SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Gosik

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 80222

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 301 Napisanych postów 1182 Wiek 44 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 90633
Wracam do liczenia i treningów :) Trochę moja regeneracja się przedłużyła. przez te dwa tyg były 3 luźne treningi personalne, pracowaliśmy nad techniką poszczególnych ćw, cardio w końcu nie było. Między czasie przed św złapałam jelitówkę i miałam koszmarny brak apetytu. Miski nie były najlepsze wpadało dużo owoców, ciasta świąteczne po za tym niewiele jadłam. Wymiary z poniedziałku trochę dziwne bo cm właściwie bez zmian natomiast waga spadła do 55kg a mimo to ja czuję się jak balon. Rozpoczynam nowy cykl treningów :) Na razie kontynuuję trening dla "żyrafki" ale będę go troszkę modyfikować . Chciałabym popracować nad plecami i tyłkiem i to będą moje priorytety :) Mąż zamontował mi drążek więc uczę się podciągać na razie słabo mi to idzie :P za każdym razem gdy wchodzę do kuchni próbuję zrobić kilka powt na miarę moich niewielkich umiejętności :P Za chwilę zbieram się na trenig, a teraz wrzucam plan jedzeniowy na dziś. Miłego dnia :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 301 Napisanych postów 1182 Wiek 44 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 90633
Edit. zapomniałam zapytać. Mam w domu carbo i zastanawiam się nad używaniem przed treningiem czy może lepiej zainwestować w coś innego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 301 Napisanych postów 1182 Wiek 44 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 90633
Dzisiejszy trening
Gdybym wiedziała że 2 tyg przerwa spowoduje aż taki spadek siły raczej nie zdecydowałabym się na nią
DZIEŃ 1 07.04/18.03/10.03/03.03/23.02/13.02/07.02/26.01/16.09 09.01
Obciążenie sztangielek na 1 rękę

1. przysiad klasyczny (3 x 10, 90 sek. przerwy) 
rcc/20/25 30/35/40
rcc/cc/cc/20 35/40/45
2. MC Romanian (3 x 10, 90 sek.) 
r20 25/30/35/40 z odkł
r20 35/40/45x5+4/50x10*
3. wspięcia ze sztangą na barkach (3 x 10, 60 sek. stopy na krążkach), 
3x60
55/55/60
4. wyciskanie żołnierskie (3 x 10, 60 sek.) 
3x 15,5
15/20x8/20x5+3x15/20x5+3x15
5. wyciskanie leżąc (3 x 10, 60 sek.) 
sztangielki 3sx8kg
25/30/35x3+30x7
6a. podciąganie hantli wzdłuż tułowia (3 x 10, 2 hantli jednocześnie, do szyi, zatrzymanie w górze na 2
5/6/7
7/8x9/8x9
6b. uginanie ramion ze skrętem (3 x 10, stojąc) 
5/5/5
6/7x8/7x6

Rozgrzewka: bieżnia 8 min, wymachy wszelakie, elementy him i ham, 2 s x10 przysiadów z piłką nad głową i przy ścianie. Po treningu rowerek: random, level 5, 10km, 25 min
Komentarz: krótko- trening mnie wykończył fizycznie, ręce nadal się trzęsą, w cw 2 ostatnia seria z odkładaniem sztangi; najgorzej szło wyciskanie na płaskiej dzisiaj zrobione ze sztangielkami 8 kg najpierw wzięłam 10 które wcześniej wchodziły lekko a dziś masakra ledwo z 8 dobiłam do końca serii.
-------
Ponieważ kobieta zmienną jest przed chwilą wpadłam na pomysł zmiany treningu, chciałabym mniej ćwiczeń w treningu natomiast częściej .w tej chwili treningi bez rozciągania, które robię w domu (ok 20-40min) zajmują mi ponad 2 h. Przeglądając dzienniki wpadł mi w oko ten trening: 3 serie x 8-12

Trening A
1. WL
2. Wiosłowanie hantelką
3. Wyciskanie siedząc
4. Prostowanie rąk zza głowy oburącz siedząc
5. Uginanie siedząc
+ aero 20 minut

Trening B
1. Przysiad
2. RDL
3. Prostowanie nóg leżąc
4. Uginanie nóg siedząc
5. Łydki (wspięcia na palce)
+ brzuch 3x15-20

