B6, kw. foliowy,
Napoje: kawa inka, woda podczas treningu 1,5 l, wyciskany sok z grejpfruta, cappucino
Dodatki: pomidory, szczypiorek, szpinak z czosnkiem, mix sałat, odrobina awokado,

Miska nie liczona, ale czysta:

- śniadanie: chleb razowy mieszany 3 kromki + mały kawałek wędzonej makreli
- po treningu: jabłko i odżywka (WPC)
- obiad 1: gotowane ziemniaki + grillowana pierś z indyka, olej kokosowy
- obiado-kolacja: tatar z łososia (ok 2 łyżek stołowych), 2 kromki ciabatty, grillowana polędwica wołowa + ziemniaki zapiekane z rozmarynem, oliwa z oliwek

Trening:
Rozgrzewka: 10 min bieżnia, w tym 6 minut trucht

1. Przysiad ze sztangą (gryfem 10 kg)
10/15
1a Przysiad ze sztangą (gryfem 20 kg)
12
2. Przysiad z czajnikiem 8 kg
15/15/15
3. wyciskanie sztangielek na ławce leżąc
15x6kg, 10x7kg, 8x7kg
4. rozpiętki ze sztangielkami na ławce leżąc
20x4kg, 10x5kg, 8x5kg
5. wyciskanie sztangielek na ławce siedząc
10x6kg, 10x6kg, 5x6kg
6. unoszenie ramion w przód ze sztangielkami
15x4kg, 15x4kg, 15x4 kg

Rozciąganie: ok 10-15 min

20 minut bieżnia

1 - dobrze się trenowało, Małż mnei cisnął z prawidłową postawą
1a - ech ech, ciężko ale jakoś wystękałam - filmik nagrany, wrzucę dzisiaj po powrocie z pracy
2 - tutaj poszło w miarę ok
3,4,5 - Małż stwierdził, że robię takie pitu pitu , mam dołożyć ciężar, on będzie asekurował. Ostatnie serie wystękane
6 - robione na raty, miałam już tak zmęczone ręce że nie dawałam rady robić w ciągu.

"No pain, no gain"

"People ask me how to eat well. It is simple. You look like what you eat. If you look like a garbage can, you are probably eating garbage. Eat lean and mean whole foods if you want to look lean and mean" Arnold Schwarzenegger
.................
Mój Dziennik:
http://www.sfd.pl/DT_Vredotaa_-t958238.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1056 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7101
28. 10. 2013 POMIARY

Ech, mam wrażenie że nic się nie dzieje. Waga stoi, pomiary stoją Czy coś robię nie tak ?

"No pain, no gain"

"People ask me how to eat well. It is simple. You look like what you eat. If you look like a garbage can, you are probably eating garbage. Eat lean and mean whole foods if you want to look lean and mean" Arnold Schwarzenegger
.................
Mój Dziennik:
http://www.sfd.pl/DT_Vredotaa_-t958238.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Tnij 100kcal z ww. Dlatego mówię co tydzień po co kontynuować to co nei działa trzeba zmieniać
Wiesz ja sie zastanawiam nad stanem twojej skóry to mnie intryguje,masz bardzo słaba elatsycznośc.
Mozna probowac ja poprawić zupami na kosciach i w ogóle zelatynami dodanymi do diety.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1056 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7101
obliques
Tnij 100kcal z ww. Dlatego mówię co tydzień po co kontynuować to co nei działa trzeba zmieniać
Wiesz ja sie zastanawiam nad stanem twojej skóry to mnie intryguje,masz bardzo słaba elatsycznośc.
Mozna probowac ja poprawić zupami na kosciach i w ogóle zelatynami dodanymi do diety.


Czyli 25 g ww mniej. Kości w mojej okolicy ciężko dostać (chyba że w weekend na targu), dlatego wprowadzę galaretki. Lubię takie wynalazki, więc dobrze będą mi wchodzić :)

"No pain, no gain"

"People ask me how to eat well. It is simple. You look like what you eat. If you look like a garbage can, you are probably eating garbage. Eat lean and mean whole foods if you want to look lean and mean" Arnold Schwarzenegger
.................
Mój Dziennik:
http://www.sfd.pl/DT_Vredotaa_-t958238.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
tylko nie z cukrem
najlepiej zelatyne kupic i sobie dodawać do sosów itd...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1056 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7101
obliques
tylko nie z cukrem
najlepiej zelatyne kupic i sobie dodawać do sosów itd...


neeee nie z cukrem , takich nie lubię. Czekoladka to co innego (mmm rozmarzyłam się Miałam na myśli takie galaretki drobiowe z marchewką albo groszkiem. Do sosów jak najbardziej będę dodawać, przynajmniej nie będą wodniste

Tak przy okazji - od poniedziałku będę na delegacji w egzotycznych Stanach - w Kazachstanie . Na drogę wezmę kanapki. W samolocie też coś nam dadzą, niekoniecznie lejdisowe, ale raczej mnie nie wpuszczą na pokład z własnym indykiem w pudełku W hotelu będę mieć śniadanie to coś sobie wynajdę, wezmę chleb, musli, odżywkę. Gorzej będzie z obiadami. Będzie nierówno i nieregularnie.




Zmieniony przez - Vredotaa w dniu 2013-10-28 13:03:51

"No pain, no gain"

"People ask me how to eat well. It is simple. You look like what you eat. If you look like a garbage can, you are probably eating garbage. Eat lean and mean whole foods if you want to look lean and mean" Arnold Schwarzenegger
.................
Mój Dziennik:
http://www.sfd.pl/DT_Vredotaa_-t958238.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 710 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35348
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kolejne podejscie na siłownie . Co robić , by efekty były lepsze ?

Następny temat

Mishkaaa prosi o przywrocenie do pionu

WHEY premium