SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Vredotaa

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 32683

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1056 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7101
28.10.2013 DNT

Suple: Gold Omega3, Chelamag B6, kw. foliowy,
Napoje: kawa inka, roiboos, czarna herbata z sokiem malinowym, herbata owocowo-ziołowa x 2, woda niegazowana
Dodatki: pomidory, szczypiorek, cebula, kiszona kapusta, zielony ogórek

Micha:


Żelatyna zakupiona, jutro będzie produkcja galaretek

A teraz coś dla widzów o mocnych nerwach
Moje kolejne podejście do przysiadu ze sztangą





Na siłowni jest ciemno, stąd nie najlepiej widać.
Jakie widzę błędy:
- za bardzo pochylam się do przodu,
- za szeroko stoje,
- sztanga mnie przytłacza




Zmieniony przez - Vredotaa w dniu 2013-10-28 22:07:48

"No pain, no gain"

"People ask me how to eat well. It is simple. You look like what you eat. If you look like a garbage can, you are probably eating garbage. Eat lean and mean whole foods if you want to look lean and mean" Arnold Schwarzenegger
.................
Mój Dziennik:
http://www.sfd.pl/DT_Vredotaa_-t958238.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Nie ma pojecia "za szeroko stoje" stoisz tak i masz tak stac, jak ci nawygodniej , najlepiej prowadzi sie biodra w dol
Gdybys nie patrzyla sie w dol to by bylo juz lepiej z pochyleniem tuloai, patrz do przodu.
Za bardzo starasz sie zejc w tyl, wszystko pieknie na początku jest ale dalej juz przestan skupiac sie na wypinaniu pupy tylko skup na zejsciu do przysiadu, to nie Romanian tylko przysiad
No i jak poprawisz to to bedzie dobry przysiad
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1056 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7101
Szefowo, dzięki za wskazówki.

29.10.2013 DT

Suple: Gold Omega3, Chelamag B6, kw. foliowy,
Napoje: kawa inka x 2, roiboos x 2, czarna herbata z sokiem malinowym, herbata owocowo-ziołowa x 2, woda niegazowana podczas treningu, małe cappucino
Dodatki: pomidorki koktajlowe, cebula, pomidor, ogórek zielony, kiełki cebuli, odrobina granatu, gotowane warzywa: f. szparagowa, marchewka, cukinia - tak ze 3 głębokie łyżki

Miska:
Galaretki będę jednak robić jutro, dziś to już marzę żeby walnąć nosem w pościel i się wyspać


Trening:
Rozgrzewka: 5 minut na wioślarzu, rozciąganie uda i biodra (głęboki wykrok), wymachy rękami, krążenie kolanami i stopą w kostce.

1. Przysiad ze sztangą (gryfem 20 kg)
10/15/20/20
2. wyciskanie sztangielek na ławce leżąc
15x7kg, 10x7kg, 8x7kg
3. rozpiętki ze sztangielkami na ławce leżąc
15x5kg, 10x5kg, 8x5kg
4. wyciskanie sztangielek na ławce siedząc
5x6kg, 5x6kg, 5x6kg
5. unoszenie ramion w przód ze sztangielkami
10x4kg, 10x4kg, 10x4 kg
6. Wspięcia na palce stojąc (ciężar własny)
3 x 10 przy 3 ułożeniach stopy/ 3 x 10/ 3x10

Rozciąganie: ok 10-15 min

20 minut bieżnia


Komentarz:

1 - coś poszło za lajtowo, czułam się mega lekko, albo się podjarałam , albo robiłam coś źle. Starałam się nie patrzeć w dół tylko przed siebie, może przedobrzyłam bo miałam w polu widzenia wystający kabel w suficie i się na niego patrzyłam. Schodząc w dół myślałam o zamykaniu tyłkiem drzwi samochodu. W weekend Małż powinien się ze mną wybrać, więc znowu coś nakręcę. Baardzo bym chciała, żeby technicznie było wszystko ok :)

2,3,4,5 - tym razem robiłam wszystko sama, bez asekuracji, o ile pierwsze serie nawet poszły, to reszta wystękana i robiona na raty. Póki co jest wyzwanie.

6 - łydki paliły mnie bardziej niż przy wznosach na siedząco, czułam nawet pośladki.

Przysiady inne niż ze sztangą porzucam, bardziej mnie sztanga kręci


Zmieniony przez - Vredotaa w dniu 2013-10-29 20:33:39

"No pain, no gain"

"People ask me how to eat well. It is simple. You look like what you eat. If you look like a garbage can, you are probably eating garbage. Eat lean and mean whole foods if you want to look lean and mean" Arnold Schwarzenegger
.................
Mój Dziennik:
http://www.sfd.pl/DT_Vredotaa_-t958238.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1056 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7101
30.10.2013 DNT pt "WTF - Where's The Food"

Suple: Gold Omega3, Chelamag B6, kw. foliowy,
Napoje: kawa inka, rooibos x 2, czarna herbata z sokiem malinowym, herbata owocowo-ziołowa x 3, małe cappucino, woda
Dodatki: cebula, pomidor, ogórek zielony, czerwona kapusta gotowana z ogórkiem, tarta marchewka

Miska:
Drugi raz (pierwszy był wczoraj - obcięcie 25 g ww) na lejdisowej diecie poczułam głód wcześniej musiałam wciskać a teraz szok - zjadłam tartę, POŻARŁAM rybę i jakieś 40 min później poczułam mega ssanie w żołądku Już teraz rozumiem czemu dziewczyny robią michy warzyw - bo się nimi dopychają :)


Z wrażeń pozostałych: o jak mnie bolą łydki po wczorajszych wspięciach o jaaaaa.......



