SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Vredotaa

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 32653

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1056 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7101
21.08.2013 DT

Suple: Omega Gold 3, Chelamag B6, Vitality Complex, kw. foliowy, Arthreo Free, napój izotoniczny na treningu
Napoje: kawa inka na śniadanie, woda, zielona herbata
Dodatki: kalafior, fasola Mamut, ogórek małosolny własnej produkcji, czerwona cebulka

Micha:
Galaretki to super sprawa. Brakuje mi keczupu


Trening:
Dzisiaj wiosła bez kombinowania. "Płynęłam" równym tempem, raz przyszedł zawodnik do wioseł obok i podłączyłam się na chwilę do niego. Miałam również przyjemność obserwować jak nie należy "pływać". Pani z uporem maniaka przyciągała drążek po brodę i robiła "chicken wings" - wyginała łokcie do góry. Owa Pani męczyła później trenera (miała trening personalny) żeby robili więcej aerobów bo "siłowych to ona nie chce bo już jest umięśniona i wszyscy jej tak mówią". W tym momencie zrobiło mi się gościa żal że musi wysłuchiwać takich "mondrości".

Co do mojego treningu - czuje nogi, czuje plecy, czuje zmęczenie - więc chyba dobrze.





Zmieniony przez - Vredotaa w dniu 2013-08-21 20:57:56

"No pain, no gain"

"People ask me how to eat well. It is simple. You look like what you eat. If you look like a garbage can, you are probably eating garbage. Eat lean and mean whole foods if you want to look lean and mean" Arnold Schwarzenegger
.................
Mój Dziennik:
http://www.sfd.pl/DT_Vredotaa_-t958238.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1056 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7101
22.08.2013 DNT

Suple: Omega Gold 3, Chelamag B6, Vitality Complex, kw. foliowy, Arthreo Free,
Napoje: kawa inka na śniadanie, woda, zielona herbata
Dodatki: kalafior, fasola Mamut, ogórek małosolny własnej produkcji, pomidor ze szczypiorkiem, mizeria, szpinak chyba na śmietanie

Micha:
Dzisiaj był dzień rybny. Niedaleko pracy mamy coś w rodzaju baru mlecznego, gdzie od czasu do czasu można znaleźć coś ciekawego do zjedzenia, w szczególności ryby. Ilość BTW jest specjalnie zaniżona - do ryby miałam podaną małą porcyjkę szpinaku najprawdopodobniej na śmietanie. Śmietana również była w mizerii. Było takie dobre że prawie wylizałam talerz




Zmieniony przez - Vredotaa w dniu 2013-08-22 20:23:17

"No pain, no gain"

"People ask me how to eat well. It is simple. You look like what you eat. If you look like a garbage can, you are probably eating garbage. Eat lean and mean whole foods if you want to look lean and mean" Arnold Schwarzenegger
.................
Mój Dziennik:
http://www.sfd.pl/DT_Vredotaa_-t958238.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1056 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7101
23.08.2013 Miał być DT ale wyszedł DNT

Suple: Omega Gold 3, Chelamag B6, Vitality Complex, kw. foliowy, Arthreo Free,
Napoje: kawa inka na śniadanie, woda, zielona herbata
Dodatki: kalafior, fasola Mamut, 2 ogórki małosolne własnej produkcji, 2 marchewki, 1 papryka czerwona, 1 cebula, ćwiartka czerwonej cebuli, szpinak

Małż wraca po 2 tygodniach z delegacji. Zrobił mi jednocześnie i niespodziankę i zdemotywował. Miałam iść dzisiaj normalnie na trening, bo zawsze wraca koło północy a tutaj njus że będzie po 17 w domu. Biłam się z myślami iść czy nie iść i doszłam do wniosku że lepiej odpuścić i iść na spokojnie jutro, niż dzisiaj i zerkać tylko na zegarek i odliczać ile do wyjścia. Bo to by była ujnia a nie trening.

Micha:
Obiad jem na raty. Zaczęłam od 11:30, potem 12:30 i reszta ok 17. Danie wyszło mi bardzo sycące. Szpinak jest kupny, porcja ok 150 g może, z dodatkiem mąki więc bilans wyjdzie większy.

"No pain, no gain"

"People ask me how to eat well. It is simple. You look like what you eat. If you look like a garbage can, you are probably eating garbage. Eat lean and mean whole foods if you want to look lean and mean" Arnold Schwarzenegger
.................
Mój Dziennik:
http://www.sfd.pl/DT_Vredotaa_-t958238.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Foty kontrolne przydałyby się
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1056 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7101
Martucca
Foty kontrolne przydałyby się


Martucca, foty Małż zrobił wczoraj, niebawem wrzucę :)


24.08.2013 DNT

Dzień rozjechany również pod kątem jedzenia. Pobudka po 10, co jak na mnie, to nieczęsto się zdarza. Potem małe sprzątanie, wyprawa po zapasy i dzień uciekł.

