SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Gosik

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 80044

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 3484 Wiek 44 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 29338
Gosiu ale spadki -talia ,biodra ,gratuluje !Kiedy konczysz redukcje?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 7560 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84697
chudzina ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 301 Napisanych postów 1182 Wiek 44 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 90603
Dzięki :) właśnie od kilku dni nie liczę ( bo mam jakiś takie opory przed planowaniem miski- znowu) no i chciałabym powoli już jeść bez liczenia codziennie tylko co jakiś czas wrzucać zrzuty kontrolnie co by za mało znowu nie jeść. Na razie planuję pocykać zdjęcia i czekać na opinię góry co dalej. Tylko boję się że na zdjęciach nie będzie widać różnicy :P i zwlekam ile się da. Muszę się zmobilizować do końca miesiąca. Teraz kilka dni regeneracji do jutra ze względu na nadwyrężone mięśnie na plecach, na szczęście już nie boli, ale mam takie dziwne wrażenie że jak coś ciężkiego podniosę to mi kręgosłup pęknie :P Jutro trening personalny, denerwuję się...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 3484 Wiek 44 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 29338
O super ,zalatwilas sobie trenera personalnego?Ja tak myslalm,ze jak pojade do Polski ,zeby tez taki trening sobie wykupic tylko sie boje ,ze w moim miescie to i tak nikogo sensownego nie znajde .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 301 Napisanych postów 1182 Wiek 44 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 90603
załatwiłam :) ale tylko kilka spotkań. Będę konsultować technikę ćwiczeń z mojego treningu. żadnych diet, nowych treningów itp sama konsultacja przynajmniej tak ustaliłyśmy wczęśniej. Zobaczymy jutro co powie pani trener .wydaje się fajna babka, wesoła , na necie też ma dobre opinie no i już widziałam jak trenuje siłowo z facetami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 3484 Wiek 44 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 29338
Gosiu no wlasnie mi tez o cos takiego chodzilo ,tylko zeby ktos posprawdzal technike .Moze zrobie tak jak Ty i w necie poszukam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 3484 Wiek 44 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 29338
sss...
Gosiu no wlasnie mi tez o cos takiego chodzilo ,tylko zeby ktos posprawdzal technike .Moze zrobie tak jak Ty i w necie poszukam


Ile kosztuje taka przyjemnosc od godziny ?Nie orientuje sie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 301 Napisanych postów 1182 Wiek 44 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 90603
45 zł za godz będę płacić


Zmieniony przez - gosikmyszek w dniu 2015-03-23 15:37:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 3484 Wiek 44 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 29338
oo to ok..myslalam ,ze duzo drozej ..dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 421 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 13094
Gosia to ty już taki kozacki przysiad z ponad 50 kg robisz ?wow a ja ledwo dupne z 32,5kg o nowe muszę progres robić :)najwyżej siądę i nie wstanę...a ty foty cykaj :) ocenimy tu szybko twoje efekty i w spódniczce też zrób fotkę :)Jak żeś taka laska

ALL OR NOTHING....
w bólu i pocie do celu

MOJA NAJLEPSZA PRZYJACIÓŁKA--> SZTANGA :)

http://www.sfd.pl/Wszystko_albo_nic_..._pods._i_foto_str_21_,_25_i_aktual._str._44_i_46-t1032872-s46.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

POMOCY/Trening i dieta do oceny

Następny temat

Odchudzanie z głową

WHEY premium