SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT JustBlackBerry

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 89920

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
JustBlackBerry Instruktor CrossFit
Ekspert
Szacuny 402 Napisanych postów 8425 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 142732
19.09.2013 r.

Warzywa: pomidory, papryka, cebula, por, marchewka, ogórek
Płyny: 0,75l wody, 6x zielona herbata, kawa, napar ziołowy
Suplementacja: olej z wiesiołka, żelazo

Trening
Callanetics z Callan Pinckney

Saida, wydaje mi się, że widzę coraz częściej dostrzegam niby drobne ale fajne różnice np. większe mięśnie na łydce, ładnie zarysowane albo jakby twardszy brzuch, czy „wcięcia” sugerujące zarys mięśni na udach, kiedy ćwiczę
Zdjęcia wstawię najpewniej w niedzielę, zobaczymy czy coś się faktycznie zadziało
Trening wykonuję 4 tygodnie. Jakiś tydzień temu kolano zaczęło dziwnie strzelać, kiedy je zginałam, a kiedy prostowałam pojawiał się ból z tyłu kolana. Smarowałam maścią przeciwzapalną (było też trochę ciepłe) i po jakimś czasie przeszło. Kiedy jednak ostatnio robiłam trening, podczas przysiadów, ból powrócił (nie taki jak tydzień wcześniej, ale jednak), więc na jednej serii przysiadów poprzestałam. Stąd też pytanie: czy jutro te przysiady wykonywać (ból minął po treningu, ale boję się, że sytuacja może się powtórzyć i coś sobie zrobię)?
I jeszcze pytanie odnośnie samego treningu. W rozpisce Obliques jest zawarta adnotacja: „- w tygodniach 5,6 po 12 powtórzeń każde ćwiczenie"klasycznie" w 3 seriach z 60sek przerwa miedzy ćwiczeniami i seriami ( w czasie tej przerwy skaczemy na skakance, kręcimy hula-hop itp). Czyli seria pierwsza; 60sek skoków, seria druga;60sek skoków, itd…” Skakać na skakance w czasie przerw? Przekładanie talerzy z obciążeniem już i tak zabiera sporo czasu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Nie, nie skaczesz w trakcie przerw, ale ze względu na kolano

Zrób sobie jutro przysiady, jednak z samą pustą sztangą, tak żeby coś tam popracować, ale jednak nie przeciążyć kolana. Jeśli poczujesz ból, dyskomfort - odpuszczasz przysiady. Czy prostowanie nóg na maszynie możesz robić bez bólu? Wtedy byś mogła ewentualnie na to zamienić.

No to fajnie W takim razie nic w diecie nie zmieniamy

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
JustBlackBerry Instruktor CrossFit
Ekspert
Szacuny 402 Napisanych postów 8425 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 142732
Niestety trening robię w domu i na razie nie mam możliwości ćwiczenia na maszynach - ewentualnie od października. Porobię z pustymi hantlami w takim razie - bo z hantlami robię z racji braku sztangi. Co do diety - uff, mogę dalej najadać się tymi 2000 kcal ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
A wyprosty z guma?

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
JustBlackBerry Instruktor CrossFit
Ekspert
Szacuny 402 Napisanych postów 8425 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 142732
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
JustBlackBerry Instruktor CrossFit
Ekspert
Szacuny 402 Napisanych postów 8425 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 142732
20.09.2013 r.

Warzywa: pomidory, papryka, brokuł, cebula
Płyny: 0,75l wody, 3x zielona herbata, kawa, napar ziołowy
Suplementacja: olej z wiesiołka, żelazo

Trening

kolano niestety dało o sobie znać w połowie drugiej serii, więc nie kontynuowałam. Zapewne jutro nabędę gumę i sprawdzę jak mi pójdzie z prostowaniem


Nic się zbytnio nie zmieniło, ale nie jest też gorzej chyba, więc narzekać nie będę


Zmieniony przez - anubis84 w dniu 2015-01-19 22:21:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
EEE no laska, zmieniło się trochę Wiadomo, to jest za krótki okres czasu, żeby zobaczyć spektakularne zmiany, ale jakość ciała generalnie na plus. Idziemy w dobrym kierunku

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
JustBlackBerry Instruktor CrossFit
Ekspert
Szacuny 402 Napisanych postów 8425 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 142732
21.09.2013 r.

Warzywa: pomidory, papryka, cebula, brokuł
Płyny: 0,75l wody, 2x zielona herbata, kawa, melisa, napar ziołowy
Suplementacja: olej z wiesiołka, żelazo

Trening
Callanetics z Callan Pinckney

Udałam się dziś do sklepu sportowego w celu zakupu gumy, ale mieli tylko takie o najniższym oporze do fitnessu, więc nie kupiłam. Zastanawiam się czy zamówić przez internet i czekać aż mi dojdzie czy poczekać do czasu, kiedy będę miała wejściówkę na siłownię.

W zdjęciach może i coś widać, wiadomo, samemu dostrzega się o wiele mniej, ale dobrze, że ktoś obiektywny widzi progres obiecuję dalej grzecznie trzymać się wytycznych mając w głowię wizję siebie za rok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Będzie dobrze

Gumy zamów sobie z internetu, nie wiem, sąd jesteś, ale mają gumy o różnym oporze często w auchan, tesco, decthlonie.

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
JustBlackBerry Instruktor CrossFit
Ekspert
Szacuny 402 Napisanych postów 8425 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 142732
Zamówię więc z internetu Tylko zastanawiam który rodzaj oporu będzie najlepszy do ćwiczeń, które będę wykonywać
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Chirurgia bez skalpela ;)

Następny temat

Pomoc z ułożeniem planu żywieniowego i treningów

WHEY premium