Suple: wiesiołek (@ się zbliża), chelamag B6, Vitality Complex, kw. foliowy, Arthreo Free
Napoje: woda mineralna, kawa inka, mała kawa z mlekiem
Dodatki: brokuły, sos - zmiksowane warzywa które piekłam razem z kurczakiem (zielona papryka, marchewka, czosnek, cebula + 58 g szuszonych pomidorów w zalewie)



"No pain, no gain"

"People ask me how to eat well. It is simple. You look like what you eat. If you look like a garbage can, you are probably eating garbage. Eat lean and mean whole foods if you want to look lean and mean" Arnold Schwarzenegger
.................
Mój Dziennik:
http://www.sfd.pl/DT_Vredotaa_-t958238.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1056 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7101
25.08.2013 Lekki DT

Suple: wiesiołek (@ się zbliża), chelamag B6, Vitality Complex, kw. foliowy, Arthreo Free, BCAA Extra przed treningiem
Napoje: woda mineralna, kawa inka, mała kawa z mlekiem, napój izotoniczny na treningu
Dodatki: resztka sosu z warzyw - zmiksowane warzywa które piekłam razem z kurczakiem (zielona papryka, marchewka, czosnek, cebula + 58 g szuszonych pomidorów w zalewie), mix sałat z pomidorem, ogórkiem małosolnym.
Grzeszydła - straszydła: łyżeczka miodu z łyżeczką ricotty, 2 garści popcornu, a w sobotę do steka przyznaje się do 1,5 kieliszka czerwonego wytrawnego wina i 1,5 łyżki sosu BBQ
Oprócz powyższego: razem z Małżem po treningu wybraliśmy się na obiad. Zjadłam garść fasolki szparagowej, garść sałaty lodowej i 6 oliwek czarnych, 1,5 łyżki tartej marchewki (z cukrem), 3 kawałki ryby (niesty w panierce), bakłażan z kawałkiem mozarelli i pomidora (niestety w panierce). Panierka na szczęście nie była gruba, raczej mąka z jajkiem, bez tartej buły.


Trening:
Trening z przygodami. W szatni okazało się że nie mam koszulki (została w Małżowej torbie). Na szczęście piętro wyżej był sklep sportowy i na wyprzedaży upolowałam bluzeczkę. Małż miał gorzej, bo zapomniał spodenek
Przez to wybiłam się z rytmu (straciłam dobre pół godziny na całej operacji) i zdecydowałam się na trening wioślarski.
6 km na wiosłach w czasie 32 minuty, tempo 24-25 s/m. Później 10 min rozciągania.
Czuje nóżki oj czuje.

Pomiary:
Fotki porównawcze zrobione, niebawem wrzucę.







Zmieniony przez - Vredotaa w dniu 2013-08-26 11:07:48

"No pain, no gain"

"People ask me how to eat well. It is simple. You look like what you eat. If you look like a garbage can, you are probably eating garbage. Eat lean and mean whole foods if you want to look lean and mean" Arnold Schwarzenegger
.................
Mój Dziennik:
http://www.sfd.pl/DT_Vredotaa_-t958238.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No to niecierpliwie czekam na foty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1056 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7101
26.08.2013 DNT

Suple: wiesiołek, chelamag B6, Vitality Complex, kw. foliowy, Arthreo Free
Napoje: woda mineralna, kawa inka, zielona herbata
Dodatki:kalafior, do sushi - imbir marynowany, sos wasabi, glony nori, zielony ogórek, pół łyżeczki czarnego kawioru, ok 3 szt krewetek koktajlowych

To sushi mnie gubi




Zmieniony przez - Vredotaa w dniu 2013-08-27 20:12:18

"No pain, no gain"

"People ask me how to eat well. It is simple. You look like what you eat. If you look like a garbage can, you are probably eating garbage. Eat lean and mean whole foods if you want to look lean and mean" Arnold Schwarzenegger
.................
Mój Dziennik:
http://www.sfd.pl/DT_Vredotaa_-t958238.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1056 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7101
27.08.2013 Lekki DT

Suple: wiesiołek, chelamag B6, Vitality Complex, kw. foliowy, Arthreo Free, BCAA Extra przed treningiem
Napoje: woda mineralna, kawa inka, zielona herbata, napój izotoniczny na treningu
Dodatki: kalafior, cebulka czerwona, 3 kawałeczki wczorajszego sushi (ryż, ł. wędzony, odrobina ricotty, wasabi), ogórek małosolny

Miska:
Nie jestem zadowolona ze zbilansowania. Zaskoczył mnie ten udziec z indyka. Przed treningiem zjadłam porządną porcję białka a po treningu chyba trochę za mało.


Trening:
Dzisiaj również postawiłam na trening wioślarski. Bolą mnie zderzaki przed @, czuje się zmęczona i ospała, a że nie chciałam odpuścić dawki ruchu, wybrałam się na wiosła. Oprócz tego miałam współtowarzysza galernika. Zaczynam łapać technikę, łańcuch już mi nie skacze i nie obija się o obudowę, pamiętam o odbiciu się stopami.
Czas: 40 min (5 min rozgrzewka), dystans: 7 km , tempo zróżnicowane - ale średnio 26 s/m. Galernik odpadł ode mnie na 300 m Co to daje człowiekowi odrobina rywalizacji Po treningu 10 min rozgrzewki wg mojej ściągawki.




Zmieniony przez - Vredotaa w dniu 2013-08-27 20:26:12

"No pain, no gain"

"People ask me how to eat well. It is simple. You look like what you eat. If you look like a garbage can, you are probably eating garbage. Eat lean and mean whole foods if you want to look lean and mean" Arnold Schwarzenegger
.................
Mój Dziennik:
http://www.sfd.pl/DT_Vredotaa_-t958238.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1056 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7101
A teraz coś dla wielbicieli horrorów Fotki pomiarowe. Ech ech ech












Zmieniony przez - Vredotaa w dniu 2013-08-27 20:34:57




Zmieniony przez - Vredotaa w dniu 2013-08-27 20:35:49

"No pain, no gain"

"People ask me how to eat well. It is simple. You look like what you eat. If you look like a garbage can, you are probably eating garbage. Eat lean and mean whole foods if you want to look lean and mean" Arnold Schwarzenegger
.................
Mój Dziennik:
http://www.sfd.pl/DT_Vredotaa_-t958238.html

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kolejne podejscie na siłownie . Co robić , by efekty były lepsze ?

Następny temat

Mishkaaa prosi o przywrocenie do pionu

WHEY premium