Trening C
1. Pompki
2. Inverty
3. Unoszenie bokiem stojąc
4. Odwrotne pompki w oparciu
5. Uginanie rąk chwytem młotkowym siedząc
+ aero 20 minut

Trening D
1. MC
2. Goblet squat
3. Wykroki chodzone
4. Łydki
5. Szrugsy
6.wznosy z opadu 3x15
+ brzuch
W oryginale jest to trening,który wykonywała Pestka w konkursie małolat natomiast ja zgapiłam od Nolose Jeszcze nie wiem co to szrugsy :P a i do każdego treningu dodałabym 20 min cardio/ aero/wytrzymka zamiennie. Brzuch wydaje mi się że raz wystarczy? Łydki też myśle chyba zrobię raz w tyg.

Zastanawiam się nad dołożeniem do miski stopniowo do 2000 kcal aby wyjść na bilans zerowy tylko jak btw ustawić skoro ja już nie umiem dojeść białka Chciałabym dobudować troszkę plecy i ogólnie górę ciała a ujędrnić od brzucha w dół.
Co myślicie o carbo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 381 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8055
Szrugsy są fajne! My w Małolatach miałyśmy na początku 20, potem 25 minut cardio, ale po treningach nóg jest trudno (co nie oznacza, że nie da się tego zrobić ) jednak o wartościowe, nie-emeryckie 20 minut.
Ja teraz też zaczęłam niedawno ten trening, także będę paczeć na postępy i motywować się.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 301 Napisanych postów 1182 Wiek 44 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 90633
hej! właśnie czytam Twoje dzienniki. Fajnie że też robisz trening :) ja dopiero zacznę jak dam radę to od jutra o ile zakwasy po dzisiejszym dniu pozwolą :P Nie wiesz czy ktoś jeszcze robił ten trening? Bo dziewczyna z którą zaczynałaś ma usunięte konto. Czytałam że Nolose ma też chyba zacząć więc jest kogo podglądać. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 381 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8055
Zaczęłam go też właśnie tak, żeby się porządnie wdrożyć po przerwie. Robiły go wszystkie Małolaty w pierwszym miesiącu Konkursu. Także w wyszukiwarce powinno Ci to bez problemu wyjść.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 3484 Wiek 44 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 29338
Witaj Gosiu .Nowy trening .Powodzenia Ja pociagne na tym zgapionym z Ciebie jeszcze do wakacji wprowadzajac z czasem male zmiany .W wielu cwiczeniach chcialabym jeszcze powalczyc o progres a trening wyjatkowo fajny i sie nie nudzi tak szybko jak inne .
Tak sie zastanawiam jak napisalas ,ze bedziesz raz robic wytrzymki a raz areo czy mozna np calkowicie zrezygnowac z areo na rzecz treningow wytrzymalosciowych .Wytrzymki polubilam a do biegania nadal sie zmuszam
BTW chyba bys mogla podbic tluszcze do 80 ?Ja tak mialam we wczesniejszym rozkladzie tylko ,ze wegle troche nizej (120/80/150)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2943 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79905
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 301 Napisanych postów 1182 Wiek 44 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 90633
Teija :) Ja tu cały czas byłam tylko nie było co pisać :P dzień bez sfd ladies dniem straconym :P A na zmianę treningu wpadłam dziś choć wcześniej twierdziłam że nie zmienię bo go lubiłam. Pomyślałam że takie zmiany w systemie treningu góra/dół no i 4 różne dni spowoduję u mnie większe zmiany. W tej chwili marzą mi się takie plecy jak megan czy sforcia, ale to bardzo długa droga... i o ile kiedykolwiek dojdę do etapu takiego masowania. Nadal mam problemy z jedzeniem..
sss jeszcze dokładnie sobie nie przeanalizowałam co i kiedy. zobaczę po pierwszych treningach co dam radę robić czy cardio czy wytrzymki czy interwały hmm wytrzymek raczej nie lubię interwały chyba zostawię na dnt a tak wogóle to ja już chyba nie chcę chudnąć bo mam tak wystające obojczyki że wyglądam jak anorektyczka w górze ciała za to dół by mógł jeszcze się wciągnąć :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 381 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8055
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

POMOCY/Trening i dieta do oceny

Następny temat

Odchudzanie z głową

WHEY premium