Zmieniony przez - Vredotaa w dniu 2013-10-30 21:00:48

"No pain, no gain"

"People ask me how to eat well. It is simple. You look like what you eat. If you look like a garbage can, you are probably eating garbage. Eat lean and mean whole foods if you want to look lean and mean" Arnold Schwarzenegger
.................
Mój Dziennik:
http://www.sfd.pl/DT_Vredotaa_-t958238.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
no to oby szło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 791 Wiek 51 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6631
he he he... Ewo, ja właśnie też o tym samym myślałam, jestem głodna pomimo zjedzonych dziś 1 800kcal Teraz dopiero mam miejsce na warzywa zielone w nieograniczonych ilościach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1056 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7101
Nin, dzisiaj pożarłam brokuła


31.10.2013 DT

Suple: Gold Omega3, Chelamag B6, kw. foliowy,
Napoje: kawa inka, rooibos x 2, czarna herbata z sokiem malinowym, herbata owocowo-ziołowa x 2, woda niegazowana podczas treningu, małe cappucino, pokrzywa
Dodatki: pomidorki koktajlowe, cebula, pomidor, kiełki cebuli, odrobina granatu, mix sałat, wielgachny brokuł do kolacji

Rozkład - 1700kcal, 130B, 60T, reszta ww

Po treningu, rzuciłam się na jabłko


Trening:
Rozgrzewka: 5 minut na wiosłach, rozciąganie uda i biodra (głęboki wykrok), wymachy rękami, krążenie kolanami i stopą w kostce. Wprowadzam 4 serię.

1. Przysiad ze sztangą
10x20kg, 15x20kg, 15x20kg, 10x30kg
2. wyciskanie sztangielek na ławce leżąc
10x7kg, 11x7kg, 15x7kg, 8x7kg
3. rozpiętki ze sztangielkami na ławce leżąc
10x5kg, 10x5kg, 15x5kg, 8x5kg
4. wyciskanie sztangielek na ławce siedząc
10x6kg, 8x6kg, 8x6kg, 9x6kg
5. unoszenie ramion w przód ze sztangielkami
10x4kg, 10x4kg, 10x4kg, 10x4 kg


Po treningu w ramach cardio 20 min zajęcia ABS **

Rozciąganie: ok 10-15 min

Komentarz:

1 - ciężar pękł , 10 kg nawet już nie brałam, tylko od razu do boju z 20tką, pierwsza seria rozgrzewkowo. Przy ostatniej postanowiłam spróbować zwiększyć obciążenie. Nie znalazłam mniej niż 5 kg, stąd dołożyłam dyszkę . Ku mojemu zdziwieniu poszło całkiem nieźle. Czuje, że jeszcze mogłabym coś dołożyć, bo to nie był max. W poniedziałek wylot więc nie szaleje, ale po powrocie jak najbardziej. Starałam się pamiętać o wskazówkach. Dzisiaj czułam zdecydowanie ciężar na piętach i wychodziłam do góry z pięt. Problem - nie widzę czy trzymam równo sztangę (dłonie trzymam na kreseczkach, a "wolne miejsca bez bieżnika" dokładnie na ramionach).

2 - już jest lepiej, telepanie rękami powoli przechodzi.

3 - jest moc ale wciąż ciężko

4 - tutaj czuje progres albo lepszy dzień - bo powoli powoli robię więcej.

5 - tutaj jest tak se, dalej ciężko

** 2 obwody po 7 stacji 30 sek na jednej, 1 obwód 7 stacji 20 sek na jednej - wsród ćw min. - plank (mile zaskoczona efektem - udało mi się wytrzymać pełny czas, biodra nisko, ale im bliżej końca tym mną szarpało), przyciąganie kolan do klatki w zwisie, przenoszenie nóg nad piłką, skręty tułowia z hantelkami 4 kg stojąc.

Wspięc na palce nie robiłam - cierpię niesamowitą dolę po wt - łydki mnie tak bolą, że ledwo chodzę .


Po powrocie czas odczarować MC

Zmieniony przez - Vredotaa w dniu 2013-10-31 23:42:20

"No pain, no gain"

"People ask me how to eat well. It is simple. You look like what you eat. If you look like a garbage can, you are probably eating garbage. Eat lean and mean whole foods if you want to look lean and mean" Arnold Schwarzenegger
.................
Mój Dziennik:
http://www.sfd.pl/DT_Vredotaa_-t958238.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 791 Wiek 51 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6631
Następna podróżniczka
Gdzie lecisz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1056 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7101
Niniczka
Następna podróżniczka
Gdzie lecisz?


Kazachstan

"No pain, no gain"

"People ask me how to eat well. It is simple. You look like what you eat. If you look like a garbage can, you are probably eating garbage. Eat lean and mean whole foods if you want to look lean and mean" Arnold Schwarzenegger
.................
Mój Dziennik:
http://www.sfd.pl/DT_Vredotaa_-t958238.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 791 Wiek 51 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6631
Ło matko!
Mnie się też kroi wyjazd do Kazachstanu ale ciągle zwlekam i przesuwam
Napisz małą relacje po powrocie
Lecisz przez Moskwe?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kolejne podejscie na siłownie . Co robić , by efekty były lepsze ?

Następny temat

Mishkaaa prosi o przywrocenie do pionu

WHEY premium