SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Vredotaa

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 32691

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1056 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7101
Jak widać, jeszcze duuuuuużo pracy przede mną.




"No pain, no gain"

"People ask me how to eat well. It is simple. You look like what you eat. If you look like a garbage can, you are probably eating garbage. Eat lean and mean whole foods if you want to look lean and mean" Arnold Schwarzenegger
.................
Mój Dziennik:
http://www.sfd.pl/DT_Vredotaa_-t958238.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No ładnie, zobacz, ile wałków wypaliłaś
Dalej do roboty, żebyś miała nowe ciało na 2014 rok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 327 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12619
super:) widać różnicę gołym okiem! trzymam kcuki za dalsze sukcesy:) <koniec spamu>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1056 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7101
Martucca, Fałdy z pleców lecą pięknie, gorzej z fałdą na żołądku. Mam wrażenie jakby wszystko z boków skumulowało się z przodu Nawet brzuch mi wsysa a to wrednie zostaje. Ale przynajmniej będzie nad czym pracować

Megan, dzięki :)

28.08.2013 DNT

Suple: wiesiołek, Chelamag B6, Vitality Complex, kw. foliowy, Arthreo Free
Napoje: kawa inka na śniadanie, woda, zielona herbata
Dodatki: kalafior, ogórek małosolny własnej produkcji, czerwona cebulka, pomidor, mała porcja sałatki szwedzkiej.
Oprócz tego: 7 kawałków sushi (3 na śniadanie, 4 na kolacje - to już były ostatnie kawałki), kilka groszków w polewie wasabi <- Małż zostawił puszkę na wierzchu, sprzątałam jego biurko i wpadło.

@ dalej nie ma, wiesiołek działa bo zderzaki nie bolą, ale poziom irytacji wzrasta.

Micha:




Zmieniony przez - Vredotaa w dniu 2013-08-28 20:30:34

"No pain, no gain"

"People ask me how to eat well. It is simple. You look like what you eat. If you look like a garbage can, you are probably eating garbage. Eat lean and mean whole foods if you want to look lean and mean" Arnold Schwarzenegger
.................
Mój Dziennik:
http://www.sfd.pl/DT_Vredotaa_-t958238.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zderzaki Padlam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1056 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7101
Martucca, no tak je pieszczotliwie nazywam. Chociaż teraz to bardziej zderzaczki są

29.08.2013 DNT

Suple: wiesiołek, Chelamag B6, Vitality Complex, kw. foliowy, Arthreo Free
Napoje: kawa inka na śniadanie, woda, zielona herbata
Dodatki: kalafior, ogórki małosolne własnej produkcji, czerwona cebulka.
Oprócz tego: 2 kostki gorzkiej czekolady, łyżka sosu BBQ

Micha:
@ mnie dopadła, więc nici z treningu w najbliższym czasie. Miska też taka sobie, bo zawsze w pierwsze dni, nie mam większej ochoty na jedzenie.





Zmieniony przez - Vredotaa w dniu 2013-08-30 10:30:43

"No pain, no gain"

"People ask me how to eat well. It is simple. You look like what you eat. If you look like a garbage can, you are probably eating garbage. Eat lean and mean whole foods if you want to look lean and mean" Arnold Schwarzenegger
.................
Mój Dziennik:
http://www.sfd.pl/DT_Vredotaa_-t958238.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1056 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7101
30.08.2013 DNT

Suple: wiesiołek, Chelamag B6, Vitality Complex, kw. foliowy, Arthreo Free
Napoje: kawa inka na śniadanie, woda, zielona herbata
Dodatki: kalafior, ogórek małosolny własnej produkcji, czerwona cebulka, pomidor, mała porcja sałatki szwedzkiej.




Zmieniony przez - Vredotaa w dniu 2013-09-02 15:51:48

"No pain, no gain"

"People ask me how to eat well. It is simple. You look like what you eat. If you look like a garbage can, you are probably eating garbage. Eat lean and mean whole foods if you want to look lean and mean" Arnold Schwarzenegger
.................
Mój Dziennik:
http://www.sfd.pl/DT_Vredotaa_-t958238.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1056 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7101
31.08.2013 DNT

Suple: wiesiołek, Chelamag B6, Vitality Complex, kw. foliowy, Arthreo Free
Napoje: kawa inka na śniadanie, woda, cappucino

Dzień wyjazdowy. Miska nie liczona ale w miarę czysta:

śniadanie musli z mlekiem

IIgie śniadanie + przekąska: bułka z jajkiem sadzonym i plasterkiem sera żółtego do tego mała sałatka (sałata pomidor), 2 jajka, 3 plasterki szynki szwarcwaldzkiej, 45 g sera camembert naturalnego, 2 jabłka, deski wasa (paluszki)

obiadokolacja: cyc kurzy z serem w dziwnym sosie (sosu nie jadłam), ryż biały ok 50 g.

Grzeszydła - straszydła: mała porcja frytek pierwsze frytki w tym roku - wiem, nie ma się czym chwalić ale mam już spokój na kolejny rok, małe piwo 0,25

01.09.2013 DNT

Drugi dzień wyjazdu. Supli nie było bo o nich zapomniałam
Miska już ładniejsza, ale też nie liczona

śniadanie: musli z mlekiem, jajecznica, kromka chleba białego z masłem 10g, mała kawa

obiad: stek wołowy ok 250 g + brokuły + sałatka (mix sałat, mozarella, oliwki czarne, pomidory, czerwona cebulka, ogórek małosolny, oliwa z oliwek)

kolacja: 110 g serka capri, reszta sałatki z obiadu, odrobina obiadu na następny dzień (ryż z krewetkami i mleczkiem kokosowym).

Napoje: woda, lampka czerwonego wina wytrawnego





Zmieniony przez - Vredotaa w dniu 2013-09-02 16:05:46

"No pain, no gain"

"People ask me how to eat well. It is simple. You look like what you eat. If you look like a garbage can, you are probably eating garbage. Eat lean and mean whole foods if you want to look lean and mean" Arnold Schwarzenegger
.................
Mój Dziennik:
http://www.sfd.pl/DT_Vredotaa_-t958238.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pójdzie do kuchni, zwizualizuje sobie fryty i piwsko, po czym zarobi 20 burpees z wyskokiem i klaśnieciem nad głową.

Amen.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1056 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7101
Martucca
Pójdzie do kuchni, zwizualizuje sobie fryty i piwsko, po czym zarobi 20 burpees z wyskokiem i klaśnieciem nad głową.

Amen.


Poszła, zwizualizowała, zrobiła 12 połamanych burpees , poniżej filmik z 6 połamanych, wyciągneła wniosek, że od tej pory zostanie przy wizualizacji a nie konsumpcji

Proszę się nie śmiać z "ojejku" Operator kamery ze mnie marny, wykonawca burpees jeszcze gorszy.



"No pain, no gain"

"People ask me how to eat well. It is simple. You look like what you eat. If you look like a garbage can, you are probably eating garbage. Eat lean and mean whole foods if you want to look lean and mean" Arnold Schwarzenegger
.................
Mój Dziennik:
http://www.sfd.pl/DT_Vredotaa_-t958238.html

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kolejne podejscie na siłownie . Co robić , by efekty były lepsze ?

Następny temat

Mishkaaa prosi o przywrocenie do pionu

WHEY premium