SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT JustBlackBerry

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 89937

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
JustBlackBerry Instruktor CrossFit
Ekspert
Szacuny 402 Napisanych postów 8425 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 142732
29.08.2013 r.


Warzywa: ogórki świeże i małosolne, pomidory, zielona papryka, marchew, por, cebula, brokuł
Płyny: 1,25l wody, 3x zielona herbata, napar ziołowy

Wrzucam też obiadek: ryż z warzywami i jajkiem oraz warzywka


Trening
Postanowiłam jednak zrezygnować z Insanity biorąc pod uwagę moją chęć budowania mięśni Sugerując się innymi dziennikami i poradami osób bardziej doświadczonych, wypowiadających się w owych dziennikach postanowiłam w dni bez treningu siłowego robić callanetics oraz spacerki
Dziś więc 57 minut callanetics z Bojarską oraz spacer


Byłabym wdzięczna gdyby ktoś podpowiedział mi czy taki rozkład treningów jest dobry w moim przypadku (poniedziałek, środa, piątek - ćwiczenia siłowe, wtorek, czwartek, sobota callanetics, w miarę możliwości codzienne spacery, niedziela - dzień nietreningowy)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Tak, taki rozkład treningowy jest ok
Interwałów nie musisz robić, żeby robić dobrze interwały, zgodnie z ich przeznaczeniem, a nie odwalać pańszczyznę trzeba mieć najpierw dobre przygotowanie tlenowe.

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
JustBlackBerry Instruktor CrossFit
Ekspert
Szacuny 402 Napisanych postów 8425 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 142732
30.08.2013 r.


Warzywa: ogórki małosolne i świeże, papryka zielona, pomidory, brokuł, kalafior
Płyny: 0,75l wody, 2x kawa, 2x zielona herbata, napar ziołowy

Dzisiejszy obiad: kasza gryczana z „potrawką” z czerwonej soczewicy i camembert w panierce z otrębów żytnich J


Trening

Ze spaceru niestety nici przez pogodę – chmury i deszcz.

Zauważyłam, że od kiedy jem zgodnie z zaleceniami (tzn. 2000 kcal BT 120/80) mam pogłębiające się wzdęcia i coraz bardziej przewraca mi się w brzuchu. Czuję się jak balon. Przez to nie mam ochoty na jedzenie ani, co gorsza, na picie, przez co tylko 0,75l wody wypite. Raczej nie przez strączkowe, bo nie jem ich jakoś specjalnie dużo, a poza tym wcześniej także je jadłam. Ma ktoś może jakieś pomysły co z tym zrobić?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
JustBlackBerry Instruktor CrossFit
Ekspert
Szacuny 402 Napisanych postów 8425 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 142732
31.08.2013 r.

Warzywa: ogórki, kalafior, kapusta kiszona, cukinia, pomidory, cebula
Płyny: 1l wody, zielona herbata, napar ziołowy

Dzisiejszy obiad: pełnoziarnisty makaron spaghetti z sosem pomidorowo-cukiniowym i mozarellą


Trening
57 minut callanetics z Callan Pinckney i spacer


Nie jadłam dziś strączkowych, żeby sprawdzić czy to nie one przypadkiem wywoływały moje problemy gastryczne i jak się okazało chyba muszę zmniejszyć dzienną dawkę strączkowych, bo było dużo lepiej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
JustBlackBerry Instruktor CrossFit
Ekspert
Szacuny 402 Napisanych postów 8425 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 142732
1.09.2013 r.

Warzywa: pomidory, brokuł, kalafior, ogórek
Płyny: 0,5l wody, 5x zielona herbata, napar ziołowy

Dzisiejszy obiad: pieczone ziemniaki z sadzonym jajkiem i warzywami :


Trening
Jako, że dziś niedziela, tylko spacer


Wymiary
Nie wiedziałam czy mierzyć się co tydzień czy co dwa tygodnie, więc zapobiegwaczo zmierzyłam się już po tygodniu i oto wyniki:


Zastanawiam się tylko czy powinnam w dzień nietreningowy mieć taki sam rozkład miski?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Tak, powinnaś mieć taki sam rozkład miski

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
JustBlackBerry Instruktor CrossFit
Ekspert
Szacuny 402 Napisanych postów 8425 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 142732
Ok, już nie panikuje tylko jem te pełne 2000 kcal Tak w ogóle to dzięki, że zaglądasz i rozwiewasz moje wszelkie wątpliwości Dobrze jest mieć takiego dietetyczno-treningowego anioła stróża
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
JustBlackBerry Instruktor CrossFit
Ekspert
Szacuny 402 Napisanych postów 8425 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 142732
2.09.2013 r.

Warzywa: ogórki, pomidory, bakłażan, cukinia, papryka czerwona, brokuł, kalafior
Płyny 1l wody, 3x zielona herbata, napar ziołowy

Trening

Cały dzień leje, nawet nie ma co myśleć o spacerze. Może jutro się rozpogodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
JustBlackBerry Instruktor CrossFit
Ekspert
Szacuny 402 Napisanych postów 8425 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 142732
3.09.2013 r.

Warzywa: pomidory, ogórki, papryka, marchew, bakłażan, cukinia, por, cebula, brokuł
Płyny: 0,75l wody, 3x zielona herbata, napar ziołowy

Dzisiejszy obiad: papryki faszerowane ryżem i warzywami:

oraz podwieczorek: kanapki z jajkiem, pomidor, puree z buraków i zielona herbata


Trening
Callanetics z Callan Pinckney
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
JustBlackBerry Instruktor CrossFit
Ekspert
Szacuny 402 Napisanych postów 8425 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 142732
4.09.2013 r.

Warzywa: pomidory, cukinia, kapusta kiszona, ogórki świeże i kiszone, kalafior, brokuł
Płyny: 1l wody, 3x zielona herbata, napar ziołowy
Suplementacja: olej z wiesiołka

Trening


oraz spacer


Zakupiłam sobie talerze z obciążeniem 0,5 kg, żeby dołożyć po 1 kg na rękę. Będę próbować pojutrze

Od przyszłego tygodnia wg rozpiski Obliques powinnam zacząć robić trening w 3 obwodach i po 12 powtórzeń każde ćwiczenie. Zastanawiam się czy może nie mogłabym zacząć robić jakiegoś bardziej zaawansowanego treningu (nie żeby ten był zły oczywiście. Mam nadzieję, że wypowie się ktoś bardziej kompetentny ode mnie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Chirurgia bez skalpela ;)

Następny temat

Pomoc z ułożeniem planu żywieniowego i treningów

WHEY premium